اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیفون 4 در 4.1 با Limera1n

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام به همگی...ببینید منظور از موضوع 10 که گفتید گوشی را ریستارت کنید چه جوری از کجا..منظورتون همون ریست فکتوریست

نظر

همه ی کارا رو کردم ولی ایکون limension نمیاد که cydia نصب کنم

نظر

دوستان بعد از نصب سیدیا میشه این limera1n رو پاکش کرد؟

نظر

کسی نبود بگه منظور از رسیتارت دستگاه همون خاموش روشنه یا ریست فکتوری

نظر

باگ

واسه من یه باگ داره(آیفون4 ورژن4.1)دوستان چک کنند ببینید واسه شما هم همینطوره؟

زمانی که وای فای روشنه و شما مثلا از سیدیا یه برنامه دان کردید و نیازه که دستگاه ریبوت بشه،بعد از اینکه دستگاه بالا میاد با اینکه وای فای روشنه و سیستم اون رو میشناسه اما ارتباط اینترنت قطع هست و علامت آنتن وای فای هم بالای صفحه نیست و شما باید یه بار وای فای رو خاموش روشن کنی تا ارتباط برقرار بشه دوستان ببینید واسه شما هم همینطوره؟
            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

نه ریست فکتوری نیس،تستشم کردم،اثر نکرد...

نظر

سلام دوستان من یه مشکلی دارم وقتی میگه دستتو از رو پاور ور دار من هر کاری میکنم از او مرحله رد نمیشه یعنی هیچ اتفاقی نمیفته ۳ - ۴ دقیقه دستم رو هوم بود ولی هیچی نشد
                آیفون ۴ آی او اس ۴.۱

نظر

اره ارتباط اینترنت من هم قطع میشه....کسی نبود بگه منظور از جمله 10 در پست اول که گفته دستگاه رو ریستارت کنی چیست؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط M.Najafi نمایش پست ها
                    سلام دوستان من یه مشکلی دارم وقتی میگه دستتو از رو پاور ور دار من هر کاری میکنم از او مرحله رد نمیشه یعنی هیچ اتفاقی نمیفته ۳ - ۴ دقیقه دستم رو هوم بود ولی هیچی نشد
                    آیفون ۴ آی او اس ۴.۱

دوست من اول home رو بگیر بعد power و بعد که جمله relese اومد فقط دستت رو از power بردار یک لحظه هم دستت رو از home بر ندار

نظر

مال من درست شد...دوستان..یک چیز فقط وقتی داشت سیدیا رو دانلود میکرد هر چند ثانیه رو صفحه گوشی انگشتتون رو بزارید وبعد از دانلود خود گوشی به طور اتومات ریست میشه

نظر

نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
                        دوستان بعد از نصب سیدیا میشه این limera1n رو پاکش کرد؟
                        بله ميشه

نظر

نوشته اصلی توسط pouya8001 نمایش پست ها
                          دوست من اول home رو بگیر بعد power و بعد که جمله relese اومد فقط دستت رو از power بردار یک لحظه هم دستت رو از home بر ندار
                          یعنی چی اول هوم بعد پاور ؟؟؟؟؟
                          وقتی میگه Home + Power من هر جفتشو میگیرم وقبول میکنه و بعدش میگه حالا پاور رو بردار که وقتی من ور میدارم هیچ اتفاقی نمیفته و صفحه سیاهه و اصلا نمیگه رفته به دی اف یو فقط مینویسه دستتو از پاور ور دار همین
                          حالا چیکار کنم تا الان ۵ بار این کارو کردم ولی نشد

نظر

نوشته اصلی توسط M.Najafi نمایش پست ها
                            یعنی چی اول هوم بعد پاور ؟؟؟؟؟
                            وقتی میگه Home + Power من هر جفتشو میگیرم وقبول میکنه و بعدش میگه حالا پاور رو بردار که وقتی من ور میدارم هیچ اتفاقی نمیفته و صفحه سیاهه و اصلا نمیگه رفته به دی اف یو فقط مینویسه دستتو از پاور ور دار همین
                            حالا چیکار کنم تا الان ۵ بار این کارو کردم ولی نشد
                            دستتو از رو هوم برندار دوباره بزار!!!

بعدشم انقدر نیگه دار تا کامپیوتر بشناسه..

اگه نشد دیگه به حرف limerin گوش نکن خودت ده ثانیه هوم+پاور رو بگیر بعد پاور رو ول کن هوم نیگه دار تا بشناسه

نظر

نوشته اصلی توسط pouya8001 نمایش پست ها
                              اره ارتباط اینترنت من هم قطع میشه....کسی نبود بگه منظور از جمله 10 در پست اول که گفته دستگاه رو ریستارت کنی چیست؟؟؟؟؟؟؟
                              خاموش روشن کن

نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
                              واسه من یه باگ داره(آیفون4 ورژن4.1)دوستان چک کنند ببینید واسه شما هم همینطوره؟

زمانی که وای فای روشنه و شما مثلا از سیدیا یه برنامه دان کردید و نیازه که دستگاه ریبوت بشه،بعد از اینکه دستگاه بالا میاد با اینکه وای فای روشنه و سیستم اون رو میشناسه اما ارتباط اینترنت قطع هست و علامت آنتن وای فای هم بالای صفحه نیست و شما باید یه بار وای فای رو خاموش روشن کنی تا ارتباط برقرار بشه دوستان ببینید واسه شما هم همینطوره؟
                              محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                              ماله من با بتا 2 این طوری بود ولی با بتا 4 که زدم تاالان دیگه این طوری نشده
                              sinfuliphonerepo.com
                              و
                              سورس سایت تو این 2 تا هر چی بخوای هست

نظر

یعنی هیچ کسی مشکله منو نداره که هیچ ایکونی براش نیاد؟؟؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X