اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ایفون 4 در iOS 4.2.1 با Greenpois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amiratab نمایش پست ها
    حدود 3 ساعت در اون حالت بود ولی متاسفانه تغییری نکرد.
    هوم و پاور رو هم باهم گرفتم ولی باز مجدادا رو اسکلت ثابت میشه.
    مجبوری دوباره ریستور کنی
    اگه iphone شما از اول 4.2.1 بوده نیازی به فریمور نداری میتونی با سیدیا بدون نگه داشتن shift
    گزینه restore رو بزن و دوباره جیلبرک کن

نظر

• نوشته اصلی توسط aliyekta نمایش پست ها
      itunes هنوز نصب نکردم نیازی بهش هست؟
      :d بله بدون اون تقریبا هیچ کاری نمیشه کرد

نظر

سلام
        همه مراحل رو انجام دادم و گوشی تو حالت dfu میره - توی device manager نشون میده - ولی هیچ اتفاقی
        نمی افته . و برنامه گزینه try again رو نشون میده
        plz help
        از برنامه redsn0w استفاده کنید . وگزینه Just enter pwned DFU mode right now تیک بزنید خیلی راحت میتونید استفاده کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط im legend نمایش پست ها
          مجبوری دوباره ریستور کنی
          اگه iphone شما از اول 4.2.1 بوده نیازی به فریمور نداری میتونی با سیدیا بدون نگه داشتن shift
          گزینه restore رو بزن و دوباره جیلبرک کن
          منظورتون توی آیتیونز هست؟
          وقتی میزنم که restore بشه زمانی جدود 13 ساعت رو نشون میده که مشخصه مشغول دانلود فریمور است.

نظر

• من با همین GP b4 جیل کردم . لودر هم اومد سیدیارم نصب کردم و بعد گفت یه چندتا upgrade داره زدم upgrade بشه ولی انقدر کنه که هیچ کاری نمیکنه. وقتی هم میخوام سورس اضافه کنم از بس طول میکشه که ارور میده.
            چیکارش کنم؟

نظر

• cydia که کند هست ولی این چند روز سرعت اینترنت کل کشور اومده پایین.

نظر

• نه مشکل اینترنت نیست . سرعت نتم خوبه. این خیلی کنده اصلاً چراغ وایرلس مودم هرز گاهی یه چشمکی میزنه یعنی اصلاً گوشی ترنسفر نداره!

نظر

• دلیل دیگش اینه که سرور cydia شلوغ هست چون همه این چند روز دارند آپدیت و جیلبریک می کنند من خودمم صبح دو تا ipod دستم بود نتونستم cydia رو نصب کنم که مجبور شدم دستی نصب کنم.

نظر

• سلام، من فردا مي خوام از دبي يه ٤ بيارم. مي خوام ببينم كه احتمالا فيرمورش ٤.٢.١ هست ديگه، درسته؟
                    بعدم اينكه اگه آنلاك باشه و وقتي مي خرمش با سيم ايران جواب بده، مي تونم به محض آوردن جيلبريك كنم؟ يا حتما بايد به بيس باند و سريال گوشي و اينا هم دقت كنم؟ بعدم اينكه بعد جيلبريك بايد آنلاك شه مجددا؟ با همين گرين ميشه يا اين فقط واسه بيس باند خاصيه؟
                    الان يه ٣gsدارم كه بيس باندش شده ٦.١٥و gps ش رو اعصابه!!! كاريم از دستم بر نمياد جز خريد ٤!!
                    مرسي
                    ویرایش توسط hamedhbb : https://i-phone.ir/forums/member/41176-hamedhbb در ساعت 11-02-2011, 08:16 PM

نظر

• با GP b4 جیل کردم ولی از لودر خبری نیست

کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

نظر

با gp b4 جیل کردم ولی از لودر خبری نیست

کسی میتونه راهنمایی کنه ؟
                        این دقیقا مشکلی است که من داشتم. به پست شماره 593 مراجعه کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط hamedhbb نمایش پست ها
                          سلام، من فردا مي خوام از دبي يه ٤ بيارم. مي خوام ببينم كه احتمالا فيرمورش ٤.٢.١ هست ديگه، درسته؟
                          بعدم اينكه اگه آنلاك باشه و وقتي مي خرمش با سيم ايران جواب بده، مي تونم به محض آوردن جيلبريك كنم؟ يا حتما بايد به بيس باند و سريال گوشي و اينا هم دقت كنم؟ بعدم اينكه بعد جيلبريك بايد آنلاك شه مجددا؟ با همين گرين ميشه يا اين فقط واسه بيس باند خاصيه؟
                          الان يه ٣gsدارم كه بيس باندش شده ٦.١٥و gps ش رو اعصابه!!! كاريم از دستم بر نمياد جز خريد ٤!!
                          مرسي
                          عزیز اگه آنلاک بیاری . کارت راحته .
                          راحت با این طریق جیلبریک کن .
                          گوشی به احتمال زیاد 4.2.1 هست .
                          این جیل برای همه ی بیس باندهاست . فرقی نداره .
                          گوشی اگه آنلاک باشه و فقط جیلبریک کنین . دیگه یازی به آنلاک و ... نیست .!

نظر

• سلام اساتید محترم
                            میخواستم آیفون 4رو ریستور کنم به فرمور4.2.1 اول ارور (3149) میداد توی host این"74.208.10.249 gs.apple.com" رو اضافه کردم حالا که به آخره لود رسیده ارور (1004) میده خسته شدم از دیروز گیرشم لطف کنید راهنمائیم کنید
                            در ظمن ویندوز دارم

اگه آخر هاست"74.208.10.249 gs.apple.com" رو نذارم ارور3194 میده اینجوری هم که آخره ریستور ارور1004میده و گوشیم توی ریکاوری مونده و
                            tiny umberella رو از کجا دانلود کنم؟! گشتم ندیدم
                            نجاتم بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan4 نمایش پست ها
                              سلام اساتید محترم
                              میخواستم آیفون 4رو ریستور کنم به فرمور4.2.1 اول ارور (3149) میداد توی host این"74.208.10.249 gs.apple.com" رو اضافه کردم حالا که به آخره لود رسیده ارور (1004) میده خسته شدم از دیروز گیرشم لطف کنید راهنمائیم کنید
                              در ظمن ویندوز دارم

اگه آخر هاست"74.208.10.249 gs.apple.com" رو نذارم ارور3194 میده اینجوری هم که آخره ریستور ارور1004میده و گوشیم توی ریکاوری مونده و
                              tiny umberella رو از کجا دانلود کنم؟! گشتم ندیدم
                              نجاتم بدید
                              عزیز کلاً ip اپی را پاک کن . فایل را سیو کن . یکبار سیستمت را ریستارت کن . بعد امتحان کنی درست میشه . !

نظر

• کسی نیست به من کمک کنه...؟ !!!

نظر

صبر کنید ..
                                X