اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتترد iphone 4s در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط supernatural1 نمایش پست ها
    سلام.میشه بعد از جیلبریک دوباره از حالت جیلبریک خارج کرد گوشی رو ؟
    iphone 4s
    بله ، با ریستور می توانید از جیلبریک خارج شوید.

نظر

• نحوه ریستور رو میشه توضیح بدی
      ای او اس من 5.1.1
      ویرایش توسط supernatural1 : https://i-phone.ir/forums/member/94658-supernatural1 در ساعت 25-07-2012, 09:01 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط supernatural1 نمایش پست ها
        نحوه ریستور رو میشه توضیح بدی
        ای او اس من 5.1.1
        http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

نظر

• دوستان Absinth توی Mountain lion باز نمیکنه برام !!!!

نظر

• واسه من جيلبريك نميكنه لطفا آموزش دقيق بدين ورژن گوشيمم٥.١هست.اين ارور روميده.dfu mode failed

نظر

• نوشته اصلی توسط فرشته نمایش پست ها
              واسه من جيلبريك نميكنه لطفا آموزش دقيق بدين ورژن گوشيمم٥.١هست.اين ارور روميده.dfu mode failed
              دقيقا آموزش چيو بزاريم؟
              شما بدرستي نميبريد تو dfu mode آموزشش هم هست
              ضمناً به عنوان تاپيك و ورژن گوشيتون توجه كرديد؟!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط فرشته نمایش پست ها
                واسه من جيلبريك نميكنه لطفا آموزش دقيق بدين ورژن گوشيمم٥.١هست.اين ارور روميده.dfu mode failed
                http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html

نظر

• آموزش بردت گوشى لا دى أف يو.آيا بايد واسه جيلبريك به اينترنتم وصل باشم؟گوشيم نه بارد اسنوجيل ميشه نه بااب سينس٢.٠.٤. مشكل كجاس؟

نظر

• ازطريق خودگوشى منظورم به صورت دستى وبدون نيار به كامپيوترچى ميشه سيديا رون نصب كرد وجيلبريك كرد؟

نظر

• كسى نى جواب بده!؟

نظر

• جواب شما داده شده !
                        اگر زحمتی نیست بخونیدشون با دقت و در رابطه با مشکلتون جستجو کنید

نظر

• با سلام خدمت اساتید محترم
                          من دیروز 4s با ورژن 5.1.1 رو میخواستم جیلبریک کنم، دانلود کردم، گوشیرو وصل کردم، جیلبریک رو زدم و بعد از چند دقیقه تو اون حالت اوایلش که باید مقداری صبر کرد یکدفعه برنامه ارور close داد و مجبور بودم close رو بزنم و وسط برنامه cancel شد. بهد دوباره امتحان کردم که دیدم تو برنامه جیلبریک نوشته ERROR : Device already jailbroken! Detected stash.
                          دوباره هم زدم ولی همش همین میاد، یه جا خوندم اگه گوشیرو reset all کنی درست میشه و اینکارو کردم و بعد دیدم که برنامه Cydia توی منو اضافه شده بعد از reset all کردن...
                          سوال بنده اینه که الان دستگاه من جیلبریک شده یا ناقصه یا باید از اول نصب کنم یا......
                          اگه بخوام از اول نصب کنم لطفا مراحل را کامل بگید قبلش باید چیکار کنم چون اطلاعات کافی ندارم...
                          بعد از نصب Cydia چه برنامه هایی نیاز هست از Cydia نصب کنم که بتونم از program های کرک شده استفاده کنم....
                          ممنون میشم اگه کمکم کنید، با تشکر

نظر

• کسی نیست کمک من بکنه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط مهران عدالت نمایش پست ها
                              با سلام خدمت اساتید محترم
                              من دیروز 4s با ورژن 5.1.1 رو میخواستم جیلبریک کنم، دانلود کردم، گوشیرو وصل کردم، جیلبریک رو زدم و بعد از چند دقیقه تو اون حالت اوایلش که باید مقداری صبر کرد یکدفعه برنامه ارور close داد و مجبور بودم close رو بزنم و وسط برنامه cancel شد. بهد دوباره امتحان کردم که دیدم تو برنامه جیلبریک نوشته ERROR : Device already jailbroken! Detected stash.
                              دوباره هم زدم ولی همش همین میاد، یه جا خوندم اگه گوشیرو reset all کنی درست میشه و اینکارو کردم و بعد دیدم که برنامه Cydia توی منو اضافه شده بعد از reset all کردن...
                              سوال بنده اینه که الان دستگاه من جیلبریک شده یا ناقصه یا باید از اول نصب کنم یا......
                              اگه بخوام از اول نصب کنم لطفا مراحل را کامل بگید قبلش باید چیکار کنم چون اطلاعات کافی ندارم...
                              بعد از نصب Cydia چه برنامه هایی نیاز هست از Cydia نصب کنم که بتونم از program های کرک شده استفاده کنم....
                              ممنون میشم اگه کمکم کنید، با تشکر
                              اگر آیکون سیدیا در صفحه گوشی هست یعنی نصب شده وشما سیدیا را باز کنید وبزارید کامل لود شود.+Appsync for ios 5.0 را از سورس Cydia.hackulo.us نصب کنید.

نظر

• یعنی نیازی به ریستور نیست ؟
                                من فایل ریستور رو دانلود کردم، احتیاج هست ریستور کنم الان ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X