اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک 4.3.3 Untethered با redsn0w 0.9.6rc16 برای iPhone 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط parsa arab نمایش پست ها
    برنامه رداسنو رو اجرا میکنم میاد برای انتخاب فریمور همون فریموری که ریستور کردم رو انتخاب میکنم ارو unable to recognize specified ipswمیده 10 بار از جاهای مختلف برنامه رد اسنو دانلود کردم چند بار هم فریمور 433 رو دانلود کردم نشد
    ویندوزت چیه؟

نظر

• ویندوز7

نظر

• روی redsnow کلیک راست کن و properties را انتخاب کن. و در تب compatibility گزینه ی

run this program as an administrator را تیک بزن.

انشاالله که مشکل حل بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط savadkoohy نمایش پست ها
          روی redsnow کلیک راست کن و properties را انتخاب کن. و در تب compatibility گزینه ی

run this program as an administrator را تیک بزن.

انشاالله که مشکل حل بشه
          در قسمت propertiesتب compatibilityنداره 1-general
          2- archive
          3- security
          4-details
          5-previous version

نظر

• سلام
            دوستان به شدت به کمکتون نیاز دارم . قضیه از این قراره که من IPHONE4 یکی از دوستان رو گرفتم که واسش جیلبریک کنم و با GREENPOISON جیلبریک کردم و همه کارارو انجام دادم کلی هم براش بازی و برنامه زدم همه چی خوب پیش میرفت تا اینکه به اشتباه فایل SPRINGBOARD از فولدر springboard.app رو پاک کردم الان گوشی کامل شناسایی میشه حتی آیتیونز و ifunbox هم میشناسنش و همه کار میشه کرد ولی خود گوشی بالا نمیاد و روی علامن سیب مونده. من اون فایلی رو که پاک کردم برگردوندم ولی متاسفانه permission باید 755 بشه که توی ویندوز امکانش نیست اگر مک داشتم رات درست میشد . کسی از دوستان راه حلی نداره ؟
            سوال بعدیم هم اینه که میخوام به 4.2.1 ریستور کنم ولی ارورهای مختلفی میگیره .tinyumbrella میگه shsh برای 4.3.3 شده . این یعنی دیگه نمیتونم به 4.2.1 که الان دارم ریستور کنم ؟ به 4.3.3 میتونم برم ؟ گوشی فک کنم انلاک فکتوری باشه چون از روز اول روش cydia و این حرفا نبود ولی راحت سیم کارتو میشناخت.راهی هست بدون جعبه بفهمم آنلاک هست؟
            بیس بند گوشی 3.10.01 هست آیا با 4.3.3 آنلاک و جیلبریک میشه؟ میشه بفرمایین مایید معنی tethered , untethered چی هست ؟
            در آخر ممنون میشم کمکم کنید خیلی حیاتیه

نظر

• رستور

نوشته اصلی توسط mohsenp910 نمایش پست ها
              سلام
              دوستان به شدت به کمکتون نیاز دارم . قضیه از این قراره که من iphone4 یکی از دوستان رو گرفتم که واسش جیلبریک کنم و با greenpoison جیلبریک کردم و همه کارارو انجام دادم کلی هم براش بازی و برنامه زدم همه چی خوب پیش میرفت تا اینکه به اشتباه فایل springboard از فولدر springboard.app رو پاک کردم الان گوشی کامل شناسایی میشه حتی آیتیونز و ifunbox هم میشناسنش و همه کار میشه کرد ولی خود گوشی بالا نمیاد و روی علامن سیب مونده. من اون فایلی رو که پاک کردم برگردوندم ولی متاسفانه permission باید 755 بشه که توی ویندوز امکانش نیست اگر مک داشتم رات درست میشد . کسی از دوستان راه حلی نداره ؟
              سوال بعدیم هم اینه که میخوام به 4.2.1 ریستور کنم ولی ارورهای مختلفی میگیره .tinyumbrella میگه shsh برای 4.3.3 شده . این یعنی دیگه نمیتونم به 4.2.1 که الان دارم ریستور کنم ؟ به 4.3.3 میتونم برم ؟ گوشی فک کنم انلاک فکتوری باشه چون از روز اول روش cydia و این حرفا نبود ولی راحت سیم کارتو میشناخت.راهی هست بدون جعبه بفهمم آنلاک هست؟
              بیس بند گوشی 3.10.01 هست آیا با 4.3.3 آنلاک و جیلبریک میشه؟ میشه بفرمایین مایید معنی tethered , untethered چی هست ؟
              در آخر ممنون میشم کمکم کنید خیلی حیاتیه
              سلام محسن جان عزیز
              اول اگه گوشیت آنلاک هست راحت میتونی به ۴.۳.۳ رستور کنی
              واسه این حالت گوشیت هم میتونی بری تو ریکاوری مد البته باید چیز پی ان فعال باشه بعدش رستور کنی و با رد اسنو۰.۹.۶آر سی ۱۶ که لینک دانلودش تو صفحه اول همین تاپیک هست بصورت آنتر جیلبریک کنی

نظر

• در ضمن واسه رفتن به ریکاوری مد میتونی از این لینک استفاده کنی :
                http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html

نظر

• واسه نحوه جیلبریک و فایل های Redsnow 0.9.6rc 16 و iOS 4.3.3 میتونی از صفحه اول همین تاپیک استفاده کنی که iamir عزیز آموزش کاملش را گذاشته.
                  بازم سوالی داشتی بگو ...

نظر

• سلام
                    iphone 4 دارم رو صفحه اخطار iphone is disabled(connect to itunes اومده وقتی هم به آیتونز وصل می شه آیتونز اخطار iTunes could not connect to iphone "iphone" because it is locked with a passcode.
                    you must enter your passcode on the iphone before it can used with iTunes. میده چکار باید کنم
                    تو را خدا هر کی میدونه باید چکارش کنم سریع یه راهنمایی کنه

نظر

• گوشي رو روشن كن و رمز رو بزن !
                      وقتي صفحه گوشي قفل باشه(براي اولين بار) آيتونز نميتونه وارد سيستمش بشه!
                      اگه رمز رو چند بار اشتباه زدين به اين تاپيك مراجعه كنيد!
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread39000.html
                      ویرایش توسط iMakoran : https://i-phone.ir/forums/member/26760-imakoran در ساعت 20-05-2011, 12:41 AM

نظر

• ببخشید من iphone 4 دارم و الان ورژن 4.2.1 tethered روش نصبه. و میخوام ورژن 4.3.3 unthethered رو روش نصب کنم. من آموزش jailbreak untethered 4.3.3 رو خوندم. اما بلد نیستم چه طوری قبلش firmware رو دانلود کنم و نصب کنم. و نمیتونم تاپیک مورد نظر رو پیدا کنم. لطفا منو راهنمایی کنید. مرسی

نظر

• برای دانلود فریمور مورد نظرتون به تاپیک زیر برید :
                          Firmware های آیفون - انجمن تخصصی آیفون
                          بعد زا دانلود هم میتونیدرستور کنید هم به ردستو بدید برای جلبریک
                          ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 20-05-2011, 08:10 PM

نظر

• نحوه ریسنور کردن رو از کجا ببینم؟ ببخشید من خیلی مبتدی هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط tata_unlimited نمایش پست ها
                              نحوه ریسنور کردن رو از کجا ببینم؟ ببخشید من خیلی مبتدی هستم
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

نظر

• دوستان من یه iphone 4 دارم که نمیدونم آنلاک فکتوری هست یا نه چون جعبشو ندارم . بیس بندش 3.10.01 هست میخواستم ببینم اگر 4.3.3 بزنم روش میتونم آنلاک و جیلبریک کنم ؟ اخه واسه 4.2.1 جیلبریک بیس بند 3.10.01 دیر اومد

نظر

صبر کنید ..
                                X