اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ۴.۳.۱ untether برای آیپاد 3G/4G با Redsnow 0.9.6 RC9

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط hshak2006 نمایش پست ها
    سلام . من یه دستگاه ipod 4gr دارم که به تازگی به iso 4.3.1 اپدیت کردم . من تا حالا هیچ jeilbreak انجام ندادم و هیچی بلد نیستم . میخواستم از شما بپرسم چجوری میتونم بازی های app store رو به صورت رایگان توی دستگاهم بریزم . و در ضمن نمیخوام که اهنگ ها و برنامه ها پاک بشه
    دوست عزیز این ربطی به جیلبریک ندارد و نصب برنامه های مجانی توسط آی تونز انجام می شود و برای اینکه آهنگ هاتون پاک نشود شما باید دستگاهتان را فقط با یک کامپیوتر سینک کنید یا از یک برنامه دیگر استفاده کنید.
    جیلبریک به شما اجازه تا برنامه های پولی را مجانی نصب کنید یا از قابلیت هایی که اپل به شما نمی دهد استفاده کنید
    with

نظر

نوشته اصلی توسط s_abedi96 نمایش پست ها
      دوست عزیز این ربطی به جیلبریک ندارد و نصب برنامه های مجانی توسط آی تونز انجام می شود و برای اینکه آهنگ هاتون پاک نشود شما باید دستگاهتان را فقط با یک کامپیوتر سینک کنید یا از یک برنامه دیگر استفاده کنید.
      جیلبریک به شما اجازه تا برنامه های پولی را مجانی نصب کنید یا از قابلیت هایی که اپل به شما نمی دهد استفاده کنید
      خوب من هر کاری میکنم نمیتونم بازی های پولی app store رو که شما گذاشتین توی دستگاه بریزم . باید چیکار کنم . مثل بازی real racing 2 وقتی میریزم ارور میده

نظر

خوب من هر کاری میکنم نمیتونم بازی های پولی app store رو که شما گذاشتین توی دستگاه بریزم . باید چیکار کنم . مثل بازی real racing 2 وقتی میریزم ارور میده
        دوست عزیز شما باید جیلبریک کنید اگه فریمور 4.3.1 هستید از این همین روش جیلبریک کنید

نظر

ایا مشکلی پیش نمیاد . اخه من هیچی بلد نیستم اگه میشه یه توضیحی بدید . راستی اهنگ ها و برنامه ها رو چیکار کنم

نظر

سلام.
            من ipod 4g دارم و قبل ریستور به 4.3.1 از طریق آیتونز یه بکاپ کرفته بودم ولی بعد از ریستور آیپادم خالی بود حتی از بکاپ استفاده کردم ولی نشد. مگه با آیتونز بکاپ بگیریم فیلم و عکسای گرفته شده با آیپاد رو بکاپ نمی گیره؟؟؟؟
            راستی از وقتی که با رداسنو جیلبریک کردم سرعت خاموش و روشن شدنش خیلی پایینه و دیر بالا می یاد مخصوصا زمان تغییر تم با وینتربورد خیلی اذیت می کنه.
            ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط aidin pc نمایش پست ها
              سلام.
              من ipod 4g دارم و قبل ریستور به 4.3.1 از طریق آیتونز یه بکاپ کرفته بودم ولی بعد از ریستور آیپادم خالی بود حتی از بکاپ استفاده کردم ولی نشد. مگه با آیتونز بکاپ بگیریم فیلم و عکسای گرفته شده با آیپاد رو بکاپ نمی گیره؟؟؟؟
              راستی از وقتی که با رداسنو جیلبریک کردم سرعت خاموش و روشن شدنش خیلی پایینه و دیر بالا می یاد مخصوصا زمان تغییر تم با وینتربورد خیلی اذیت می کنه.
              ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
              من هم نميدونم چجورى ميشه ازش بك اپ گرفت اگه فهميدى به من هم بگو راستى ميشه بگى چجورى ميتونم جيلبريك كنم اخه من هيچى نميدونم از جيلبريك كردن .

نظر

دوستان برای جیلبریک در سایت کمی جست و جو کنید تا پیاداش کنید !!!
                صفحه اول کاملا توضیح داده شده که چیکار باید بکنید
                بک اپ هم هر دفعه که دستگاه به ایتونز وصل بشه خود به خود گرفته میشه اگه کنسلش نکنید
                حالا هم فقط باید موقع ری استور کرن از بک اپ به تاریخی که اون بک اپ گرفته شده دقت کنید ! که اخرین بک اپ رو انتخاب کنید تا اخرین اطلاعات برگرده

نظر

ایا مشکلی پیش نمیاد . اخه من هیچی بلد نیستم اگه میشه یه توضیحی بدید . راستی اهنگ ها و برنامه ها رو چیکار کنم
                  نه مشکلی پیش نمیاد
                  شما اهنگ هاتو برنامه هاتو مگه از کامپیوترت نریختی؟

نظر

دوستان ببخشین با این رداسنو میشه 4.2.1 هم ج ب کرد؟
                    من با گرین پویزن امتحان کردم نشد!
                    و یه چیز دیگه:
                    به نظرتون به 4.3.1 آپدیت کنم یا همون 4.2.1 بمونه بهتره؟
                    منظورم اینه که اکثر اپ ها رو ساپورت میکنه یا نه؟
                    از سایدیا چطور؟ نرم افزارها باش همخونی دارن یا نه؟
                    ممنون میشم جوابمو بدین

نظر

نوشته اصلی توسط hm_hitcher نمایش پست ها
                      دوستان ببخشین با این رداسنو میشه 4.2.1 هم ج ب کرد؟
                      من با گرین پویزن امتحان کردم نشد!
                      و یه چیز دیگه:
                      به نظرتون به 4.3.1 آپدیت کنم یا همون 4.2.1 بمونه بهتره؟
                      منظورم اینه که اکثر اپ ها رو ساپورت میکنه یا نه؟
                      از سایدیا چطور؟ نرم افزارها باش همخونی دارن یا نه؟
                      ممنون میشم جوابمو بدین
                      سوال اول نه
                      فقط با گرین پویزن میتونی
                      سوالدوم به نظر من اره وقتی جیل شده اونم untethered و برنامه ها هم اپدیت شدن براش چرا نری؟
                      بله ۹۰% برنامه های سیدیا اپدیت شدن براش

نظر

من همین الان جیلبریک کردم و کار کرد روی ipod 4gr

نظر

یه سوال!
                          اگه من بخوام از 4.1 به 4.3.1 آپدیت کنم save بازی هام میپره؟

نظر

نوشته اصلی توسط i ehsan نمایش پست ها
                            یه سوال!
                            اگه من بخوام از 4.1 به 4.3.1 آپدیت کنم save بازی هام میپره؟
                            شما قبل اینکه آپدیت کنید باید از طریق iTunes از دستگاهتون Backup بگیرید.
                            وقتی آپدیت کردید .بکاپ را ریست ریستور کنید .
                            تمام عکس ها . کنتاکت ها . شما ره ها . اس ام اس ها . بازی ها و سیو ها بر می گرده

نظر

نوشته اصلی توسط ihamid نمایش پست ها
                              شما قبل اینکه آپدیت کنید باید از طریق itunes از دستگاهتون backup بگیرید.
                              وقتی آپدیت کردید .بکاپ را ریست ریستور کنید .
                              تمام عکس ها . کنتاکت ها . شما ره ها . اس ام اس ها . بازی ها و سیو ها بر می گرده
                              چطوری، بکاپ رو ریستور کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط i ehsan نمایش پست ها
                                چطوری، بکاپ رو ریستور کنم؟
                                وقتی ریستور به پایان می رسه .
                                آیتونز می گه می خوای بکاپ را ریستور کنی یا از صفر شروع کنم.
                                باید بزنی بکاپ را ریستور کنی.

نظر

صبر کنید ..
                                X