اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ۴.۳.۱ untether برای آیپاد 3G/4G با Redsnow 0.9.6 RC9

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

کمک..برای..دریافت4.3.1برای-آیپاد4

دوستان..میخوام.4.3.1-رو-از-سایت-زیر-بگیرم-ولی-انواع-و-اقسام.آیپاد4-توی-لیستش-داره..فرقشون-چیه؟-کدوم-روبگیرم؟
    http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/

نظر

مگه سایت خودمون چشه...البته اونم از اپله:دی
      بفرما:

http://appldnld.apple.com/iPhone4/04...4_Restore.ipsw

نظر

دوستان من جیلبریک کردم اما الان دیگه multitasking gesture کار نمیکنه یعنی فعال میشه اما کار نمیده کسی این مشکل رو داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط samboli نمایش پست ها
          دوستان من جیلبریک کردم اما الان دیگه multitasking gesture کار نمیکنه یعنی فعال میشه اما کار نمیده کسی این مشکل رو داره؟
          http://www.i-phone.ir/forums/thread33625.html

نظر

آقا روزبه مرسی عالی بود! بدون مشکل cydia شد ! اما یک مشکل هست.

cydia آیکونش سفیده! درست میشه اگر به اینترنت وصلش کنم!!؟؟؟

نظر

من آیپاد رو خاموش کردم روی آرم اپل موند!!!! نباید خاموش کنم ؟؟

اصلا فکر کنم دفعه اول کامل ریستور نشد چون وقتی میرفتم روی گزینه چیز پی ان میپرید بیرون! داره کم کم جالب میشه قضیه!:d

نظر

الان ببینید چه فریموری زده تو قسمت about !
                با چی جیلبریک کردید ؟
                ۹۰٪ مشکل از یکی از برنامه هایی هست که نصب کردید از cydia

نظر

نوشته اصلی توسط ali007 نمایش پست ها
                  الان ببینید چه فریموری زده تو قسمت about !
                  با چی جیلبریک کردید ؟
                  ۹۰٪ مشکل از یکی از برنامه هایی هست که نصب کردید از cydia
                  سلام الان زده 4.3.1 که درسته و مشکلاتش رفع شد ولی این جیلبریک اگه خاموش کنم میپره؟

نکته جالب اینجا بود که دفعه قبلی که ریستور کردم در صد باتری مونده بود!

الان appsync 4.3.1 هست؟؟؟؟ رو چه سورسی؟

نظر

پاسخ

نوشته اصلی توسط hormozan نمایش پست ها
                    سلام الان زده 4.3.1 که درسته و مشکلاتش رفع شد ولی این جیلبریک اگه خاموش کنم میپره؟

نکته جالب اینجا بود که دفعه قبلی که ریستور کردم در صد باتری مونده بود!

الان appsync 4.3.1 هست؟؟؟؟ رو چه سورسی؟

برای appsync میتونید از سورس sinfuliphonerepo.com استفاده کنید

نظر

با سلام خدمت دوستای گلم من قریب به 8 الی 9 بار این روش رو توی ویندوز سون امتحان کردم و هر بار روی upload from disk گیر میکرد و کلا هنگ میکرد واقعا خستم کرده یکی منو راهنمایی کنه که بد جوری گیر کردم تو گل

نظر

نوشته اصلی توسط amirkashani نمایش پست ها
                        با سلام خدمت دوستای گلم من قریب به 8 الی 9 بار این روش رو توی ویندوز سون امتحان کردم و هر بار روی upload from disk گیر میکرد و کلا هنگ میکرد واقعا خستم کرده یکی منو راهنمایی کنه که بد جوری گیر کردم تو گل
                        روی یک سیستم دیگه تست کنید
                        i-phone.ir
                        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

در ویندوز 7 اگر روی ramdisk گیر می کند در هنگام اجرا مجدد برنامه کلیک راست کنید properties را انتخاب کنید و در منوی compatibility mode گزینه ویندوز xp service pack 3 را انتخاب کنید.

نظر

سلام به اساتيد محترم.
                            اول از آموزشتون ممنون من انجام دادم راحت جلبريك شد و سيديا هم آمد و ديشب كلي باهاش كار كردم ولي من واسه بار اولم بود كه جلبريك كردم.الان هركار ميكنم نميتونم از آيتيون نرم افزارهامو نصب كنم.دوستان تو همين تاپيك فرمودن بايد appsync را از سيديا نصب كنموراستش هرچي اسم نرم افزار را سرچ ميكنم نيست و دوستان يسري سورس دادن و هرچي سرچ ميكنم جز صفحه سفيد چيزي نيامد.لطفا منو راهنمايي كنيد.ممنون ميشم.
                            راستي من آيپاد3g دارم و اون multitasking-gesture راهم اجرا كردم جواب داد.
                            ویرایش توسط abdollah00 : https://i-phone.ir/forums/member/50259-abdollah00 در ساعت 08-04-2011, 11:36 AM

نظر

نوشته اصلی توسط abdollah00 نمایش پست ها
                              سلام به اساتيد محترم.
                              اول از آموزشتون ممنون من انجام دادم راحت جلبريك شد و سيديا هم آمد و ديشب كلي باهاش كار كردم ولي من واسه بار اولم بود كه جلبريك كردم.الان هركار ميكنم نميتونم از آيتيون نرم افزارهامو نصب كنم.دوستان تو همين تاپيك فرمودن بايد appsync را از سيديا نصب كنموراستش هرچي اسم نرم افزار را سرچ ميكنم نيست و دوستان يسري سورس دادن و هرچي سرچ ميكنم جز صفحه سفيد چيزي نيامد.لطفا منو راهنمايي كنيد.ممنون ميشم.
                              راستي من آيپاد3g دارم و اون multitasking-gesture راهم اجرا كردم جواب داد.
                              سلام
                              دوست عزیز شما سورس cydia.hackulo.us باید اول add کنید بعد Appsync نصب کنید

نظر

سلام . من یه دستگاه ipod 4gr دارم که به تازگی به iso 4.3.1 اپدیت کردم . من تا حالا هیچ jeilbreak انجام ندادم و هیچی بلد نیستم . میخواستم از شما بپرسم چجوری میتونم بازی های app store رو به صورت رایگان توی دستگاهم بریزم . و در ضمن نمیخوام که اهنگ ها و برنامه ها پاک بشه

نظر

صبر کنید ..
                                X