اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آی پد در 4.2.1 با Redsn0w 0.9.6b4 tethered

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• منم ديگه صبرم تموم شد و اپديت كردم...
    فقط من جيلبريك ورژن beta4 رو ريختم.چه فرقي با beta5 داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rajahoomi1 نمایش پست ها
      منم ديگه صبرم تموم شد و اپديت كردم...
      فقط من جيلبريك ورژن beta4 رو ريختم.چه فرقي با beta5 داره؟
      فرقی ندارند باهم ..
      b5 میتونه بیس بند رو جهت آنلاک کردن تغییر بده

Power of Creation
      www.i-Phone.ir

نظر

• میگن بتا 6 untethered شده واسه ایفون هم تست شده! کسی تست کرده رو ایپد ؟؟؟

نظر

• بچه ها مژده

comex توي ت و و ي ت ر ش در جواب يكي از كساني كه ازش جيلبريك آنتزردuntethered خواسته گفته تا قبل كريسمس تحويل ملت ميدم.

نظر

• نوشته اصلی توسط ostadb نمایش پست ها
            بچه ها مژده

comex توي ت و و ي ت ر ش در جواب يكي از كساني كه ازش جيلبريك آنتزردuntethered خواسته گفته تا قبل كريسمس تحويل ملت ميدم.
            اینم بی مربوط به صحبت دوست عزیزمون نیست... لطفا" این سایت را مطالعه کنید...

iOS 4.2.1 Jailbreak Untethered Revealed For All Devices [VIDEO]

http://www.ithinkdiff.com/ios-421-ja...devices-video/
            ویرایش توسط gookhen : https://i-phone.ir/forums/member/33410-gookhen در ساعت 09-12-2010, 09:14 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ali007 نمایش پست ها
              میگن بتا 6 untethered شده واسه ایفون هم تست شده! کسی تست کرده رو ایپد ؟؟؟
              tethered هست فرقی نکرده

نظر

• دوستان خبری نشد؟ما هنوز رو 3.2 موندیم بخاطر این جیل کذایی.

نظر

• خسته شدیم کی میاد دیگه نزدیک یه ماه شده دیگه

نظر

• نوشته اصلی توسط alibeckinsale نمایش پست ها
                    خسته شدیم کی میاد دیگه نزدیک یه ماه شده دیگه
                    راست میگه خسته شدیم نمی خواد بیاد

نظر

• كمكس گفته تا قبل كريسمس مياد يه تيم ديگه ام دارن روش كار ميكنن نهايتش هفته ديگه مياد صبور باشيد

نظر

• بچه ها یه سوال
                        این ورژن جدید جیلبریک به امید خدا وقتی که ریلیز بشه و ما هم آپدیت کنیم و دوباره بازیها و نرم افزارها رو نصب کنیم ، آیا راهی هست سیوهای بازی ها رو پس بگیریم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط horror نمایش پست ها
                          بچه ها یه سوال
                          این ورژن جدید جیلبریک به امید خدا وقتی که ریلیز بشه و ما هم آپدیت کنیم و دوباره بازیها و نرم افزارها رو نصب کنیم ، آیا راهی هست سیوهای بازی ها رو پس بگیریم ؟
                          اتفاقا این سوال منم هست، چون میخوام امروز فردا آپدیت کنم، ولی نمیدونم میشه فایل ها رو انتقال داد یا نه ؟

منون میشم یکی کمک کنه و بگه.

نظر

• منم این سوال رو پرسیدم و دوستان زحمت کشیدن جوابم رو دادن که چطوری می شه برنامه هارو برگردوند... چند پست قبل رو ببینید. و اینکه اگه با iTunes بک آپ بگیرید وقتی آپدیتش می کنید همه چی می شه عین قبل حتی wallpaper اتون...
                            راستش من پیشنهاد می کنم همه آپدیت کنن و از همین ورژن جیلبرک فعلاٌ استفاده کنن چون زیاد فرقی نداره و اگه دقت کنین کلاٌ آیپد دستگاهی نیست که زیاد به ریست کردن و خاموش کردن و... نیاز داشته باشه واسه همین اصلآ اذیت نمیشین...

نظر

• نوشته اصلی توسط rajahoomi1 نمایش پست ها
                              منم این سوال رو پرسیدم و دوستان زحمت کشیدن جوابم رو دادن که چطوری می شه برنامه هارو برگردوند... چند پست قبل رو ببینید. و اینکه اگه با iTunes بک آپ بگیرید وقتی آپدیتش می کنید همه چی می شه عین قبل حتی wallpaper اتون...
                              راستش من پیشنهاد می کنم همه آپدیت کنن و از همین ورژن جیلبرک فعلاٌ استفاده کنن چون زیاد فرقی نداره و اگه دقت کنین کلاٌ آیپد دستگاهی نیست که زیاد به ریست کردن و خاموش کردن و... نیاز داشته باشه واسه همین اصلآ اذیت نمیشین...
                              ممنون ..... 100% من آپدیتیش میکنم ... احتمالا تا فردا ....

پس Save File گیم ها و Option های برنامه ها بر میگرده دیگه نه ؟

نظر

• دوستان من يه سؤالى دارم. فرض من با همين جيل موجود اين كارو بكنم بعدش كه اون جيل كذايى بياد بايد دوباره ريستور كنم؟ يا كلا تبديل از اين جيل به اون جيل راحته؟

نظر

صبر کنید ..
                                X