اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیفون 3G در 4.2.1 با Redsn0w 0.9.6b4

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من گوشیم رستور کردم ولی متاسفانه گوشی unlockنبود و مجبور شدم جیلبرک کنم،و جلبریک کردم و گوشی بالا امد و تمام سورس های لازم مثل caller id fix رو نصب کردم ولی هنوز گوشیم انتن نمیده
    لطفا راهنمایی کنید ژ
    و یک سوال دیگه منظور basebands چیه

نظر

• امیدوارم سوالم رو تو بخش درستی پرسیده باشم.

بعد از اینکه به fw 4.2.1 ارتقاء دادم و jb هم شد از شروع سال جدید میلادی، دیگه آلارم ساعت کار نمیکنه ! و دو بار تا حالا صبح دیر رسیدم محل کار

البته تو engadget نوشته بود واسه بعضی ها این مشکل بوجود اومده اما راه حل نداده بود ... پیشنهاد میدین، مجددآ fw بریزم ؟!

تکمیل: خوب ظاهراً این مشکل برای خیلی ها پیش اومده
      ویرایش توسط Dr.Fox : https://i-phone.ir/forums/member/432-dr-fox در ساعت 02-01-2011, 11:43 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Dr.Fox نمایش پست ها
        امیدوارم سوالم رو تو بخش درستی پرسیده باشم.

بعد از اینکه به fw 4.2.1 ارتقاء دادم و jb هم شد از شروع سال جدید میلادی، دیگه آلارم ساعت کار نمیکنه ! و دو بار تا حالا صبح دیر رسیدم محل کار

البته تو engadget نوشته بود واسه بعضی ها این مشکل بوجود اومده اما راه حل نداده بود ... پیشنهاد میدین، مجددآ fw بریزم ؟!

تکمیل: خوب ظاهراً این مشکل برای خیلی ها پیش اومده
        نه بابااصلا نیازی به اینکارنیست.توقسمت آلارم واردشوویه خورده باهاش وربروردیف میشه.
        برای منم همچین مسئله ای پیش اومد.واردتنظیمات alarmشو ومثلاتیک روزهاروهمه روچک بزن.
        زمان آلارم روتغییربده........برای منکه ردیف شد.هرچندانکه من 4.1هستم وهنوزبه 4.2 نبردم واصلا
        هم مایل نیستم ازاین فریم ورتکون بخورم.4.1حرف نداره.

نظر

• سلام دوستان گوشی در حالت emergency call هست چطور بفهمم ورژنش چنده؟

نظر

• دوستان گوشیرو به 4.2 ری استور کردم اما از حالت ریکاور بیرون نمیاد کمک کنید

نظر

• وای چه مصیبتیه این 4.2

نظر

• نوشته اصلی توسط sanrez نمایش پست ها
                دوستان گوشیرو به 4.2 ری استور کردم اما از حالت ریکاور بیرون نمیاد کمک کنید
                از RecBoot استفاده کنید .

نظر

• دوستان من همه کارا رو کردم الان 20 دقیقه ای میشه که تو گوشی نوشتهownloading Jailbreak Data... و برنامه سر Uploading Radmisk این طبیعیه یا اتفاقی افتاده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mastercheif نمایش پست ها
                    دوستان من همه کارا رو کردم الان 20 دقیقه ای میشه که تو گوشی نوشتهownloading Jailbreak Data... و برنامه سر Uploading Radmisk این طبیعیه یا اتفاقی افتاده؟
                    از اول اقدام کنید ولی قبلش ..
                    رو redsn0w راست کليک و Properties رو بزنيد و تنظيمات رو مانند تصوير زير انجام دهيد

Power of Creation
                    www.i-Phone.ir

نظر

• جواب منو کسی نداد

نظر

• دوستان من 3g ورژن 4.2.1 دارم با فریمویر 05.15.04 میخواستم بدونم با redsn0w_win_0.9.6b6 بزنم بهتره یاredsn0w_win_0.9.6b4

نظر

• نوشته اصلی توسط ali apa نمایش پست ها
                          دوستان من 3g ورژن 4.2.1 دارم با فریمویر 05.15.04 میخواستم بدونم با redsn0w_win_0.9.6b6 بزنم بهتره یاredsn0w_win_0.9.6b4
                          فرقی نداره دوست عزیز..

Power of Creation
                          www.i-Phone.ir

نظر

• دوستان من گوشیمو جیلبریک کردم همون طور که دوستان گفتن حالا هرچقدر تو آیتیونز برنامه ها رو سینک می کنم فقط اونایی که Free هستن میاد در ضمن شماره ها هم تو کنتاکت سیو کردم ولی وقتی کسی زنگ می زنه شمارش +9.. این طوری می افته و خود شخص مشخص نیست راستی من وقتی وارد سایدیا شدم گفت مدل کاربری خودت بگو که من خارج شدم به نظر شما مشکل چیه؟
                            ویرایش توسط Mastercheif : https://i-phone.ir/forums/member/12542-mastercheif در ساعت 05-01-2011, 08:35 AM

نظر

• قبلیو که جواب ندادیدن
                              ولی تو این ورژن من هر موقع اس ام اس ام سند میشه از برنامه اس ام اس میپره بیرون؟
                              چی کار کنم؟

نظر

• اگه از دست در رفته و کسی میدونه لطفا اینم جواب بدین لطفا
                                من به 4.2.1 رفتم و فقط تیک cydia و درصد باتری رو زدم (گوشیم 3g unlock)
                                حالا میخوام home screen رو هم فعال کنم
                                چیکار کنم؟

نمیخوام دوباره ریستور کنم آخه کلی نرم افزار از سایدیا ریختم و کلی برنامه هم سینک کردم دیگه حالش نیست واسه ریستور

مرسی از همتون

نظر

صبر کنید ..
                                X