اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک 4.3.3 Untethered با redsn0w 0.9.6rc16 برای iPhone 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mohsenp910 نمایش پست ها
    دوستان من یه iphone 4 دارم که نمیدونم آنلاک فکتوری هست یا نه چون جعبشو ندارم . بیس بندش 3.10.01 هست میخواستم ببینم اگر 4.3.3 بزنم روش میتونم آنلاک و جیلبریک کنم ؟ اخه واسه 4.2.1 جیلبریک بیس بند 3.10.01 دیر اومد
    وقتی سیم کارت گذاشتی بدون هیچ برنامه ایی اکتیو شد یا خودت ulterasnow آنلاک کردی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط savadkoohy نمایش پست ها
      وقتی سیم کارت گذاشتی بدون هیچ برنامه ایی اکتیو شد یا خودت ulterasnow آنلاک کردی؟
      گوشی مال من نیست ولی طرف اصلا نمیدونه چطوری باهاش کار کنه فکر کنم همینطور روش سیم کارت گذاشته چون cydia هم نصب نبود روش.
      اگر انلاک نباشه میشه اکتیوش کرد یا نه؟

نظر

گوشی مال من نیست ولی طرف اصلا نمیدونه چطوری باهاش کار کنه فکر کنم همینطور روش سیم کارت گذاشته چون cydia هم نصب نبود روش.
        اگر انلاک نباشه میشه اکتیوش کرد یا نه؟
        اگر سیم کارت گذاشته و با ایتونز فعال کرده که آنلاک فکتوری هست.

اگر هم که نه باید با برنامه ulterasnow آنلاکش کنید.

نظر

• فقط میخوام بدونم بیس بند 3.10.01 توی ورژن 4.3.3 آنلاک و جیلبریک میشه یا نه؟

نظر

فقط میخوام بدونم بیس بند 3.10.01 توی ورژن 4.3.3 آنلاک و جیلبریک میشه یا نه؟
            خیر.
            نمیشه آنلاک کرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط iHamid نمایش پست ها
              خیر.
              نمیشه آنلاک کرد.
              خیلی بد شد اینطوری . جیلبریک چی ؟ میشه؟
              من فقط گیر اینم که permission فایل spreingboard رو بکنم 755 و نیازی به آنلاک و ... ندارم .هیچ راهی نیست از توی ویندوز اینکارو بکنم؟

نظر

خیلی بد شد اینطوری . جیلبریک چی ؟ میشه؟
                من فقط گیر اینم که permission فایل spreingboard رو بکنم 755 و نیازی به آنلاک و ... ندارم .هیچ راهی نیست از توی ویندوز اینکارو بکنم؟
                شما با سیم کارت اپراتوری که تو جعبه گوشی هست گوشی را اکتیو کنید و از همین روش جیلبرک کنید.
                فقط برای داشتن آنتن شما باید Gevey SIM بخرید که قیمت حدود 70-100 تومان هست که آنتن وصل میشه.

نظر

• سلام بر عزیزان. ممنون میشم به مشکل من هم رسیدگی کنید.
                  موبایل بنده به یک مشکلی برخورد که ترجیح دادم ریستور کنم.
                  گوشی هی ریست میشد و ارور میداد که باتری خالی هست. ((حتی زمانی که 3 ساعت در شارژ بوده))
                  مدتی بود سریع شارژ رو خالی میکرد.
                  ورژن گوشی در 4.2.1 بود.
                  بعد از اینکه ریستور کردم به 4.3.3 و بعد از ریستور جیلبرک کردم آنتنم بکل رفته و سیم کارت آنتن نداره.
                  گوشی من آنلاک فکتوری هست. ((mc605b/a))
                  دوستان آیا امکان داره گوشی که آنلاک فکتوری هست لاک بشه و آنتن رو شناسایی نکنه؟؟؟
                  ((این توضیح رو هم بدم که همچنان باتری گوشی همون مشکل رو داره))
                  امیر/
                  ویرایش توسط CJ2 : https://i-phone.ir/forums/member/29320-cj2 در ساعت 21-05-2011, 04:49 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط cj2 نمایش پست ها
                    سلام بر عزیزان. ممنون میشم به مشکل من هم رسیدگی کنید.
                    موبایل بنده به یک مشکلی برخورد که ترجیح دادم ریستور کنم.
                    گوشی هی ریست میشد و ارور میداد که باتری خالی هست. ((حتی زمانی که 3 ساعت در شارژ بوده))
                    مدتی بود سریع شارژ رو خالی میکرد.
                    ورژن گوشی در 4.2.1 بود.
                    بعد از اینکه ریستور کردم به 4.3.3 و بعد از ریستور جیلبرک کردم آنتنم بکل رفته و سیم کارت آنتن نداره.
                    گوشی من آنلاک فکتوری هست. ((mc605b/a))
                    دوستان آیا امکان داره گوشی که آنلاک فکتوری هست لاک بشه و آنتن رو شناسایی نکنه؟؟؟
                    ((این توضیح رو هم بدم که همچنان باتری گوشی همون مشکل رو داره))
                    امیر/
                    شما با چیز پی ان امتحان کردید یا یه کامپیوتر دیگه؟؟؟؟؟

نظر

• بله چیز پی ان فعال بود.
                      منظورتون از یه کامپیوتر دیگه چیه؟؟؟
                      امیر/

نظر

• سلام به دوستان.
                        من آیفون 4 را یکبار با ویندوز و یک بار با مک ریستور و جیلبریک کردم.
                        و سرعت آیفون که با مک ریستور و جیلبریک شده بود به راحتی دو برابر سریعتر از ویندوز بود پس پیشنهاد میکنم حتما از مک برای ریستور و جیلبریک استفاده کنید.
                        سرعت iOS 4.3.3 بسیار خوب و تقریبا براحتی و نرمی 4.2.1 کار میکنه.

نظر

• ببخشید یه سوال ...
                          appsync 4.3.3 رو از کجا باید بریزم ؟ توی سورس سایت نیست ...

نظر

• SiNfuL iPhone Repo
                            اینو تو سورس سیدیا اضافه کن
                            بعد +AppSync for iOS 4.x
                            رو نصب کن

نظر

• man soal dashtam vase rikhtane barname vase iphone4 mishe begin chejori az mac barname berizam be che banameye neyaz daram ?

نظر

• salam man mikham barname berizam vase iphone4 vali ba barnamehaye ke vase 3gs dashtam nemishe bayad chikar konam

نظر

صبر کنید ..
                                X