اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ایفون 4 در iOS 4.2.1 با Greenpois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ehsan4 نمایش پست ها
    کسی نیست به من کمک کنه...؟ !!!
    عزیز کلاً ip اپی را پاک کن . فایل را سیو کن . یکبار سیستمت را ریستارت کن . بعد امتحان کنی درست میشه . !
    این کار را انجام دادی . ؟

نظر

• مرسی آقا حمید ریستور شد
      الان دارم جیل میکنم طبق آموزش ولی وسطش گوشی میاد بالا و از لودر خبری نیست....!!!
      چندین بارم انجام دادم !

نظر

مرسی آقا حمید ریستور شد
        الان دارم جیل میکنم طبق آموزش ولی وسطش گوشی میاد بالا و از لودر خبری نیست....!!!
        چندین بارم انجام دادم !
        شما احتمالاً مراحل را درست انجام نمیدین
        ارور Jailbreak failed میگیری . ؟

نظر

مرسی آقا حمید ریستور شد
          چندین بارم انجام دادم !
          باید به درستی به dfu ببرید

نظر

• سلام
            براي اندسته از عزيزاني كه وسط جيلبرك گوشيشون روشن ميشه بايد عرض كنم كه منم دقيقا همين مشكل رو داشتم كه با يك سيستم ديگه مشگل حل شد
            البته حتما از پورت هاي يو اس بي مادربرد استفاده كنيد و نه از هاب

ولي من الان بعد از جيلبرك و نمايش لودر يه مشكل ديگه دارم و اونهم عدم دانلود سايديا هست
            چند بار امتحان كردم ولي هر بار يك ارور متفاوت به من داد
            كسي از دوستان ميدونه حجم سايديا چقدره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط babak nuri نمایش پست ها
              سلام
              براي اندسته از عزيزاني كه وسط جيلبرك گوشيشون روشن ميشه بايد عرض كنم كه منم دقيقا همين مشكل رو داشتم كه با يك سيستم ديگه مشگل حل شد
              البته حتما از پورت هاي يو اس بي مادربرد استفاده كنيد و نه از هاب

ولي من الان بعد از جيلبرك و نمايش لودر يه مشكل ديگه دارم و اونهم عدم دانلود سايديا هست
              چند بار امتحان كردم ولي هر بار يك ارور متفاوت به من داد
              كسي از دوستان ميدونه حجم سايديا چقدره؟
              توسط redsn0w سیدیا رو اینیستال کنید

نظر

• اون رد اسنو حدودا 9 مگه.
                اگه یک مگو بذاریم برای جیل احتمالا حدود 7 یا هشت مگ حجم سیدیا باید باشه.
                ولی من با اینترنت 256 یک ربع طول کشید دانلودش کنم چون سرورهاش شلوغه
                بی دردسر با رد اسنو سیدیا رو بنصب

نظر

• سلام به دوستانه عزیز
                  من چند روزه گوشیمو (آیفون4) جیلبریک کردم از دیشب میزنه no sim سیمکارتم سالمه خیلی وقته پیش با دستگاه بریدن واسم الانم رو گوشیهای دیگه کار میکنه چند دقیقه پیش روی گوشیم کار داد بعد از 10 دقیقه دوباره زد no sim !!!!

البته قبلا" هم 2بار اینجوری شد خود به خود درست شد...! ولی الان گیر داده

لطفا" اگه میدوند مشکل چیه کمکم کنید. مرسی

نظر

• با یک سیم کارت دیگه تست کنید ببینید همین طوره؟

نظر

• سلام دوستان.

من این تاپیکو دنبال نکردم نمیدونم کسی این موضوع رو نوشته یا نه!

من اخیرا درگیر جیلبرک دوتا آیفون 4 بودم که هرکاری میکردم سایدیا کامل دانلود و نصب نمیشد!
                      آخرسر برنامه Redsn0w 0.9.6rc8 ورژن ویندوز را دانلود کردم و Capability اون رو روی Windows XP SP2 قرار دادم (( چون ویندوزم 7 هست )) و فریمور 4.2.1 رو دادم بهش، بعد عملیات رو ادامه دادم تا به نصب سایدیا رسیدم و سایدیا رو تمام و کمال روی هرجفتش بدون هیچ مشکلی و بدون نیاز به اینترنت نصب کرد.

امیدوارم کمکی کرده باشم.

نظر

• شنيدم كه در ورژن gp beta4 مشكل مصرف باطري حل شده، مي خواستم ببينم اگه قبلا با بتا 2 جيلبريك كرده باشيم بايد مجددا ريستور و بعد با بتا 4 جيلبريك كرد يا امكان اين هست كه روي همين بتا 2 مجددا ورژن بتا 4 gp رو اجرا كرد تا مشكل مصرف باطري برطرف بشه؟

نظر

سلام به دوستانه عزیز
                          من چند روزه گوشیمو (آیفون4) جیلبریک کردم از دیشب میزنه no sim سیمکارتم سالمه خیلی وقته پیش با دستگاه بریدن واسم الانم رو گوشیهای دیگه کار میکنه چند دقیقه پیش روی گوشیم کار داد بعد از 10 دقیقه دوباره زد no sim !!!!

البته قبلا" هم 2بار اینجوری شد خود به خود درست شد...! ولی الان گیر داده

لطفا" اگه میدوند مشکل چیه کمکم کنید. مرسی
                          عزیز مشکل از سیم کارتتون هست .

نظر

• نوشته اصلی توسط xmkz نمایش پست ها
                            شنيدم كه در ورژن gp beta4 مشكل مصرف باطري حل شده، مي خواستم ببينم اگه قبلا با بتا 2 جيلبريك كرده باشيم بايد مجددا ريستور و بعد با بتا 4 جيلبريك كرد يا امكان اين هست كه روي همين بتا 2 مجددا ورژن بتا 4 gp رو اجرا كرد تا مشكل مصرف باطري برطرف بشه؟
                            نه عزیز شما باید ریستور و با b4 جیلبریک کنید .

نظر

• این هم Greenpois0n RC6 final بهدشم

نظر

• این هم Greenpois0n RC6 final

نظر

صبر کنید ..
                                X