اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتترد iphone 4s در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط darkman3ir نمایش پست ها
    سلام موقع جیلبریک این ارورو میده لطف کنین راهنماییم کنین
    error:device already jailbroken! Detected stash
    شما دستگاهتونو جیلبریک کرده بودین . نوشته جیلبریک شدس دستگاه .

نظر

• برای من ارور sorry, the attached device is not supported میده
      چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط پوریا ن نمایش پست ها
        برای من ارور sorry, the attached device is not supported میده
        چیکار کنم؟
        ورژن درست رو دانلود کردید؟
        .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام و خسته نباشید به دوستان
          من گوشی قبلیم خودش جیل بود و حالا میخوام این گوشی جدید که 4اس هست رو جیلبریک کنم ..یه چند تا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید:
          1- یعنی به همین راحتی گوشی جیابریک میشه و میشه همه ی app ها رو نصب کرد؟
          2-آیا همراه با جیلبریک کردن برنامه هایی مثل سایدیا و اکتیویتور و اینستالوس و ... میان یا فقط سایدیا میاد و بقه رو باید خودم نصب کنم؟؟اگه آره میشه بگید برای نصب همه app ها چه برنامه هایی نیاز است؟
          3-مشکلات 5.1 بیشتر هست یا 5.1.1؟؟
          4-وقتی جیل بشه گوشی برنامه هایی که خریداری شدن و نصب شدن کامل میپرن؟؟؟ شماره و اس ام اس ها چطور؟؟
          خیلی ممنون

نظر

• 1- بله
            2- فقط سیدیا. installous هم برا کرک شده ها از سیدیا نصب کنید. آیتونز هم که لازمه کلا.
            3- مشکل خاصی نیست.
            4- همه چی سر جاشه.
            موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط game over نمایش پست ها
              سلام و خسته نباشید به دوستان
              من گوشی قبلیم خودش جیل بود و حالا میخوام این گوشی جدید که 4اس هست رو جیلبریک کنم ..یه چند تا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید:
              1- یعنی به همین راحتی گوشی جیابریک میشه و میشه همه ی app ها رو نصب کرد؟
              2-آیا همراه با جیلبریک کردن برنامه هایی مثل سایدیا و اکتیویتور و اینستالوس و ... میان یا فقط سایدیا میاد و بقه رو باید خودم نصب کنم؟؟اگه آره میشه بگید برای نصب همه app ها چه برنامه هایی نیاز است؟
              3-مشکلات 5.1 بیشتر هست یا 5.1.1؟؟
              4-وقتی جیل بشه گوشی برنامه هایی که خریداری شدن و نصب شدن کامل میپرن؟؟؟ شماره و اس ام اس ها چطور؟؟
              خیلی ممنون
              بله . وقتی گوشیتون رو جیلبریک کنید هم میتونید از برنامه های اورجینال استفاده کنید و هم کرک شده . بعد از جیلبریک تنها برنامه سیدیا نصب میشه و بقیه رو باید خودتون از سیدیا نصب کنید .

نظر

• دوستان بعد از جیلبریک .. می شه دوباره گوشی رو به راحتی قبل Restore کرد ؟
                منظورم اینه که از طریق آیتونز و به صورت معمول و همیشگی ؟
                ویرایش توسط AliDubber : https://i-phone.ir/forums/member/66650-alidubber در ساعت 13-06-2012, 08:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط alidubber نمایش پست ها
                  دوستان بعد از جیلبریک .. می شه دوباره گوشی رو به راحتی قبل restore کرد ؟
                  منظورم اینه که از طریق آیتونز و به صورت معمول و همیشگی ؟
                  بله ميشه . همه همين كار رو ميكنن.

نظر

• من یه 4s 5.1 دارم باید به 5.1.1 ریستور کنم یا با همین برنامه میشه جل کرد؟ اگر باید ریستور بشه لطفا آدرس فایل ریستور بفرمایین ممنون از دوستان

نظر

• باید آپدیت کنید به 5.1.1
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

نظر

• jailbreak کردم بدون مشک appsync را هم نصب کردم اما app ها از itunes منتقل نمیشن!

delivery را هم از سیدیا نصب کردم آن هم کار نمیکنه!

4s

ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• عالی بود.

نظر

• نوشته اصلی توسط Eshtefan نمایش پست ها
                            jailbreak کردم بدون مشک appsync را هم نصب کردم اما app ها از itunes منتقل نمیشن!

delivery را هم از سیدیا نصب کردم آن هم کار نمیکنه!

4s

ممنون میشم راهنمایی کنید
                            appsync5 رو اگر نصب كرديد مشكلي نخواهيد داشت ضمنا مطمئن باشيد كه تيك سينك اپليكيشن ها در آيتونز فعاله

دليوري هم بر روي 4اس كار نميكنه يعني اصلا تا حالا براش نيومده

نظر

• سلام من گوشیمو رست کردم بعد جیل کردم در مراحل جیل به هیچ مشکلی بر نخوردم. اما وقتی گوشی بالا اومد خیلی ایکون ها نبودند از جمله ایکونphoneکه برای تماس استفاده میشه الان با گوشیم زنگ هم نمیتونم بزنم لطفا راهنمایی کنیید
                              در ضمن الان هرچی رست میکنم گوشیمو رست نمیشه):
                              ویرایش توسط hossein_wanted : https://i-phone.ir/forums/member/95915-hossein_wanted در ساعت 14-06-2012, 03:09 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein_wanted نمایش پست ها
                                سلام من گوشیمو رست کردم بعد جیل کردم در مراحل جیل به هیچ مشکلی بر نخوردم. اما وقتی گوشی بالا اومد خیلی ایکون ها نبودند از جمله ایکونphoneکه برای تماس استفاده میشه الان با گوشیم زنگ هم نمیتونم بزنم لطفا راهنمایی کنیید
                                در ضمن الان هرچی رست میکنم گوشیمو رست نمیشه):
                                Respring كنيد درست ميشه اگه نشد ريستور كنيد و دوباره جيل كنيد

نظر

صبر کنید ..
                                X