اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ایفون 4 در iOS 4.2.1 با Greenpois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hamidtajdini نمایش پست ها
    این هم Greenpois0n RC6 final بهدشم
    دوست عزیز ممنون بابت فایلی که گذاشتی

من با این فایل هم جیلبریک کردم هم با لودر سیدیا رو نصب کردم(آیفون4)

فقط دوستان توجه داشته باشن موقع جیلبریک برنامه یه فایلی از اینترنت می گیره، پس مواظب آنتیویروسهاتون باشین
    ویرایش توسط SHAHAB-3G : https://i-phone.ir/forums/member/13871-shahab-3g در ساعت 15-02-2011, 01:26 AM

نظر

• آقا هر کاری میکنم موقع جلبریک گوشی از حالت دی اف یو در میاد

نظر

• 'گوشیم baseband 10.3 ani با greenpoison جیل کردن انت نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط mzm5979 نمایش پست ها
          'گوشیم baseband 10.3 ani با greenpoison جیل کردن انت نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          عزیز اگه گوشیتون لاک هست .
          این برنامه فقط برای جیلبرک هست . !
          برای آنلاک کردن نیست .
          اگه آنلاکی شاید بدون اینکه Active کنی اومدی جیلبرک کردی درسته . ؟
          ویرایش توسط iHamid : https://i-phone.ir/forums/member/9597-ihamid در ساعت 16-02-2011, 03:54 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidtajdini نمایش پست ها
            آقا هر کاری میکنم موقع جلبریک گوشی از حالت دی اف یو در میاد
            با سیستم دیگه امتحان کنید . !

نظر

• سلام
              من بعد جيل با اين نرم افزار شارژ باطريم فوق العاده شده
              قبلا حداكثر با فشار 2 روز شارژ داشتم الان راحت 4-5 روز شارژ نگه ميداره
              كسي اين تفاوت رو حس كرده ؟

نظر

• دوستانی که موقع آپدیت یا ریستور با اررور هایی با شماره های عجیب مواجه میشن این لینک سایت apple با شماره اررور و توضیح کامل آن
                روز خوش

Update and restore alert messages on iPhone, iPad, and iPod touch

نظر

• دوستان گرامی!
                  من الان کمی گیج شدم! اطلاعات خیلی زیاده!
                  من یه iPhone 4 , iOs 4.2.1 دستمه با Firmware 3.10.1. میدونم که فعلن نمیتونم Unlock کنم ولی ظاهرن میشه Jailbreak کرد، الان اگه با GP بخوام Jailbreak کنم، مشکل خاصی برام پیش نمیاد؟ همین مراحلی که صفحه اول توضیح داده شده رو انجام بدم راحت JB میشه؟ آیا Version خاصی از GP رو باید داشته باشم؟
                  در ضمن من متوجه نشدم untethered یعنی چی؟ و آیا من میتونم گوشیمو JB کنم فعلن تا بعد Unlockش بیاد؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین. 

نظر

• salam mamnun az amozeshe jametun.man taze mikham ba apple kar konam v chizi balad nistam vli tebghe dasturate shoma pish raftam jilbrik nashod va dfu naraft

نظر

• نوشته اصلی توسط Moses نمایش پست ها
                      دوستان گرامی!
                      من الان کمی گیج شدم! اطلاعات خیلی زیاده!
                      من یه iPhone 4 , iOs 4.2.1 دستمه با Firmware 3.10.1. میدونم که فعلن نمیتونم Unlock کنم ولی ظاهرن میشه Jailbreak کرد، الان اگه با GP بخوام Jailbreak کنم، مشکل خاصی برام پیش نمیاد؟ همین مراحلی که صفحه اول توضیح داده شده رو انجام بدم راحت JB میشه؟ آیا Version خاصی از GP رو باید داشته باشم؟
                      در ضمن من متوجه نشدم untethered یعنی چی؟ و آیا من میتونم گوشیمو JB کنم فعلن تا بعد Unlockش بیاد؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین. 

مشکل نداره jb کن . منظور از untethered هم اینه که گشی بدون نیاز به کامپیوتر روشن میشه .

نظر

• فرق b6 و b2 b4 چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط danial_slk نمایش پست ها
                          salam mamnun az amozeshe jametun.man taze mikham ba apple kar konam v chizi balad nistam vli tebghe dasturate shoma pish raftam jilbrik nashod va dfu naraft
                          شما باید فارسی تایپ کنید . قوانین سایت . به همون شکلی که gp میگه انجام باید بدی .

نظر

• نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
                            فرق b6 و b2 b4 چیه؟
                            عزیز این آپدیت ها برای رفع باگ های جیلبرک هست .
                            که الان rc6 final هم ریلیز شده . تمام

نظر

• من بعد جيل با اين نرم افزار شارژ باطريم فوق العاده شده
                              قبلا حداكثر با فشار 2 روز شارژ داشتم الان راحت 4-5 روز شارژ نگه ميداره
                              كسي اين تفاوت رو حس كرده ؟
                              برای منم همینطوره

نظر

• سلام
                                من می خوام با gp final update جیل کنم در ضمن با نسخه اول gp یه بار جیل کردم و مشکل باتری دارم حالا باید چی کار کنم؟ فکر می کنم باید ریستور کنم اگه اینطور باشه برنامه هام پاک میشه؟ در ضمن یه بار زدم ریستور که خواست یه فایل حدودا 620 مگی رو دانلود کنه که متوقفش کردم .
                                ممنون میشم راهنمایی کنید
                                ویرایش توسط loolo : https://i-phone.ir/forums/member/41805-loolo در ساعت 17-02-2011, 04:15 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X