اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیفون 4 در 4.1 با Limera1n

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ilost نمایش پست ها
    دوستان بعد از نصب سیدیا میشه این limera1n رو پاکش کرد؟
    دوستانجواب منو میدید؟
    من بی مشکل جیل کردم و الان میخوام این قطره ی لیمو رو بردارم ان اینستالش کنم مشکلی پیش نمیاد؟

نظر

نوشته اصلی توسط ilost نمایش پست ها
      دوستانجواب منو میدید؟
      من بی مشکل جیل کردم و الان میخوام این قطره ی لیمو رو بردارم ان اینستالش کنم مشکلی پیش نمیاد؟
      نه مشکلی نیست
      بعد از نصب سیدیا میتونی ÷اکش کنی

نظر

نوشته اصلی توسط rushman نمایش پست ها
        منم همین مشکلو داشتم دوباره restore کردم درست شد
        دوستان من هم مشکل شما رو داشتم

باید با یک ویندوزه دیگه این کار رو بکنید.

من رو xp هر کاری کردم نشد و چون ویندوز7 هم داشتم از اون استفاده کردم و جواب داد

راستی وقتی داره جیل برک میکنه باید آخره کار این قطره اب سبز رنگ رو روی گوشی ببینبد
        و گوشی خاموش میشه. باید روشنش کنید

نظر

نوشته اصلی توسط ali_oxin نمایش پست ها
          خبری از نسخه mac نیست ؟
          ای بابا مردیم تا ریلیز شد ، الان هم هی باید بشینیم تا نسخه mac رو بده...
          اینم از بد شانسی ماست همیشه معمولا زودتر برای مک ریلیز میشد

نظر

نوشته اصلی توسط farzan نمایش پست ها
            دوستانی که این مشکل رو داشتن بگن چیکار کردن (آیکون برنامه رو گوشی نمیاد که بخوای سیدیا رو نصب کنی )چند بار هم ریبوت کردم
            خواهشن دوستان جواب بدن
            دوست عزیز منم مشکل شما رو داشتم
            ویندوز رو عوض کن

درست میشه

تو پست بالا توضیح دادم

نظر

دوستان اگه با limera1n جیلبرگ کنم بعدا اگه restore کنم گوشیم به حالت اول بر میگرده ؟ یعنی جیلبرگ پاک میشه و اینکه Restore همون ریکاوری تو نوت بوک خدمونه ؟ یعنی از رو حافظه گوشی سیستم عامل را دوباره نصب میکنه ؟

نظر

نسخه اصلي اين برنامه اومد و ديگه نيازي به ريبوت كردن براي سيديا نيست
                از مديران خواهش ميكنم پست اول رو اپديت كنن
                ویرایش توسط hichkass21 : https://i-phone.ir/forums/member/27474-hichkass21 در ساعت 11-10-2010, 11:03 PM

نظر

نسخه RC1 ریلیز شد و از حالت Beta خارج شد
                  پست اول آپدیت شد
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

دوستان نسخه RC1 منتشر شد برای مشاهده تغییرات پست اول رو مشاهده کنید:

آخرین تغییرات مربوط به نسخه برنامه: (changelog)
                    - ریلیز اولیه : BETA1
                    - رفع مشکلات کرنل یا هسته اصلی برنامه : BETA2
                    - رفع مشکل عدم جیلبریک iphone 3gs های new boot rom و سازگاری کامل : BETA3
                    - رفع مشکلات uninstall و Respiring برنامه : BETA4
                    -خارج شدن از نسخه آزمایشی - بالا رفتن قابلیت اعتماد - بدون نیاز به ریستارت برای دیدن cydia و داشتن ۲ کیلوبایت حجم کمتر: RC1 (آخرین نسخه منتشر شده)
                    (توجه: در صورتی که موقع ورود به سایت سازنده دستگاه تغییری در صفحه مشاهده نمی کنید از این آدرس وارد شوید و اگر بازهم تغییری ندیدید یک بار ctrl+F5 را بزنید یا cache مرورگر خود را پاک کنید)
                    ویرایش توسط Professional : https://i-phone.ir/forums/member/14816-professional در ساعت 11-10-2010, 11:36 PM

نظر

• من با نسخه بتا ۴ جیل بریک کردم هیچ مشکلی پیش نیومد

نظر

• مشکل در جیل بریک آیفون 4
                        یه آیفون 4 که سیستم عامل 4.0.2 روش بود بدستم رسید که جیلبریکش کنم خوب توسط limbera جیلبریکش کردم و جیل هم شد
                        بعد هم سوراغ آنلاک کردنش رفتم خوب توانستم به راحتی سورس ultrasnow رو اد کنم و با سیم کارت ایرانسل به راحتی می شد ازش استفاده کرد
                        بعد که برای نصب بازی و برنامه سوراغ سورس های اپ سینک رفتم
                        متوجه شدم که اصلا هیچ سورسی برای ورژن 4.0.2 وجود نداره بر خلاف اینکه دیدم حتی برای ورژن 4.1 وجود داره
                        بعد فهمیدم که 4.1 هم جیل شده و با همون نرم افزار میشه جیل بریکش کرد
                        بعد تصمیم گرفتم که به 4.1 عزمت کنم شابید که به هدفم برسم
                        وقتی به 4.1 رفتم ماجرا از اینجا شروع میشه
                        حالا وقتی با لیمبرا جیل بریکش می کنم تمام مراحل رو به خوبی پشت سر می گذاره و حتی پیغام اینکه جیل شده هم میاد
                        آرم الماس سبز هم روی آیفون ظاهر میشه اما بعد از اینکه روشنش میکنی اصلا لیبرایی وجود نداره که بخای با هاش سایدیا رو
                        نصب کنم
                        بعد باخودم گفتم اصلا نخواستیم بزار برمی گردیم که وقتی سراغ دانلود 4.0.2 رفتم دیدم که اصلا توی سایت فلکسی که مرکز
                        کامل و جامع تمامی فریمور هاست نیست.
                        بعدم با خودم گفتم شاید اصلا فریم ور 4.0.2 کلا مشکل داشته که نیستو نابودش کردنو سورسی هم براش وجود نداره!
                        حالا هر کی می تونه به من کمک کنه عابروی منو جلوی یه سرس آدم خریده!
                        اگر می دونید مشکل ماله چیه خوب راهنماییم کنید که چطوری جیلبریکش کنم و اگر می تونید برای دانگرید به 4.0.2 بهم کمک کنید سورس مربوط
                        بهش هم بهم بگید متشکر می شم
                        با تشکر از تمام شما اهالی تکنولوژی

نظر

• مشکل در جیل بریک آیفون 4
                          یه آیفون 4 که سیستم عامل 4.0.2 روش بود بدستم رسید که جیلبریکش کنم خوب توسط limbera جیلبریکش کردم و جیل هم شد
                          بعد هم سوراغ آنلاک کردنش رفتم خوب توانستم به راحتی سورس ultrasnow رو اد کنم و با سیم کارت ایرانسل به راحتی می شد ازش استفاده کرد
                          بعد که برای نصب بازی و برنامه سوراغ سورس های اپ سینک رفتم
                          متوجه شدم که اصلا هیچ سورسی برای ورژن 4.0.2 وجود نداره بر خلاف اینکه دیدم حتی برای ورژن 4.1 وجود داره
                          بعد فهمیدم که 4.1 هم جیل شده و با همون نرم افزار میشه جیل بریکش کرد
                          بعد تصمیم گرفتم که به 4.1 عزمت کنم شابید که به هدفم برسم
                          وقتی به 4.1 رفتم ماجرا از اینجا شروع میشه
                          حالا وقتی با لیمبرا جیل بریکش می کنم تمام مراحل رو به خوبی پشت سر می گذاره و حتی پیغام اینکه جیل شده هم میاد
                          آرم الماس سبز هم روی آیفون ظاهر میشه اما بعد از اینکه روشنش میکنی اصلا لیبرایی وجود نداره که بخای با هاش سایدیا رو
                          نصب کنم
                          بعد باخودم گفتم اصلا نخواستیم بزار برمی گردیم که وقتی سراغ دانلود 4.0.2 رفتم دیدم که اصلا توی سایت فلکسی که مرکز
                          کامل و جامع تمامی فریمور هاست نیست.
                          بعدم با خودم گفتم شاید اصلا فریم ور 4.0.2 کلا مشکل داشته که نیستو نابودش کردنو سورسی هم براش وجود نداره!
                          حالا هر کی می تونه به من کمک کنه عابروی منو جلوی یه سرس آدم خریده!
                          اگر می دونید مشکل ماله چیه خوب راهنماییم کنید که چطوری جیلبریکش کنم و اگر می تونید برای دانگرید به 4.0.2 بهم کمک کنید سورس مربوط
                          بهش هم بهم بگید متشکر می شم
                          با تشکر از تمام شما اهالی تکنولوژی

نظر

• آقا من روی ویندوزه دیگه هم امتحان کردم و ریبوت هم کردم اما هنوز آیکون لیمرا نیومده!
                            خواهشا کمکم کنید خیلی گیرم

نظر

• آقا من روی ویندوزه دیگه هم امتحان کردم و ریبوت هم کردم اما هنوز آیکون لیمرا نیومده!
                              خواهشا کمکم کنید خیلی گیرم

نظر

• منظورش از این جمله چیه ؟
                                Mac coming in 7 years
                                یعنی ۷ سال دیگه ورژن Mac رو ارائه می کنه ؟
                                عجبا...........
                                ویرایش توسط Ali_oxin : https://i-phone.ir/forums/member/22285-ali_oxin در ساعت 12-10-2010, 01:51 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X