اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

sn0wbreez 2.4b1 برای ساخت کاستوم در 4.3.1 در آیفون 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل از dfu بود

نظر

• ipod touch 3 که ios 4.3 روش نصب داشتم رو به این روش jailbreak کردم اما error 1611 میده با ireb هم تست کردم فایده نداشت usb هم جابجا کردم ....چیز پی ان ندارم اما aol و فی*ل*تر شکن دارم آیا کاری میشه کرد؟ به 4.3 هم ریستور می کنم error 3194 می ده
      ویرایش توسط amirinia : https://i-phone.ir/forums/member/38639-amirinia در ساعت 31-03-2011, 02:13 PM

نظر

• آقاappsync4+جواب نمیده چیکار باید کرد؟

نظر

• appsync جواب میده من تست کردم

نظر

• overboard نصب کردم دیگه بالا نیومد حتی با ibooty

نظر

• آقا تو رو خدا راهنمایی کنین
              من کاستوم فریم ور رو میسازم با همین snow بعد که گفتن نباید با آیتونز بالا بیاد و باید با برنامه ibooty بالا بیاریم رو نمیدونم یعنی چی
              خیلی سعی کردم اما نشد باز تو همون صفحه که کابل و ایکن آیتونز داره میمونه
              اگه وصل باشه به ـیتونز بعد از ریستور بالا میاد اما سایدیا باز نمیشه
              میشه واضح بفرمایید ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
                آقا تو رو خدا راهنمایی کنین
                من کاستوم فریم ور رو میسازم با همین snow بعد که گفتن نباید با آیتونز بالا بیاد و باید با برنامه ibooty بالا بیاریم رو نمیدونم یعنی چی
                خیلی سعی کردم اما نشد باز تو همون صفحه که کابل و ایکن آیتونز داره میمونه
                اگه وصل باشه به ـیتونز بعد از ریستور بالا میاد اما سایدیا باز نمیشه
                میشه واضح بفرمایید ممنون میشم
                ببین دوست عزیز
                اول با SNOW کاستوم را میسازی و طبق دستور خود SNOW گوشی را به حالت DFU میبری و بعدش با آیتونز با همون کاستومی که ساختی رستور میکنی. وقتی رستور کردی گوشی که بالا اومد سیدیا وجود داره ولی عمل نمیکنه حالا برنامه IBOOTY را اجرا میکنی و طبق دستوراتی که میده گوشی را به DFU میبری و خودش برات گوشی را بوت میکنه و بالا میاد حالا میتونی وارد سیدیا بشی فقط از این به بعد اگر گوشیت خاموش بشه باید بوسیله IBOOTY گوشی را بالا بیاری.
                دیگه از این ساده تر نمیتونستم بگم

نظر

• من مک دارم و دستوراتی که برای مک هستش را وارد میکنم که بوت بشه ولی جواب نداد کسی آموزشی چیزی برای مک داره؟؟

نظر

• آقا دمت گرم
                    مشکلم با یه جمله ساده شما حل شد
                    کاش دوستان گلم که زحمت میکشن آموزش میزارن یکم سطح پایینتر بگن
                    مرسییییییی king جان

نظر

• سلام

دوستان من تو بخش آیتونز هم مطرح کردم اما کسی جواب منو نداد الان من از طریق ایتونز به 4.3.1اپدیت کردم اما اشتباه هم این بود که زدم دانلود و آپدیت الان رو 4.3.1 هستم حالا که نیاز به کاستوم ساختن هست فریمور 4.3.1 رو ایتونز کجا ذخیره کرده ؟ که بتونم پیداش کنم و کاستوم بسازم
                      ویرایش توسط mohammad1356 : https://i-phone.ir/forums/member/45787-mohammad1356 در ساعت 31-03-2011, 08:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad1356 نمایش پست ها
                        سلام

دوستان من تو بخش آیتونز هم مطرح کردم اما کسی جواب منو نداد الان من از طریق ایتونز به 4.3.1اپدیت کردم اما اشتباه هم این بود که زدم دانلود و آپدیت الان رو 4.3.1 هستم حالا که نیاز به کاستوم ساختن هست فریمور 4.3.1 رو ایتونز کجا ذخیره کرده ؟ که بتونم پیداش کنم و کاستوم بسازم
                        در ویندوز XP :

کد HTML:
                        Documents and Settings\<User>\Application Data\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates
                        در ویندوز ویستا و 7 :

کد HTML:
                        Users\<User>\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates
                        در مک

کد HTML:
                        ~/Library/iTunes/iPhone Software Updates

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                          در ویندوز XP :

کد HTML:
                          Documents and Settings\<User>\Application Data\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates
                          در ویندوز ویستا و 7 :

کد HTML:
                          Users\<User>\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates
                          در مک

کد HTML:
                          ~/Library/iTunes/iPhone Software Updates
                          دوست عزیز من همچین چیزی تو ویستا پیدا نکردم

نظر

• overboard از یه سورس دیگه تست شد و عالی کار میکنه
                            1.2.7

نظر

• خبر خووووووووووووووووووووووووب،جیلبریک آنتتر منشر شد.برای ویندوز و مک.
                              Dev-Team Blog
                              من دارم تستش می کنم.

نظر

• آرین جان در پست اول آموزش اضافه کن
                                من این تاپیک رو به بخش آیفون ۴ منتقل می کنم
                                بعد شما برای 3Gs , ipad , ipod 3g/4G در بخش های خودش هم این آموزش رو بزن
                                i-phone.ir
                                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
                                X