اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتترد iphone 4s در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [QUOTE=tesoro;732012]یعنی اینکه بعد از جیلبرک وقتی گوشی رو به ایتونز وصل می کنم میگه می خوای بکاپ idevice برات بریزم وقتی گزینه yes رو می زنم می گه پاسورد خود را وارد نمایید.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Mahan76 نمایش پست ها
    میتونین پیشتر توضیح بدید؟[/QUOTE

یعنی اینکه بعد از جیلبرک وقتی گوشی رو به ایتونز وصل می کنم میگه می خوای بکاپ idevice برات بریزم وقتی گزینه yes رو می زنم می گه پاسورد خود را وارد نمایید.
    شاید پسورد اپل آیدی میخواد؟
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• [QUOTE=tesoro;732012]یعنی اینکه بعد از جیلبرک وقتی گوشی رو به ایتونز وصل می کنم میگه می خوای بکاپ idevice برات بریزم وقتی گزینه yes رو می زنم می گه پاسورد خود را وارد نمایید.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Mahan76 نمایش پست ها
      میتونین پیشتر توضیح بدید؟[/QUOTE

یعنی اینکه بعد از جیلبرک وقتی گوشی رو به ایتونز وصل می کنم میگه می خوای بکاپ idevice برات بریزم وقتی گزینه yes رو می زنم می گه پاسورد خود را وارد نمایید.
      شما قبل جلبریک برا گوشی lock code نزاشتی.
      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• راست میگه ، شاید برای گوشی پسورد گذاشته بودی

نظر

• نه به خدا هیچ پسوردی نذاشتم ، تمام پسوردهای که تو زندگیم گذاشتمو تا حالا امتحان کردم حتی پسورد عابر بانکام اما جواب نمی ده

نظر

• نوشته اصلی توسط tesoro نمایش پست ها
            نه به خدا هیچ پسوردی نذاشتم ، تمام پسوردهای که تو زندگیم گذاشتمو تا حالا امتحان کردم حتی پسورد عابر بانکام اما جواب نمی ده
            توی itunes قسمت backup گزینه encrypt local backup رو نزدی .

نظر

• نه بخدا هیچ پسوردی نذاشتم همه پسوردهای زندگیمو امتحان کردم هیچ جا جواب نمیده

نظر

• نوشته اصلی توسط msb88 نمایش پست ها
                توی itunes قسمت backup گزینه encrypt local backup رو نزدی .
                اینی که می گید چی هست و کجا هست؟

نظر

اینی که می گید چی هست و کجا هست؟
                  گوشی که به itunes وصل هست itunes رو باز کن جایی که اسم گوشیت میاد کلیک کن. 1 صفحه میاد که مشخصات گوشی رو نوشته . 1 جایی نوشته backup . یک گزینه داره به اسم encrypt local backup

اونو که بزنی ازت pass میخواد.
                  ویرایش توسط I-GEM : https://i-phone.ir/forums/member/39656-i-gem در ساعت 14-08-2012, 12:49 PM

نظر

• اره درسته دقیقاً ممنون از راهنماییتون دوستای گلم

نظر

اره درسته دقیقاً ممنون از راهنماییتون دوستای گلم
                      چی شد درست شد یا نه؟

نظر

• درست که نه ولی دقیقاً مشکل همینه من قبلاً اینجا پسورد دادم و اون پسورد رو می خواد بله درست شد. مرسسسسسسسیییی

نظر

• با عرض سلام خدمت اساتید.من گوشیم رو نمیتونم جیلبریک کنم.یعنی وسط جیلبریک کردن برنامه ارور Not responding میده و مجبورم از برنامه خارج شم.لطفا راهنمایی کنید.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Triton93 نمایش پست ها
                            با عرض سلام خدمت اساتید.من گوشیم رو نمیتونم جیلبریک کنم.یعنی وسط جیلبریک کردن برنامه ارور Not responding میده و مجبورم از برنامه خارج شم.لطفا راهنمایی کنید.ممنون
                            با چه برنامه ای میخواین جیلبریک کنین؟ و چه ورژنیه برنامه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                              با چه برنامه ای میخواین جیلبریک کنین؟ و چه ورژنیه برنامه ؟
                              با همین برنامه و ورژنی که صفحه ی اول این تاپیک هست.(ویندوزش)

نظر

• نوشته اصلی توسط Triton93 نمایش پست ها
                                با همین برنامه و ورژنی که صفحه ی اول این تاپیک هست.(ویندوزش)
                                دوست عزیز شما از سایت اصلی دانلود کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X