اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ایفون 3Gs در iOS 4.2.1 با GreenPois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط tooraj نمایش پست ها
    ممنون از جوابت ولی میدونی که با کاستوم بیسباند آپدیت نمیشه.سوال من اینه که منو گوشیم بالا میاد تا بتونم باcydia آنلاک کنم یا نه؟
    کسی جواب نمیده؟من با گوشی لاک چیکار کنم؟الان آنتن دارم میخوام آپدیت کنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط tooraj نمایش پست ها
      کسی جواب نمیده؟من با گوشی لاک چیکار کنم؟الان آنتن دارم میخوام آپدیت کنم.
      اگه مشکلی با گوشی ندارید اصلا پیشنهاد نمی کنم آپدیت کنید , چون گوشی لاک هست .
      اگر اصرار به این کار دارید با کاستوم رستور کنید تا بیس بند آپیدت نشه

Power of Creation
      www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
        اگه مشکلی با گوشی ندارید اصلا پیشنهاد نمی کنم آپدیت کنید , چون گوشی لاک هست .
        اگر اصرار به این کار دارید با کاستوم رستور کنید تا بیس بند آپیدت نشه
        ممنون از جوابت من گوشیم 3gs lock هست پارت نامبرش همmc133c هست بیس باندم هم 05.12.01 هست.الان هم فریمورم 3.1.3 هست.الان اگه بخوام با فریمور 4.2 کاستوم آپدیت کنم با توجه به اینکه سیم کارت لاک رو ندارم(تا حالا هم نتونستم بفهمم چیه!!!!!!!!!!!!)گوشیم اکتیو میشه تا جیلبریک و آنلاک کنم یا نه؟یعنی منو گوشی بالا میاد یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Tooraj نمایش پست ها
          ممنون از جوابت من گوشیم 3gs lock هست پارت نامبرش همmc133c هست بیس باندم هم 05.12.01 هست.الان هم فریمورم 3.1.3 هست.الان اگه بخوام با فریمور 4.2 کاستوم آپدیت کنم با توجه به اینکه سیم کارت لاک رو ندارم(تا حالا هم نتونستم بفهمم چیه!!!!!!!!!!!!)گوشیم اکتیو میشه تا جیلبریک و آنلاک کنم یا نه؟یعنی منو گوشی بالا میاد یا نه؟
          باید با فریمور کاستوم اکتیو شده که مخصوص گوشی های لاک هست رستور کنید .
          ضمنا فریمور کاستوم جیلبریک شدست و نیازی به جیلبریک نیست بعد از رستور ..
          شما اول رستور و بعد از سیدیا ultrasn0w رو نصب کنید .
          یادتون باشه حتما از iReb استفاده کنید تا به ارورهای سری 16xx برخورد نکنید .
          http://www.i-phone.ir/forums/thread32009.html
          این هم فریمورهای آماده ..
          http://www.i-phone.ir/forums/thread31641.html

Power of Creation
          www.i-Phone.ir

نظر

• اقا من 3g دارم اول ورژن 3.1.2 بود بعد با ایتیونز به سرم زد اپدیت کنم به 4.2.1 بعد هم با رد اسنو باز کردم و جواب داد بعد از یک هفته دیدم خیلی کند هستش دوباره به 3.1.2 ریستور کردم که انتن نداد چون بیس باندم امده رو 6.15.00 حالا دوباره میخوام به 4.2.1 ریستور کنم ولی ارور 1510 میده و رو ریکاوری میمونه با GP هم زدم نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط mahanarya نمایش پست ها
              اقا من 3g دارم اول ورژن 3.1.2 بود بعد با ایتیونز به سرم زد اپدیت کنم به 4.2.1 بعد هم با رد اسنو باز کردم و جواب داد بعد از یک هفته دیدم خیلی کند هستش دوباره به 3.1.2 ریستور کردم که انتن نداد چون بیس باندم امده رو 6.15.00 حالا دوباره میخوام به 4.2.1 ریستور کنم ولی ارور 1510 میده و رو ریکاوری میمونه با GP هم زدم نمیشه
              شما ارور 1015 گرفتید تایپ 286 رو مطالعه کنید ویا با tinyumbrella حل خواهد شد

نظر

• با اون هم باز نمیشه امتحان کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
                  شما ارور 1015 گرفتید تایپ 286 رو مطالعه کنید ویا با tinyumbrella حل خواهد شد
                  من با اون هم میزنم باز نمیشود جون من الان دوهفته هست گوشی ندارم چیکارکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط mahanarya نمایش پست ها
                    من با اون هم میزنم باز نمیشود جون من الان دوهفته هست گوشی ندارم چیکارکنم
                    ورژن های موجود tinyumbrella رو 4.2.1 گوشی رو از ریکاوری خارج نمی کنه !
                    ورژن جدیدش ارائه شده اما فقط واسه مک
                    شما هم به 4.1 رستور کنید !
                    ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 24-02-2011, 07:42 PM

Power of Creation
                    www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
                      ورژن های موجود tinyumbrella رو 4.2.1 گوشی رو از ریکاوری خارج نمی کنه !
                      ورژن جدیدش ارائه شده اما فقط واسه مک
                      شما هم به 4.1 رستور کنید !
                      این لینکی که گذاشتین ***** شده و در ضمن فکر میکنم این برای مک باشه نه ویندوز

نظر

• سلام
                        با راهنمایی دوستان در این تاپیک گوش 3gs جیلبریک کردم
                        دوستان برنامه های هک شده رو از کجا میتوانم دانلود کنم
                        و روش نصیش یا itunes چجوری هست؟؟

مورد دیگه این که لوگو عوض شده راهی هست هم بشه به جالت اولش برگردوند

ممنون
                        ویرایش توسط persianking62 : https://i-phone.ir/forums/member/8969-persianking62 در ساعت 27-02-2011, 04:17 AM

نظر

• من 3جی اس ام رو با بیس باند 5.15 رو فریمور 4.2.1 با گرین پویزن جیل کردم، میشه یکی کامل توضیح بده چجوری آنلاکش کنم؟

نظر

• ضمنا آنلاک فکتوری نیست!

نظر

• نوشته اصلی توسط babakkhoda2 نمایش پست ها
                              من 3جی اس ام رو با بیس باند 5.15 رو فریمور 4.2.1 با گرین پویزن جیل کردم، میشه یکی کامل توضیح بده چجوری آنلاکش کنم؟
                              شما ميتونيد بيس باند رو به 6,15,00 تعقير بديد

نظر

• دقیقا چطوری باید این کار رو انجام بدم؟ بعد که این کار رو کردم با چی باید انلاک کنم؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X