اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتترد iphone 4s در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Mahan76 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما از سایت اصلی دانلود کنید
    یعنی برنامه ای که صفحه ی اول گذاشتن خرابه؟ این همه تستش کردن. میشه لطفا لینک سایت اصلی رو بدید؟ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط Triton93 نمایش پست ها
      یعنی برنامه ای که صفحه ی اول گذاشتن خرابه؟ این همه تستش کردن. میشه لطفا لینک سایت اصلی رو بدید؟ممنون.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

نه برنامه درسته من تست کردم. شما قبل از جلبریک از setting/general/reset/ erase all content and setting رو زدی
        زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• ببخشید اگه لینک Redsnow رو هم بدید ممنون میشم.آخه دو بار از absinthe جیلبریک کردم نشد که هیچ،کانتکتامم پاک کرد.احتمالا دوباره همین طوری شه.

نظر

• نوشته اصلی توسط msb88 نمایش پست ها
            نه برنامه درسته من تست کردم. شما قبل از جلبریک از setting/general/reset/ erase all content and setting رو زدی
            نه دوست عزیز.لازمه مگه حتما؟آخه میترسم بعضی اطلاعاتمو نتونم ریستور کنم مثل نوت ها و کانتکتا و برنامه هایی که قبلا ریختم و ....

نظر

• نوشته اصلی توسط triton93 نمایش پست ها
              نه دوست عزیز.لازمه مگه حتما؟آخه میترسم بعضی اطلاعاتمو نتونم ریستور کنم مثل نوت ها و کانتکتا و برنامه هایی که قبلا ریختم و ....
              شما قبلش یه بک اپ بگیر بعد reset کن . هیچ مشکلی نداره. با absinthe خیلی راهتتره.

نظر

ببخشید اگه لینک Redsnow رو هم بدید ممنون میشم.آخه دو بار از absinthe جیلبریک کردم نشد که هیچ،کانتکتامم پاک کرد.احتمالا دوباره همین طوری شه.
                Redsnow :

نظر

• salam man be marhaleye sending initial ke miresam system eroro mide

نظر

• نوشته اصلی توسط sakoolma نمایش پست ها
                    salam man be marhaleye sending initial ke miresam system eroro mide
                    لطفاً پارسی تایپ کنید!
                    چه اروری می دهد؟

نظر

• سلام
                      من جیلبریک رو انجام دادم ولی زمانی که میخوام از روی backup ریستور کنم یه رمز ازم میخواد.
                      رمزی که قبل از جیلبریک روی دستگاه بوده 4580 بوده که من قبل از انجام جیلبریک اون رو هم برداشتم
                      ولی الان میگه این رمز غلطه
                      اگر میشه کمک کنید
                      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hoshinashan نمایش پست ها
                        سلام
                        من جیلبریک رو انجام دادم ولی زمانی که میخوام از روی backup ریستور کنم یه رمز ازم میخواد.
                        رمزی که قبل از جیلبریک روی دستگاه بوده 4580 بوده که من قبل از انجام جیلبریک اون رو هم برداشتم
                        ولی الان میگه این رمز غلطه
                        اگر میشه کمک کنید
                        ممنون
                        شما گوشی رو که به itunes وصل کردی روی اسم گوشیت بزن قسمت summery و backup گزینه ای هست به نام encrypt local backup .اونجا تیکشو بزن ازت رمز میخواد

نظر

• دوستان من آیپاد 4g 5.1.1 تازه خریدم جیلبرینگ شد از سدیا هم فایل دانلود شد ولی هنوزم نمیتونم برنامه های کرک شده رو روی آیپادم نصب کنم... لطفآ منو راهنمایی کنید

نظر

• شما سیدیا رو باز کن با توجه به تاپیک زیر سورس cydia.hackulo.us رو نصب کن و برنامه appsync+ios5 رو رو ایپادت نصب کن..
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread67347.html

نظر

• 4s 16g تست شد ممنون

نظر

• هنوز گزينه jailbreak از وقتي اجرا كردم غير فعاله

نظر

صبر کنید ..
                                X