اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیفون 3G در 4.2.1 با Redsn0w 0.9.6b4

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط poorya_gh_t نمایش پست ها
    ممنون aprilfool عزيز ولي دوتا نكته:
    ١- اينكه اين سايت عربي كه گفتي براي فرمور 4.2.1 توضيحات داره ولي شما توضيحاتت براي 4.1.2 هستش ( من از همون زمان مدرسه با زبان عربي رابطه خوبي نداشتم و اصلا نمي تونم تحمل كنم متن عربي رو بخونم و اينارو تو همون نگاه اول از پستش فهميدم)
    ٢- با اپديت به فرمور 4.2 بيس بند ميشه 06.15.00 كه خوب ultrasn0w ورژن 1.2 انلاكش ميكنه اونجوري كه تو سورسش نوشته
    حالا سوال اصلي اينه كه " ميشه بدون مشكل 3gلاك رو به فرمور 4.2.1 جيلبرك و انلاك كرد يا نه؟" ( منظورم با فرمور اورجينال نه كاستوم)
    پيشاپيش از لطف دوستان متشكرم

1 من مثل خودتم ولی مجبوری - اشتباه لپی بود منظورم منم همون 4.2.1 هست
    2 به راحتی نمیشه ولی اگر اصرار داری که به اصلی آپدیت کنی به نظرم برخلاف همه آموزش ها کار کن اول با آیتونز به 4.2.1 اصلی آپدیت کن بعد اگر گوشی بالا آمد اونوقت با redsnow به 4.2.1 جیلبرک کن و آنلاک (اخه من بار اولی که بلا سرم نازل شد میخواستم مستقیم از 4.1 به 4.2.1 جیلبریک کنم ورژن گوشیم عوض نشد بجاش فقط بیس باندم شد 6.15و بدش بدبختی شروع شد )

نظر

خوب دوست عزیز منم سوالم همینه دیگه، بالاخره میشه از 4.1 کاستوم به 4.2.1 اورجینال بدون درد و خون ریزی آپدیت کرد یا نه؟
      (بدون درد و خون ریزی= بشه آنلاک و جیلبریک کرد)

نظر

خوب دوست عزیز منم سوالم همینه دیگه، بالاخره میشه از 4.1 کاستوم به 4.2.1 اورجینال بدون درد و خون ریزی آپدیت کرد یا نه؟
        (بدون درد و خون ریزی= بشه آنلاک و جیلبریک کرد)
        خوب وقتی بیس باند Update شده باشه به 6.15 باید از این به بعد از کاستوم استفاده بشه

نظر

مهرداد جان اگه بیس بند آپدیت بشه که دیگه کاستوم به درد نمی خوره، بیس بند رو که نمیشه داونگرید کرد.
          اگر هم تو سیدیا به توضیحات ultrasn0w 1.2 دقت کرده باشید می بینید که گفته برای آنلاک بیس بند 06.15.00 هم کار می کنه.
          اگر امید خان لطف کنند و جواب بنده را بدهند ممنون میشم چون الان با فرمور کاستوم که بیس بندش ماله 4.0.2 هستش مشکل دارم (اینجا مشکلمو توضیح دادم)

نظر

من یه 3g دارم ورژن 3.1.3 و بیس باند 5.12.1 میخوام برا آزمایش آپدیت کنم به 4.2.1 حالا سوال اینه:
            1- اگه بخوام آپدیت کنم الزاماً بیس باند هم آپدیت میشه؟ اگه نه راه جلوگییری از آپدیتش چیه؟
            2- حالا اومدیم و بیس باند آپدیت شد آیا میتونم با همون بیس برگردم به 3.1.3 یا 3.1.2 ؟
            3- این درسته که برای دانگرید shsh 3g لازم نیست؟
            4- جیلبریک 4.2.1 رو 3g هم موقتیه؟
            شرمنده سوالام تکراریه اما برای پیدا کردن جوابشون باید کل سایت رو زیر و رو میکردم آخرشم گیج میشدم و هیچی نمی فهمیدم.

نظر

اميد جان من تمام ٨ صفحه و تمام كامنت هاي دوستان رو خوندم كه تا اونجايي كه ميشه سوال تكراري نپرسم ولي هنوز جوابم رو نگرفتم، من ٣جي لاك دارم كه الان كاستوم ٤.١ كه ماله خود سايت رو دارم يعني بيس بندم ماله ٤.٠.٢ هستش ولي فرمور ٤٠١ هستش. حالا سوالم اينه كه من ميتونم بدون مشكل فرمور ٤.٢.١ رو بريزم و جيلبريك و "انلاك" بكنم؟ (البته تا اونجايي كه متوجه شدم ultrasn0w 1.2 الان بيس بند اورجينال فرمورهاي ٤.١ و ٤.٢.١ رو انلاك ميكنه)
              و دليل اصلي كه ميخوام فرمور جديد رو بريزم اينه كه الان كه بيس بندم با فرمورم مرتبط نيستند نميتونم iboot رو بريزم و android 2.2 رو روي گوشيم داشته باشم چون اررور كنرنل ميده. اميدوارم متوجه منظورم شده باشيد و اينكه اگر هم بشه كه الان فرمور ٤.١ داشته باشم با بيس بند اورجينال بازم كارم راه ميوفته و shsh براي ٤.١ رو تو سيديا ذخيره كردم. (ديگه بهتر از اين نتونستم توضيح بدم اميدوارم كه متوجه شده باشيد
              به نظر من بهترین و ایده حال ترین حالت واسه شما اینکه تو همین 4.1 بمونید !
              امکانش نیست با کاستوم و بدون تغییر بیس بند به 4.2.1 رستور کنید
              با فریمور اصلی هم رستور کنید مسلما باز تغییر بیس بند رو دارید ..
              و همون طور که مهرداد جان گفتند اگه بیس بند به 6.15 آپدیت شد دیگه نمیتونید در آینده از فریمور اصلی استفاده کنید !
              نکته دیگه اینکه جیلبریک 4.2.1 مثل 4.1 هنوز به اون خوبی که باید انجام نمیشه
              ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 06-12-2010, 11:14 AM

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط joorab نمایش پست ها
                من یه 3g دارم ورژن 3.1.3 و بیس باند 5.12.1 میخوام برا آزمایش آپدیت کنم به 4.2.1 حالا سوال اینه:
                1- اگه بخوام آپدیت کنم الزاماً بیس باند هم آپدیت میشه؟ اگه نه راه جلوگییری از آپدیتش چیه؟
                2- حالا اومدیم و بیس باند آپدیت شد آیا میتونم با همون بیس برگردم به 3.1.3 یا 3.1.2 ؟
                3- این درسته که برای دانگرید shsh 3g لازم نیست؟
                4- جیلبریک 4.2.1 رو 3g هم موقتیه؟
                شرمنده سوالام تکراریه اما برای پیدا کردن جوابشون باید کل سایت رو زیر و رو میکردم آخرشم گیج میشدم و هیچی نمی فهمیدم.
                اول اینکه گوشی آنلاک هست یا لاک ؟؟

1.بله با رستور به 4.2.1 بیس بند آپدیت میشه
                2.بله با همون بیس بند میتونید برگردید به ...
                3. 3G نیازی به shsh نداره
                4.نه بصورت untethered خواهد بود

شما با لاک بودن یا نبودن گوشی اشاره نکردید,بحث بیس بند زمامی حساس میشه که گوشی لاک باشه,اگه آنلاک باشه تغییر بیس بند هیچ مشکلی به وجود نمیاره..
                ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 06-12-2010, 11:10 AM

Power of Creation
                www.i-Phone.ir

نظر

آنلاک نشدن آیفون 3جی

با سلام خدمت دوستان
                  من آیفون 3جی دارم. آخرین نسخه آیتونز (10.1) رو دانلود کردم . گوشی رو ریستور کردم به 4.2.1
                  بعد با redsn0w 0.9.6b4 و حتی redsn0w 0.9.6b5 هم جیلبریک کردم و فقط تیک سایدیا رو زدم. تا این مرحله هیچ مشکلی پیش نیومد و گوشی کاملا سالم بالا اومد. حالا رفتم توی سایدیا repo666.ultrasn0w.com رو زدم و نرم افزار رو دانلود کردم تا آنتن بیاد. نصبش که تمام میشه گوشی ریبوت میشه ولی وقتی بالا اومد مینویسه searching... و بعد از یه مدت کوتاهی مینویسه no service
                  ویندوز 7 دارم و بیس باند گوشیم هم الان 5.15.04 هستش.
                  توی سایدیا دیدم نوشته فقط بیس باندهای 5.12 و 5.13 و 5.14 و 6.15 رو آنلاک میکنه...

اگه کمکم کنید بسیار سپاسگذار میشم

نظر

باید بیسباند گوشی رو به بیس باند ایپد یعنی 6.15 ببرید!

نظر

نوشته اصلی توسط amir-z نمایش پست ها
                      با سلام خدمت دوستان
                      من آیفون 3جی دارم. آخرین نسخه آیتونز (10.1) رو دانلود کردم . گوشی رو ریستور کردم به 4.2.1
                      بعد با redsn0w 0.9.6b4 و حتی redsn0w 0.9.6b5 هم جیلبریک کردم و فقط تیک سایدیا رو زدم. تا این مرحله هیچ مشکلی پیش نیومد و گوشی کاملا سالم بالا اومد. حالا رفتم توی سایدیا repo666.ultrasn0w.com رو زدم و نرم افزار رو دانلود کردم تا آنتن بیاد. نصبش که تمام میشه گوشی ریبوت میشه ولی وقتی بالا اومد مینویسه searching... و بعد از یه مدت کوتاهی مینویسه no service
                      ویندوز 7 دارم و بیس باند گوشیم هم الان 5.15.04 هستش.
                      توی سایدیا دیدم نوشته فقط بیس باندهای 5.12 و 5.13 و 5.14 و 6.15 رو آنلاک میکنه...

اگه کمکم کنید بسیار سپاسگذار میشم
                      موقع جیلبریک تیک سومی رو هم بزنید ..

Power of Creation
                      www.i-Phone.ir

نظر

امیر جان با فرمور 4.2.1 اورجینال ریستور کردین یا کاستوم؟

نظر

نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
                          به نظر من بهترین و ایده حال ترین حالت واسه شما اینکه تو همین 4.1 بمونید !
                          امکانش نیست با کاستوم و بدون تغییر بیس بند به 4.2.1 رستور کنید
                          با فریمور اصلی هم رستور کنید مسلما باز تغییر بیس بند رو دارید ..
                          و همون طور که مهرداد جان گفتند اگه بیس بند به 6.15 آپدیت شد دیگه نمیتونید در آینده از فریمور اصلی استفاده کنید !
                          نکته دیگه اینکه جیلبریک 4.2.1 مثل 4.1 هنوز به اون خوبی که باید انجام نمیشه
                          امید جان شرمنده که بازم سوال می کنم،
                          من الان می تونم با فرمور اورجینال 4.2.1 گوشی 3g لاک رو ریستور و بعدش جیلبرک و آنلام کنم؟
                          و اینکه اگه امکان ریستور هست بیس بند من چند می شه؟

نظر

نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
                            اول اینکه گوشی آنلاک هست یا لاک ؟؟

1.بله با رستور به 4.2.1 بیس بند آپدیت میشه
                            2.بله با همون بیس بند میتونید برگردید به ...
                            3. 3G نیازی به shsh نداره
                            4.نه بصورت untethered خواهد بود

شما با لاک بودن یا نبودن گوشی اشاره نکردید,بحث بیس بند زمامی حساس میشه که گوشی لاک باشه,اگه آنلاک باشه تغییر بیس بند هیچ مشکلی به وجود نمیاره..
                            مرسی دوست من گوشیم لاکه واسه همینم از بیس باند پرسیدم. untethered یعنی چی؟ همون دائمی؟ یعنی با ریستارت گوشی لازم نیست دوباره وصل کنم به کامپیوتر و جیلبریک کنم؟

نظر

امید جان شرمنده که بازم سوال می کنم،
                              من الان می تونم با فرمور اورجینال 4.2.1 گوشی 3g لاک رو ریستور و بعدش جیلبرک و آنلام کنم؟
                              و اینکه اگه امکان ریستور هست بیس بند من چند می شه؟
                              خواهش می کنم ..
                              آره میتونید با فریمور اصلی رستور کنید به 4.2.1
                              بیس بند هر چی که بشه واسه اینکه بتونید آنلاکش کنید باید به 6.15 تبدیلش کنید !
                              پس واسه این کار ابتدا با redsn0w 0.9.6b5 جیلبریک و بیس بند رو آپدیت کنید و بعد هم انلاک کنید
                              مشکلی که در اینده این روش واستون ممکنه ایجاد کنه اینکه که دیگه نمی تونبد با فریمور اصلی رستور کنید
                              چون مطمئنا بیس بند فریمورهای بعدی رو 6.15 نخواهند نشست !
                              اما خوب هکر ها هم بیکار نمیشینند...

نوشته اصلی توسط joorab نمایش پست ها
                              مرسی دوست من گوشیم لاکه واسه همینم از بیس باند پرسیدم. untethered یعنی چی؟ همون دائمی؟ یعنی با ریستارت گوشی لازم نیست دوباره وصل کنم به کامپیوتر و جیلبریک کنم؟
                              آره دقیقا یعنی همین ..
                              ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 06-12-2010, 09:36 PM

Power of Creation
                              www.i-Phone.ir

نظر

فرم ویر 4.2.1 اصلی هستش
                                کدوم تیک رو بزنم؟ سومی چی نوشته؟
                                توی redsn0w 9.6b4 یا redsn0w 9.6b5 ؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X