اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ایفون 4 در iOS 4.2.1 با Greenpois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط johnny_depp نمایش پست ها
    بچه ها مشکل greenpois0n intialized رو در ویندوز چطوری میشه حل کرد؟؟؟؟؟
    من 7 دارم و این مشکل رو دارم.
    دوست عزیز قبل از سوال کردن پست های قبلی رو بخونید جوابتون رو پیدا میکنید

گفته شد که این ارور هیچ تاثیری بر روی جیلبریک نداره , خودش ادامه میده
    Rest in peace Steve
    Do What You Love
    Steve Jobs

نظر

• من iPhone 4 با 4.2.1 آنلاک دارم و قبلا جیل نکرده بودم. با ویندوز اکس پی و gp جیل کردم و بعد از چند بار بالاخره میگه جیل برک شده ولی آیکون لودر نمی آد. باز هم چند بار دیگه امتحان کردم ولی آیکون لودر نمی آد. روی لپ تاپ با ویندوز ویستا هم با اینکه میگه جیل برک شده باز هم آیکون لودر را ندارم. هیچ وقت هم ریستور نکردم.
      1- میگین جیل شده؟
      2- با رد اسنو سیدیا را نصب کنم؟
      3- اینکه چند بار جیل کرده ام عیبی نداره؟
      4- در ضمن هنوز سیم کارتم را کوچک نکرده ام و گوشی بدون سیم کارته. این ربطی به مشکل داره؟
      ممنونم
      ویرایش توسط jwa : https://i-phone.ir/forums/member/3797-jwa در ساعت 07-02-2011, 12:16 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Red Boy نمایش پست ها
        شما اول سورس مربوطه رو Add کن بعد سرچ کن
        من سورس hackulo رو با دردسر نصب کردم (یا Add نمی شد و در حین اضافه شدن هم اخطاهای زیادی می داد که نمی تونه فلان فایل رو fetch کنه یا پیدا کنه!!)
        و توی لیست appsync ها هم فقط appsync 4.0+ است و اصلا خبری از appsync 4.2.1 نیست؟!! علتش چی هست؟ سورس بد اضافه شده؟ من چندبار سورس رو پاک و اضافه کردم ولی مشکل همچنان برقرار است و این نکته رو هم ذکر کنم که تعداد اندکی از app ها نصب شدند باقی app ها اخطار می دادند که نمی تونند نصب شوند!!!
        cydia رو با resnow نصب کردم!!
        دوستان مشکل از چیه؟ چرا appsync 4.2.1 توی لیست گوشی نیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aazz نمایش پست ها
          این سورسو add نمیکنه
          مشکلی نباید باشه

حتما سورس رو به اشتباه وارد میکنی
          Rest in peace Steve
          Do What You Love
          Steve Jobs

نظر

• نوشته اصلی توسط Cessna182 نمایش پست ها
            من سورس hackulo رو با دردسر نصب کردم (یا Add نمی شد و در حین اضافه شدن هم اخطاهای زیادی می داد که نمی تونه فلان فایل رو fetch کنه یا پیدا کنه!!)
            و توی لیست appsync ها هم فقط appsync 4.0+ است و اصلا خبری از appsync 4.2.1 نیست؟!! علتش چی هست؟ سورس بد اضافه شده؟ من چندبار سورس رو پاک و اضافه کردم ولی مشکل همچنان برقرار است و این نکته رو هم ذکر کنم که تعداد اندکی از app ها نصب شدند باقی app ها اخطار می دادند که نمی تونند نصب شوند!!!
            cydia رو با resnow نصب کردم!!
            دوستان مشکل از چیه؟ چرا appsync 4.2.1 توی لیست گوشی نیست؟
            از یک سورس دیگه Appsync رو نصب کنید
            Rest in peace Steve
            Do What You Love
            Steve Jobs

نظر

• مرسی عالی انجام شد دیگر خیالم از ریتسارت کوشی راحت شد

نظر

• سلام.
                می خواستم بدونم کلا سیدیا این یکی دوروزه کند شده یا من فقط این مشکل دارم؟؟

نظر

• باور کنید خیلی دارم میگردم اما هیچی پیدا نکردم....من میخوام دلیوری و کیبورده فارسیم فعال بشه نمیدونم کدوم سورس رو add کنم..اگر سورسه خوده انجمن داره لطفا ادرسشو بنویسید.ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط red boy نمایش پست ها
                    مشکلی نباید باشه

حتما سورس رو به اشتباه وارد میکنی
                    لطفاسورس صحیح رو تایپ کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط bahman1362 نمایش پست ها
                      باور کنید خیلی دارم میگردم اما هیچی پیدا نکردم....من میخوام دلیوری و کیبورده فارسیم فعال بشه نمیدونم کدوم سورس رو add کنم..اگر سورسه خوده انجمن داره لطفا ادرسشو بنویسید.ممنون.
                      واسه نصب delivery سورس زیر رو اضافه کنید ...
                      iphonedelivery.advinux.com/vroom
                      کیبرد فارسی رو هم از سورس انجمن بگیرید .
                      البته اگه کیبرد عربی گوشی رو فعال کنید به راحتی میتونید باهاش فارسی تایپ کنید .

Power of Creation
                      www.i-Phone.ir

نظر

• چرا تموم کارها خوب میره ولی وقتی میخوام سدیا را از لودر دانلود کنم تا ۳۲ درصد بعضی وقتها هم تا ۵۱ درصد میره بعد مینیویسه Succeful آیفون بعد ریس****پرینگ میشه ولی رو سیدا میخوام اجرا کنم می\ره بیرون از صبح فکر کنم ۱۲ بار ریستور کردم
                        همه مثل من این مشکلو دارن؟ نمیخوام با ردسنو سیدیای قبلی رو نصب کنم!
                        کسی میدون چه خاکی به سرم بریزم
                        ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 07-02-2011, 12:51 AM

نظر

• ممنون از پاسختون قربان اما این رو هم نمیتونه سایدیا اد کنه دلیلش شلوغیه....یا....

نظر

• اگر با نصب cydia مشکل دارید مثل خودم دستی نصبش کنید:
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread30659.html
                            ویرایش توسط Professional : https://i-phone.ir/forums/member/14816-professional در ساعت 07-02-2011, 12:56 AM

نظر

• مال منم تا 51 % رفت ولی سیدیا درست کار میکنه

نظر

• دوستان من با وندووز جیل کردم.cydia رو هم با خود اودر نصب کردم!حالا هییییییییچ سورسی رو اد نمیکنه!!

نظر

صبر کنید ..
                                X