اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ایفون 4 در iOS 4.2.1 با Greenpois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط vahid631 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    موقعی که میخوام ریستور انجام بدم ایتونز این خطا رو میده میشه راهنمایی کنید این خطا از چی میتونه باشه؟iphone software update server could not be contacted
    به اينترنت وصل بشيد واز چيز ش ك ن استفاده كنيد

نظر

• سلام امکان داره بفرمایید که به چه شکل باید گوشیمو آنلاک کنم جدیدا آیفون 4 از آمریکا برام فرستادنند که لاک ای تی ان تی است اینکه گفتین باید ریستور بشه به چه ورژنی؟
      ورژن دستگاه من 4.3.2 وفریم ور 4.10.01 است
      خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط vlavasani نمایش پست ها
        سلام امکان داره بفرمایید که به چه شکل باید گوشیمو آنلاک کنم جدیدا آیفون 4 از آمریکا برام فرستادنند که لاک ای تی ان تی است اینکه گفتین باید ریستور بشه به چه ورژنی؟
        ورژن دستگاه من 4.3.2 وفریم ور 4.10.01 است
        خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید
        بیس باند گوشیت چیه؟

نظر

• دوستان این erorr 3194 من کشت هرکاری میکنم ارورر میگیرم

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid631 نمایش پست ها
            دوستان این erorr 3194 من کشت هرکاری میکنم ارورر میگیرم
            باید به این مسیر برید و فایل هاست رو درست کنید :

کد:
            C:\Windows\System32\drivers\etc
            و فایل هاست رو با nodpad باز کرده و ای پی های اپل را پاک کنید.

نظر

• http://www.i-phone.ir/forums/thread18851.html

نظر

• سلام
                و با تشکر از پستتون
                من یه مشکلی دارم ،وقتی شروع به جیلبریک میشه حدود 30دقیقه بعد آیفونم که رو تصویرش یه چیزایی درمورد جیلبریک شدن نوشته کاملاً روشن میشه،تاحدی که به منوی اصلی گوشی دسترسی کامل دارم.
                حتی در این شرایط که گوشیم روشن شده و تو کامپیوترم در حال جیلبریک کردنه،خودم دوباره آیفون به حالت DFU می برم،گوشی کاملاً خاموش میشه و بعد از 30 دقیقه برنامه جیلبریک مینزنه : Jailbreak failed و گوشیم هم خیلی طول میکشه تا دوباره دستی روشن شه.
                لطفاً راهنمایی کنید

نظر

• untetherd yani chi?

نظر

• نوشته اصلی توسط emil_pourahmadi نمایش پست ها
                    untetherd yani chi?
                    به زبان ساده یعنی این که بدون نیاز به کامپیوتر ایفون رو ریبوت ( خاموش و روشن ) کرد .

نظر

• با سلام . من ایفون 4 با بیس باند 3.10.1 دارم. به جز سیم کارتهای موجود برای انلاک. برنامه برای انلاک این بیس باند اصلا میاد اگه میاد چقدر ممکن زمان ببره؟
                      هیچ راهی برای تغییر بیس باند وجود نداره که بشه انلاک کرد؟؟؟؟؟
                      ویرایش توسط eliyas : https://i-phone.ir/forums/member/10225-eliyas در ساعت 24-06-2011, 01:10 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط eliyas نمایش پست ها
                        با سلام . من ایفون 4 با بیس باند 3.10.1 دارم. به جز سیم کارتهای موجود برای انلاک. برنامه برای انلاک این بیس باند اصلا میاد اگه میاد چقدر ممکن زمان ببره؟
                        هیچ راهی برای تغییر بیس باند وجود نداره که بشه انلاک کرد؟؟؟؟؟
                        دوست عزیز این بیس باند هنوز آنلاکش نیامده وبرای آپدیت بیس باند فقط روی گوشی های 3g-3gs انجام پذیر هست وفعلا" برای آنلاک باید گیوی سیم استفاده میشود.

نظر

• ممنون ولی نگفتید انلاکش میاد؟اگه میاد کی ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط eliyas نمایش پست ها
                            ممنون ولی نگفتید انلاکش میاد؟اگه میاد کی ؟
                            فکر نکنم بیاد چون ماه آگوست آیفون 5 میاد و بیشتر رو ورژن های بالاتر کار خواهند کرد

نظر

• ببخشید این درست که وقتی با گیوی سیم انلاک شد هر بار که گوشی خاموش شه باید دوباره گیوی سیم رو زد؟
                              و این گیوی سیم 5 beta رو هم انلاک می کنه؟

نظر

• بله هر بار که خاموش بشه ویا آنتن بره باید گیوی سیم را خارج ودوباره وصل کنید ومراحل را تا آنتن دهی پیش برید.
                                در حال حاضر تا 4.3.3 جواب داده بود امکانش هست رو 5 هم جواب بده شخصا" امتحان نکردم .

نظر

صبر کنید ..
                                X