اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

sn0wbreez 2.4b1 برای ساخت کاستوم در 4.3.1 در آیفون 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
    دوست عزیز موقع ساخت شما expert mode و build ipsw رو میزنید؟
    من برای اینکه بیس باند تغییر نکنه گزینه اول را میزنم. حالا شما میگید باید گزینه دیگری را بزنم. البته گوشی بنده آنلاک فکتوری هست

نظر

خب دیگه پس همونه
      شما که انلاک فکتوری هستید دیگه نباید از تغییر بیس باند ترس داشته باشید
      شما espert mode رو انتخاب کن و در صفحه بعدش biuld ipsw رو بزن

نظر

نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
        دوستان یکی هم بنده رو راهنمایی کنه دوباره با کاستوم رستور کردم و با ibooty گوشی رو بوت کردم ولی سیدیا ظاهر نمیشه
        پیشنهاد میکنم با Baseband Preservation Mode نسازید . مثل سابق با Expert Mode بسازید .کار میکنه .اون گزینه بالا فکر کنم کار نمیکنه و سیدیا رو نمیاره

نظر

خب دیگه پس همونه
          شما که انلاک فکتوری هستید دیگه نباید از تغییر بیس باند ترس داشته باشید
          شما espert mode رو انتخاب کن و در صفحه بعدش biuld ipsw رو بزن
          درست شد درست شما درد نکنه

نظر

یادم نیست چه سورسی . ولی ورژن 1.27 بودش فکر کنم اخرین ورژنش همونی که توی بیگ باس پولی هستش ولی کرک شده بودش از یک سورسی ؟ گرفتم نصب شد عالی هم کار میکنه روی همین 4.3.1 . بگرد پیداش میکنی خواستی بگو عکس باذار ببینی بیشتر از 10 صفحه دارم

دوست عزیز overboard روی 4.3.1 کار کرد؟
            از کدوم سورس گرفتید؟

نظر

تا این لحظه یک مشکل کوچک با bitsms داشتم. آیا ورژن 5.1 این برنامه با 4.3.1 سازگار نیست یا باگ داره چون وقتی تایپ میکنم بعد از ارسال اس ام اس کیبورد روی صفحه باقی میمونه و حتماً باید گوشی را خاموش روشن کنم تا کیبرد از روی صفحه بره. آیا بقیه هم این مشکل را دارند

نظر

نوشته اصلی توسط shayan نمایش پست ها
                گوشیم آنتن داره و میشه زنگ زد ولی همیشه یه دونه آنتن داره
                یعنی میدونم آنتن داره میده و خوبه ولی نمیدونم چرا همه جا یدونه آنتن رو پر میکنه!
                مشکل چشه؟!
                چه کنم؟!
                اینم عکس:[/quote]
                مال کسی اینطوری نیست؟!!!!!!

نظر

کسی مشکل شما را فعلا نداره من احتمال میدم شما حتما کاستوم فریمور را اشتباه درست کردی اگه گوشیت انلاک فکتوری هستش نباید بیس باند را بزنی ؟ شاید اونو زدی ؟

اگه گوشیت هم لاکه خوب احتمال از اون باشه ..

گوشی ما انلاک فکتوری هستش مشکلی هم نداره عالی کار میکنه . 20 صفحه برنامه هم ریختم توش عالی .

نوشته اصلی توسط shayan نمایش پست ها
                  مشکل چشه؟!
                  چه کنم؟!
                  اینم عکس:
                  مال کسی اینطوری نیست؟!!!!!![/quote]

نظر

نوشته اصلی توسط naim697 نمایش پست ها
                    من الان overbord هم نصب کردم مشکلی نداره عالی کار میکنه
                    دوست عزیز متوجه شدید از کدوم سورس برنامه رو نصب کردید؟من الان به این برنامه نیاز دارم ولی این نسخه رو پیدا نمیکنمشما اسم سورس هایی رو که ادد کردی بگو ما هم ادد میکنیم از طریق جستجو راحت پیدا میشه
                    اون دوستمون که پرسیدن برنامه afc2add رو نصب کردم مشکلی نداره درست کار میکنه من رو 4.3.1 برنامه ifile .mywi .afc2add رو نصب کردم اوکی مشکلی ندارن

نظر

امکانش هست برای ما تازه کارها هم یه آموزشی بذارید که ماهم بتونیم ای پاد خودمونو ارتقا بدیم به نسخه 4.3.1

نظر

دوستان من یه مشکلی با سیدیا دارم خیلی از سورسها رو نصب نمیکنه مثل سورس سایت و xsellize فقط تونستم سورس هاکالوس را نصب کنم بقیه سورسها وقتی به آخر نصب میرسن همونطوری وای میسه و کامل نمیشه.

نظر

نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
                          دوستان من یه مشکلی با سیدیا دارم خیلی از سورسها رو نصب نمیکنه مثل سورس سایت و xsellize فقط تونستم سورس هاکالوس را نصب کنم بقیه سورسها وقتی به آخر نصب میرسن همونطوری وای میسه و کامل نمیشه.
                          من فقط با سورس انجمن مشکل دارم
                          بقیه سورس مشکلی ندارند

نظر

یک مشکل جالب سی دیا نصب شده ولی اجرا نمیشه . من گوشی را خاموش و روشن کردم و بدن نیاز به آی بوت اومد بالا

نظر

دوستان من اگر بخوام با این روش os 4.3 جل برک کنم، این برنامه ها رو میتونم از سیدیا نصب کنم:
                              1- caller Id fix
                              2-iphone delivery
                              3-installous
                              ?? میشه آیا ؟؟
                              در اصل میخوام بدونم اینا سازگاری دارند با os 4.3?
                              ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 31-03-2011, 02:11 AM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط ali20042004 نمایش پست ها
                                یک مشکل جالب سی دیا نصب شده ولی اجرا نمیشه . من گوشی را خاموش و روشن کردم و بدن نیاز به آی بوت اومد بالا
                                از همین روش استفاده کردی ؟!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X