اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ایفون 4 در iOS 4.2.1 با Greenpois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من در محیط ویندوز سون میخواستم گوشیمو با گرین پویزن جیلبریک کنم که ارورهای زیر رو نشون میده:
    unble to find gbdevlist
    unble to find fa-unmount
    unble to find fs-load-files
    greenpois0n initalized
    چیکار باید کنم؟
    مراحل کامل انجام میشه ولی حدود 10 دقیقه طول میکشه تا حدود 50 درصد نوار جیلبریک پر بشه و بعدش گوشی از صفحه ارور خارج میشه و بالا میاد.
    در این حالت هیچ آیکن جدیدی تشکیل نشده. پر شدن خط جیلبریک همچنان با سرعت خیلی کم ادامه داره.
    من تا 20 دقیقه هم صبر کردم ولی بیشتر از 70 در صد پر نشد. خسته شدم(گفتم شاید مشکلی باشه) و برنامه رو بستم.

نظر

• در ادامه یکبار دیگه زدم و بهعد نیم ساعت صبر کردن نوار جیلبریک پر شد و در پایان جیلبریک ارور زد.

لطفا راهنمایی کنید.

نظر

• اون موقع که خطش داره کم کم پر میشه، یک چیزیو داره دانلود می کنه. یکم صبر کنید مشکلی پیش نمیاد معمولاً

نظر

• نوشته اصلی توسط xerxes99 نمایش پست ها
          اون موقع که خطش داره کم کم پر میشه، یک چیزیو داره دانلود می کنه. یکم صبر کنید مشکلی پیش نمیاد معمولاً
          نوشتم که صبر کردم ولی در آخر هیچ اتفاقی نیفتاد.

نظر

• اگه سون هستید حتما run as admin رو بزنید دوستان

نظر

• سلام، دوستان شرمنده من خيلی مبتدی سؤال ميکنم
              ميخواستم بپرسم قبل از استفاده از Greenpois0n RC5 بايد از طريق iTunes گوشی رو Update کنم يا Restore؟
              (گوشی من آنلاک 4.1 هست)
              و زمان هایی که به اينترنت احتياج هست، آيا نياز به استفاده از V--P--Nهست؟
              ویرایش توسط Markus : https://i-phone.ir/forums/member/26468-markus در ساعت 06-02-2011, 04:52 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط papiyoon نمایش پست ها
                من موقع آپدیت به 4.2.1 این ارور رو در آیتونز می*گیرم از چی هست یعنی ؟
                the iphone "iphone" could not be restored. An unknown error occurred (10).
                دوست عزیز من هم مشکل شما رو داشتم و با دستگاه دیگری امتحان کردم و مشکل برطرف شد

نظر

• نوشته اصلی توسط naim697 نمایش پست ها
                  یکی به ما کمک کنه چرا دقیق توضیح نمیدید ؟

من انجام دادم ولی سایدا اضافه نشدش ؟

بعدش با رد اسنو سایدا اینستال کردم ولی رنگ سایدا سفید هستش ؟ و توش نمیره ؟

یکی از دوستان دقیق بگه اول چیکار انجام بدیدم چطوری ؟
                  شما همه کارارو درست انجام دادی ....فقط یه بار دیگه red snow اجرا کن و ایندفعه گزینه just booth intherthed بزن...دستگاه یه بار بوت میشه...اومد بالا cydia ت درست میشه

نظر

• بچها من 4.2.1 واسه iphone 4 میخوام کسی نداره؟ هر چی میخوام ریستور کنم ارور 3014 میده خواهشن جواب بدید

نظر

• آقا یه سوال؟
                      آبفون من 4.2.1 انلاکه. برای جیلبرک حتما باید رستور کرد؟
                      ویرایش توسط satia : https://i-phone.ir/forums/member/33433-satia در ساعت 06-02-2011, 05:19 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
                        اگه سون هستید حتما run as admin رو بزنید دوستان
                        دقیقا برای ویندوز سون مشکل همینجاست و من تونستم گوشیمو جیلبریک کنم.
                        سایدیا رو هم الان دارم داخل گوشی دانلود میکنم.
                        ممنون از همه دوستان
                        باید تاکید کنم که به اون ارورهایی که در اول جیلبریک میاد توجه نکنید و کارتون رو ادامه بدین.

نظر

• این جیلبریک مشکل روشن شدن که حتما باید وصل بشه کامپیوتر نداره میشه بگید کدوم جیل بهتره من ویندوز دارم

نظر

• خدا رو شکر موفق شدید.
                            دوستایی که قبلا جیل نکردن احتیاج به ریستور ندارند.
                            دوستایی هم که جیل کردن tether فکر میکنم به ریسکش بیارزه اول جیل کنند و اگه untether شده بود و مشکلی نداشت که خدا رو شکر ولی اگه نشده بود اونموقع ریستور کنند

نظر

• بله این جیل دیگه اون مشکلو نداره برید صفحه اول همین تاپیک و دانلودش کنید

نظر

• ویدیوی آموزش جیلبریک (آیفون، آیپاد تاچ و آیپد) برای کاربران ویندوز:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=MSUr3S2Jm5c&feature=player_embedded]YouTube - GreenPoison RC5 Untethered 4.2.1 Jailbreak iPhone, iPod Touch & iPad WINDOWS[/ame]

نظر

صبر کنید ..
                                X