اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ایفون 3Gs در iOS 4.2.1 با GreenPois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hsm.apple نمایش پست ها
    اگه به بیس باند 6.15.00 برید ultrasn0w میتونه آنلاکش کنه.
    ولی بیس باند اصلی 4.2.1 رو نمیتونه.
    اگه با 6.15.00 مشکلی ندارید (مشکلشو تو مطلب قبلی توضیح دادم) برید رو این بیس باند.

هم با ultrasn0w آنلاک میشه هم میتونید با gp جدید جیلبریک untethered کنید
    دوست عزيز تشکر از راهنمايی تون من ميخواستبم با خيال راحت بيام به 4.2.1 ولی انگاری بیس باند 6.15.00 مشکل ساز ميشه

نظر

• بیس باند 6.15.00 فقط مشکلش اینه که اگه با itunes بخواین ریستور کنید ارور میده. (البته وارانتی اپل رو هم از دست میدید که تو ایران کاربرد نداره)
      وگرنه من الان خودم رو 6.15.00 ام والان مشکلی نیست.

در ضمن یه هکر حرفه ای قول داده تا 1 ماه دیگه نرم افزاری برای دانگرید بیس باند 6.15.00 ارایه بده.

بازم انتخاب با خودتونه . . .
      ویرایش توسط HSM.Apple : https://i-phone.ir/forums/member/34060-hsm-apple در ساعت 08-02-2011, 05:04 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mahanarya نمایش پست ها
        دوستان کمک SOS SOS
        من گوشیم رو ریکاوری مونده بالا نمیاد چی کار کنم 3g لاک بود من با ایتیونز اپگرید کردم الان رو امرجنسی مونده چیکار کنم
        بالاخره رو ریکاوری مونده یا emergency؟

تو ریکاوری فقط عکس itunes و usb هستش ولی تو emergency شماره گیر و صفحه ی قفل شده.
        ویرایش توسط HSM.Apple : https://i-phone.ir/forums/member/34060-hsm-apple در ساعت 08-02-2011, 05:02 PM

نظر

• ورژن B4 برنامه Greenpois0n برای مک و ویندوز منتشر شد

برای مک :

برای ویندوز :

نظر

• نقل قول:
            نوشته اصلی توسط mahanarya
            دوستان کمک SOS SOS
            من گوشیم رو ریکاوری مونده بالا نمیاد چی کار کنم 3g لاک بود من با ایتیونز اپگرید کردم الان رو امرجنسی مونده چیکار کنم

بالاخره رو ریکاوری مونده یا emergency؟

تو ریکاوری فقط عکس itunes و usb هستش ولی تو emergency شماره گیر و صفحه ی قفل شده.

emergency

نظر

• اقایون خیلی ممنون که کمک نکردین من مجبور شدم دستگام رو به 3.1.2 ریستور کنم دوباره حالا میخواستم ببینم گوشی من 3g ورژن3.1.2 مدل mb632c modem firmware 05.15.04 حالا میخواهم اپگرید کنم چی کار کنم خدا رو خوش بیاد

نظر

• سلام .یکی از دوستام یه گوشی داد به من تا واسش اپدیت کنم چون خودم گوشیمو اپدیت کردم انلاک بود و مشکلی نداشت !!! اما گوشی دوست ما بعد از اپدیت موند تو حالت ریکاوری و بالا نمیاد لاک درومد به 4.2.1 اپدیت کرم حالا چکار باید کرد ؟؟ گوشی 3gs هست!

نظر

• نوشته اصلی توسط mi5agh نمایش پست ها
                  سلام .یکی از دوستام یه گوشی داد به من تا واسش اپدیت کنم چون خودم گوشیمو اپدیت کردم انلاک بود و مشکلی نداشت !!! اما گوشی دوست ما بعد از اپدیت موند تو حالت ریکاوری و بالا نمیاد لاک درومد به 4.2.1 اپدیت کرم حالا چکار باید کرد ؟؟ گوشی 3gs هست!
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread25643.html
                  Rest in peace Steve
                  Do What You Love
                  Steve Jobs

نظر

• نوشته اصلی توسط mahanarya نمایش پست ها
                    اقایون خیلی ممنون که کمک نکردین من مجبور شدم دستگام رو به 3.1.2 ریستور کنم دوباره حالا میخواستم ببینم گوشی من 3g ورژن3.1.2 مدل mb632c modem firmware 05.15.04 حالا میخواهم اپگرید کنم چی کار کنم خدا رو خوش بیاد
                    بیس باند شما آپدیت شده
                    اگه گوشیتون لاکه و برای آنلاک از Ultrasn0w استفاده میکردید الان باید بیس باندتونو به 6.15.00 آپدیت کنید تا گوشی آنلاک شه.
                    چون Ultrasn0w رو این بیس باند کار نمیکنه.

شما گوشیو با itunes به 4.2.1 اصلی ریستور کن.
                    بعد با redsn0w بیس باند 6.15.00 رو نصب کن (تیک install ipad baseband در این برنامه)
                    بعد هم با GreenPois0n جدید جیلبریک کن تا خدا رو خوش بیاد.
                    ویرایش توسط HSM.Apple : https://i-phone.ir/forums/member/34060-hsm-apple در ساعت 08-02-2011, 07:54 PM

نظر

سلام .یکی از دوستام یه گوشی داد به من تا واسش اپدیت کنم چون خودم گوشیمو اپدیت کردم انلاک بود و مشکلی نداشت !!! اما گوشی دوست ما بعد از اپدیت موند تو حالت ریکاوری و بالا نمیاد لاک درومد به 4.2.1 اپدیت کرم حالا چکار باید کرد ؟؟ گوشی 3gs هست!
                      بیس باند رو به 6.15.00 آپدیت کنید.
                      بعد با iTunes به 4.2.1 ریستور کنید.
                      البته در آخر itunes ارور میده و گوشی رو ریکاوری قفل میشه.
                      از اینجا به بعد با GreenPois0n جدید جیلبریک کنید گوشی بدون مشکل بالا میاد.
                      بعد هم نصب Cydia و Ultrasn0w و . . .

نظر

نوشته اصلی توسط hsm.apple نمایش پست ها
                        بیس باند شما آپدیت شده
                        اگه گوشیتون لاکه و برای آنلاک از ultrasn0w استفاده میکردید الان باید بیس باندتونو به 6.15.00 آپدیت کنید تا گوشی آنلاک شه.
                        چون ultrasn0w رو این بیس باند کار نمیکنه.

شما با redsn0w بیس باند 6.15.00 رو نصب کن (تیک install ipad baseband در این برنامه)
                        بعد گوشیو با itunes به 4.2.1 اصلی ریستور کن.
                        بعد هم با greenpois0n جدید جیلبریک کن تا خدا رو خوش بیاد.
                        البته ابتدا باید به 4.2.1 ریستور کنن و بعد بیس بند رو تغییر بدن
                        Rest in peace Steve
                        Do What You Love
                        Steve Jobs

نظر

• نوشته اصلی توسط Red Boy نمایش پست ها
                          البته ابتدا باید به 4.2.1 ریستور کنن و بعد بیس بند رو تغییر بدن
                          درسته
                          چون تو 3.1.2 هستید اول باید به 4.2.1 ریستور بشه بعد بیس باند آپدیت شه.

ممنون از تذکرتون.

پست مربوطه ویرایش شد
                          ویرایش توسط HSM.Apple : https://i-phone.ir/forums/member/34060-hsm-apple در ساعت 08-02-2011, 07:55 PM

نظر

• گوشیو ریستور کردم به 4.2.1 دوباره بعد رفتم تو ultrasn0w مراحل رو انجام دادم تو مرحله fetching ipad baseband files گیــــــــــر میکنه

نظر

گوشیو ریستور کردم به 4.2.1 دوباره بعد رفتم تو ultrasn0w مراحل رو انجام دادم تو مرحله fetching ipad baseband files گیــــــــــر میکنه
                              ultrasn0w گیر می کنه ؟!؟!
                              منظورتون redsn0w هست ؟

Power of Creation
                              www.i-Phone.ir

نظر

• بله .ببخشید اشتباه شد! fetching ipad baseband files که میاد گیر میکنه یا اینکه عکس یه هارد میاد رو صفحه موبایل تا خطه میخواد پر بشه ویندوز ارور میده !! ویندوزم سون هست اما طول میکشه تا همون هارده هم بیاد چند بار هم امتحان کردم!!!!!!!!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X