اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 4 در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عالی بود گوشی من هم بدون مشکل جیل شد

نظر

• سلام من به همین ترتیب گوشیم رو جیلبرک کردم سیدیا هم اومد روی گوشیم اما الان که میخوام برنامه باهاش سینک کنم بعد از اینکه سینک تموم شد روش مینویسه Itunes Installation Faild ! میشه راهنمایی کنید !

نظر

• appsync رو از سورس زیر نصب کنید :
        http://cydia.hackulo.us

نظر

• appsync رو از سورس زیر نصب کنید :
          http://cydia.hackulo.us

نظر

• سلام دوستان گلم.
            خوشحالم که تونستم خیلی از مشکلاتم رو در این انجمن حل کنم.ممنون
            راستش من یه ایفون 4 دارم .5.0.1 با جیلبرک ترد.میخواستم بدونم طبق اون اموزشهایی که در لینک اموزش انترد کردن اومده،انجام بدم:
            1.اطلاعات رو گوشی پاک میشه؟
            2.مشکل قبلی یعتی این که اگر خاموش میشد گوشی دیگه بالا نیمومد تا اینکه دوباره rsnow رو استفاده کنی ،حل میشه؟
            3.ممکنه به چه مشکلاتی گوشی بر بخوره؟

پیشاپیش ممنون

نظر

• دو تا سوال
              نیاز به فایل ipsw هست؟
              2.برای انجام جیلبریک باید به اینترنت وصل بود؟

نظر

• ۱ : اگه داشته باشید و فرم ور رو دستی بدید سریع تر جیلبریک میشه وگرنه کلا به ipsw نیاز نیست
                ۲ : خیر

نظر

• من روي ورژن 5 بودم از طريق ota رفتم به ٥.٠.١ اما حالا كه مي خوام جيلبرك كنم بعد از اين كه وارد defu مد ميشه ارور مي ده كه erorr shsh يه همچين چيزي مشكل از كجاست؟چيكار بايد بكنم و دستگاه جيلبريك نميشه خواهشا كمك كنيد
                  ویرایش توسط iHAKEM : https://i-phone.ir/forums/member/64361-ihakem در ساعت 26-01-2012, 06:33 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamannkhan نمایش پست ها
                    این راه را امتحان کنید: فایروالتان را غیر فعال کنید.
                    فايروالتان چيه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tttto نمایش پست ها
                      من روي ورژن 5 بودم از طريق ota رفتم به ٥.٠.١ اما حالا كه مي خوام جيلبرك كنم بعد از اين كه وارد defu مد ميشه ارور مي ده كه erorr shsh يه همچين چيزي مشكل از كجاست؟چيكار بايد بكنم و دستگاه جيلبريك نميشه خواهشا كمك كنيد
                      شما اگر دستی ipsw رو به redsn0w بدید دیگه نیاز به اینترنت ندارید
                      اما اگر ispw رو به redsn0w معرفی نکرده باشید باید کامپیترتون به اینترنت وصل باشه تا خودش دانلود کنه
                      این ارور هم که میگید برای همین دلیل هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
                        شما اگر دستی ipsw رو به redsn0w بدید دیگه نیاز به اینترنت ندارید
                        اما اگر ispw رو به redsn0w معرفی نکرده باشید باید کامپیترتون به اینترنت وصل باشه تا خودش دانلود کنه
                        این ارور هم که میگید برای همین دلیل هستش
                        حالا من كه ipsw رو معرفي نكردم و ندارم بايد به اينترنت وصل شم كه reds0w بتونه جيلبريك كنه چقدر طول ميكشه تا دانلود شه؟ يعني بايد ٧٩٠ مگابايت رو redsn0w دانلود كنه؟خواهشا توضيح بديد ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط tttto نمایش پست ها
                          حالا من كه ipsw رو معرفي نكردم و ندارم بايد به اينترنت وصل شم كه reds0w بتونه جيلبريك كنه چقدر طول ميكشه تا دانلود شه؟ يعني بايد ٧٩٠ مگابايت رو redsn0w دانلود كنه؟خواهشا توضيح بديد ممنون
                          نه خیر حجمش رو دقیق نمیدونم اما شاید 5 مگ هم فکر نکنم بشه.
                          در هر صورت سرعت اینترنتتون هم باید خوب باشه

نظر

• سلام به همه روستان...من وقتی می خوام جیلبریک کنم وقتی که می خواد ریبوت کنه ایفون رو میره رو identifying و دیکه کار نمیکنه مشکل کجاس؟

نظر

• شما فرم ور از extra/select psw به صورت دستی بدید !
                              بعد جیلبریک کنید

نظر

• چطوري ميشه توضيح بدين... علت مشكل سرعت اينترنته؟

نظر

صبر کنید ..
                                X