اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آی پد در 4.2.1 با Redsn0w 0.9.6b4 tethered

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط arminjooon نمایش پست ها
    اونای که می گن رو اعصابه خوب کاری نداره یکم خرج کنید 2تا برنامه های که خیلی احتیاج دارید رو قانونی بخرید والا به جایی بر نمی خوره
    درست میگید .
    اما کار من و کسایی که جیل بریک میکنن ، با یکی 2 تا برنامه یکی 2 دلاری راه نمی افته.
    من تقریبا اکثر گیم های یکی 2 دلاری رو خریدم . اما مثلا برای جی پی اس تام تام 70 دلاره !!!
    من ترجیم میدم جیل بریک کنم 70 دلار رو اکسسوری بخرم .

خیلی ها هم واسه آنلاک میخوان جیل بریک کنن.

داریم از بحث خارج میشیم . بگذریم . اگه جیل بریک براتون حیاتیه فعلا اپگرید نکنید این رداسنو سرطانه ! شدیدا رو مخ

نظر

سلام
      من نصب کردم هیچ یک از مشکلات دوستان از قبیل کم شدن سرعت کرش شدن سافری رو نداشتم . تنها مشکلم اینکه وقتی دستگاه رو خاموش می کنم برای راه اندازی دوباره باید به کامپیوتر وصلش کنم. اینم بخاط redsn0w هست که با اومدن جیلبریک جدید حل میشه .
      cydia هم توش کار میکنه تازه سرعتش هم از قبل بیشتر شده

نظر

دوستان کسی یادش هست که واسه os 3.2 از روز ریلیز تا روز جیلبریک کامل چند روز طول کشید؟ منظورم اینه که چقدر باید صبر کنیم تا جیلبریک اساسی برسه؟

نظر

دقیقا اگه اشتباه نکنم 15 روز طول کشید . بابا انقدر نگران نباش تا یه 10 روز دیگه همه چی درست می شه من چندتا نرم افزار می خواستم اونا رو اورجینال خریدم اما اگه نمی خوای خرج کنی یه چند روزی صبر کنی حله

نظر

ایپد یکی از اشناها رو گرفتم که براش جیلبریک کنم

زدم تو سایت جیلبریک می دیدم میگه ورژن قدیمیه

بعد رفتم تو خود برنامه و دیدم اپگرید جدید اومده به 4.2

الان اپگرید شده ولی جیلبریک نمیشه

اینم که شما میفرمایید بریزیم دیگه هر سری طرف باید وصل کنه به کامپیوتر و اوشون کنه !

تا یکی دو هفته دیگه صبر کنیم یا برم دنبال اینکه ورژن قدیمی رو چطوری باید ریخت ؟

یکمی راهنمایی کنید در مورد اینکه چطوری برنامه قدیمی رو بریزم

با احترام / حجت

نظر

نوشته اصلی توسط hojatshabani نمایش پست ها
              ایپد یکی از اشناها رو گرفتم که براش جیلبریک کنم

زدم تو سایت جیلبریک می دیدم میگه ورژن قدیمیه

بعد رفتم تو خود برنامه و دیدم اپگرید جدید اومده به 4.2

الان اپگرید شده ولی جیلبریک نمیشه

اینم که شما میفرمایید بریزیم دیگه هر سری طرف باید وصل کنه به کامپیوتر و اوشون کنه !

تا یکی دو هفته دیگه صبر کنیم یا برم دنبال اینکه ورژن قدیمی رو چطوری باید ریخت ؟

یکمی راهنمایی کنید در مورد اینکه چطوری برنامه قدیمی رو بریزم

با احترام / حجت
              سلام دوست عزيز
              در مورد ريستور به نسخه قبلي سيستم عامل شما مي بايست SHSH ويرايش قبلي را براي دستگاه خودتون قبلا توسط نرم افزار TinyUmbrella روي سرور سايديا ذخيره كرده باشيد اگر اين كار رو كرديد كه با آيتونز مي توانيد به نسخه قبل رستور كنيد در غير اينصورت ممكن نيست. براي اينكار هم شما آيتونز را اجرا مي كنيد بعد TinyUmbrella را هم اجرا مي كنيد و گزينه Start TTS Server را توي Tiny اجرا كرده و مطابق معمول توسط آيتونز ريستور مي كنيد. اما در مورد جيلبرك جديد رداسنو بايد بگم 1- آيپد معمولا مثل آيفون نياز به خاموش كردن و يا ريبوت كردن آنچنان نداره ( البته بستگي به مصرفتون داره چون عمدتا زماني كه از سايديا نرم افزار مي ريزيد نياز به ريبوت كردن داره ) 2- هر سري نه دوست عزيز فقط زماني كه ريبوت مي كنيد يا خاموش مي كنيد3- در صورت استفاده اضطراري هم آيپد بالا مي ياد فقط جيلبرك كار نمي كنه. مثلا براي خود من الان دو سه ماهي هست كه خاموش نكردمش. براي همين پيشنهادم اينه كه همون 4.2.1 رو بريزيد و از امكاناتش لذت ببريد. بعيد مي دونم خيلي طول بكشه براي جيلبرك untethered.
              موفق باشيد.

نظر

نوشته اصلی توسط mmm200 نمایش پست ها
                سلام دوست عزيز
                در مورد ريستور به نسخه قبلي سيستم عامل شما مي بايست shsh ويرايش قبلي را براي دستگاه خودتون قبلا توسط نرم افزار tinyumbrella روي سرور سايديا ذخيره كرده باشيد اگر اين كار رو كرديد كه با آيتونز مي توانيد به نسخه قبل رستور كنيد در غير اينصورت ممكن نيست. براي اينكار هم شما آيتونز را اجرا مي كنيد بعد tinyumbrella را هم اجرا مي كنيد و گزينه start tts server را توي tiny اجرا كرده و مطابق معمول توسط آيتونز ريستور مي كنيد. اما در مورد جيلبرك جديد رداسنو بايد بگم 1- آيپد معمولا مثل آيفون نياز به خاموش كردن و يا ريبوت كردن آنچنان نداره ( البته بستگي به مصرفتون داره چون عمدتا زماني كه از سايديا نرم افزار مي ريزيد نياز به ريبوت كردن داره ) 2- هر سري نه دوست عزيز فقط زماني كه ريبوت مي كنيد يا خاموش مي كنيد3- در صورت استفاده اضطراري هم آيپد بالا مي ياد فقط جيلبرك كار نمي كنه. مثلا براي خود من الان دو سه ماهي هست كه خاموش نكردمش. براي همين پيشنهادم اينه كه همون 4.2.1 رو بريزيد و از امكاناتش لذت ببريد. بعيد مي دونم خيلي طول بكشه براي جيلبرك untethered.
                موفق باشيد.
                مممنون از راهنماییتون دوست عزیز

متاسفانه من اطلاع نداشتم و ورژن بالاتر رو ریختم دیروز بدون اینکه قبلی رو ذخیره کنم !

من الان اگه این ورژن جیلبریک رو بریزم ایا بعدا که کاملش اومد میتونم اونو جایگزین کنم یا نه

با تشکر / حجت

نظر

هنوز خبری از یه جیله خوب نشده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط emo_hot22 نمایش پست ها
                    هنوز خبری از یه جیله خوب نشده ؟
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread21692.html

نظر

نوشته اصلی توسط hojatshabani نمایش پست ها
                      مممنون از راهنماییتون دوست عزیز

متاسفانه من اطلاع نداشتم و ورژن بالاتر رو ریختم دیروز بدون اینکه قبلی رو ذخیره کنم !

من الان اگه این ورژن جیلبریک رو بریزم ایا بعدا که کاملش اومد میتونم اونو جایگزین کنم یا نه

با تشکر / حجت
                      سلام مجدد
                      بله مي تونيد دوست عزيز اين نسخه را جايگزين كنيد حتي به حالت اول برگردونيد مشكلي نيست.
                      موفق باشيد

نظر

به نظر میاد هنوز خبری نیست
                        اگه کسی خبر جدید گرفت دیگران رو هم در جریان قرار بده لطفا

نظر

بابا خوب قرار نیست بیادو کسی چیزی نگه که! حتما اعلام میشه تا بیاد! ساعت 4 صبح هم بیاد همون موقع اینجا اعلام میشه... اینهمه پست و تاپیک چیه ؟ !؟! هر جا میری 2000 تا پست و تاپیک واسه انلاک و جیل زند ... خوب میومد اعلام میشد دیگه !!!

نظر

اقا من فایل 400 مگی iso رو دانلود کردم

برنامه resnow هم همینطور

اما وقتی بروز رو میزنم میگه فایل با پسوند ipsw میخواد

که تو پوشه ری استور نبود !

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر / حجت

نظر

اوه فریمویر یه چیز دیگه بود

اوووف

نظر

ultra snow
                                jailbreak درست و untethered را ارائه میکند. . .

نظر

صبر کنید ..
                                X