اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 4 در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قند شکن رد فعال کردین؟ بدون اون نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
      *** فعال هست؟
      بله.از اون بابت مشکل نیست و تا قبل از جیل بریک update میشد.میتونم dawnload کنم اما آپدیت نمیشه و بعد از دانلود تو اینستالش ارور میده
      ویرایش توسط massoodfjs : https://i-phone.ir/forums/member/19496-massoodfjs در ساعت 17-01-2012, 12:27 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط massoodfjs نمایش پست ها
        بله.از اون بابت مشکل نیست و تا قبل از جیل بریک update میشد
        چه اروری؟

نظر

• میگه نمیتونه نصبش کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط massoodfjs نمایش پست ها
            میگه نمیتونه نصبش کنه
            اقا متن کامل انگلیسی

نظر

• music player all-in-1-convenient multi-function music player" could not be installed at this time"

نظر

• با سلام من می خوام آیفون ۴ رو اپدیت کنم به ۵.۰.۱ بدون این که بیس باندم عوض شه. می شه کمک کنید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط dxrko نمایش پست ها
                  با سلام من می خوام آیفون ۴ رو اپدیت کنم به ۵.۰.۱ بدون این که بیس باندم عوض شه. می شه کمک کنید؟
                  شما رد قسمت extra/custom ipsw رو بزنید ٬ فرم ور رو بهش بدید کاستوم فرم ور میسازه براتون
                  با اون ریستور کنید که بیس باند اپدیت نشه

نظر

• مرسی از کمکتون ولی یک چیز دیگه این کستوم فریمور که به من داد رو بدون این که tiny umbrella رو باز کنم بریزم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط dxrko نمایش پست ها
                      مرسی از کمکتون ولی یک چیز دیگه این کستوم فریمور که به من داد رو بدون این که tiny umbrella رو باز کنم بریزم؟
                      نیازی به تاینی آمبرلا نیست چون این فریمور رو واسه ریستور کردن، اپل هنوز نبسته. ببرش دی اف یو و با آیتونز ریستور کن

نظر

• مرسی دستت درد نکنه

نظر

• واقعا ممنونم دوست عزيز!
                          من به راحتي آپديت كردم به ٥.٠.١. فقط يه مشگل كوچيك دارم اونم اينه كه وقتي گوشي رو با آيتونز ريستور كردم موقعه اكتيو كردن الان كه ميزنم از حافظه گوشي مقدار زياديش صرف others شده يعني نزديك ١٠ گيگ چه جوري مي تونم كم كنم اين مقدارو؟!
                          بازم ممنون.

نظر

• من با بتا 1 جیل کردم
                            اگه الان بخوام با بتا 4 جیل کنم (بدون اینکه ریستور کنم و یا برنامه هارو از اول نصب کنم) باید از چه روشی استفده کنم؟

نظر

• سلام
                              منم بتا٣ دارم ميخوام چهار كنم بايد چه كار كنم

نظر

• یعنی با بتا۳ جیلبریک کردی میخوای با ۴ جیلبریک کنی؟ مطمین ترین راه ریستور و جیلبریکه چون من تو انجمن دیدم یکی دو تا از بچه ها روی همین جیلبریک مجدد جیلبریک کردن به مشکل خوردن

نظر

صبر کنید ..
                                X