اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک تمامی دیوایس ها در iOS 8 / 8.1 / 8.1.1 / 8.1.2 [ نرم افزار TaiG ]

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ضمن تشکر از آقایون مدیران میخواستم تقاضا کنم اگه صلاح میدونن در مورد آخرین اخبار جیلبرک 8.2 و 8.3 اطلاع رسانی بفرمایند .در جواب دوستانی هم که احتمالا میگن سرچ کنید توی فروم ، باید بگم سرچ هم کردم ولی خبر جدیدی پیدا نکردم .

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط ALEN DELON نمایش پست ها
      ضمن تشکر از آقایون مدیران میخواستم تقاضا کنم اگه صلاح میدونن در مورد آخرین اخبار جیلبرک 8.2 و 8.3 اطلاع رسانی بفرمایند .در جواب دوستانی هم که احتمالا میگن سرچ کنید توی فروم ، باید بگم سرچ هم کردم ولی خبر جدیدی پیدا نکردم .

با تشکر
      در رابطه با ۸.۲ و ۸.۳ تا جایی که من مطلع هستم خبری نیست.
      اما iClarified امروز خبری به همراه ویدئو منتشر کرده که ۸.۴ بتا ۱ جیلبریک شده!
      ImageUploadedByTapatalk1429505411.667012.jpg

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• استفان اسر یا همون i0n1c ورژن 8.4 بتا 1 رو جیلبریک کرده ( برای استفاده عموم قرار نگرفته هنوز ) . ویدیویی که خود هکر توی یوتوب پخش کرده و توی ویدیو برنامه موزیک جدید که مختص iOS 8.4 هست و اپل واچ و سیدیا رو اجرا می کنه تا نگیم فوتوشاپ ـه
        درکل صحت صحبت و جیلبریک کردنش رو نشون داده، می تونین از این لینک دانلود کنید
        ویرایش توسط bndsms : https://i-phone.ir/forums/member/8731-bndsms در ساعت 20-04-2015, 02:13 PM

نظر

• سلام

دوستان من الآن روی آیپد ورژن 7.1.1 دارم و جیلبریک برای این ورژن با پانگو هست که وقتی میخوام اجراش کنم این خطارو میده :

هرکاری هم کردم درست نشد مشکل مثل اینکه از ویندوزم هست

حالا میخوام ببینم اگر بخوام آپدیت کنم به کدوم ورژن 8 آپدیت کنم که هم مشکلاتش کمتر باشه هم جیلبریکش شدنی باشه

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ikas نمایش پست ها
            سلام

دوستان من الآن روی آیپد ورژن 7.1.1 دارم و جیلبریک برای این ورژن با پانگو هست که وقتی میخوام اجراش کنم این خطارو میده :

هرکاری هم کردم درست نشد مشکل مثل اینکه از ویندوزم هست

حالا میخوام ببینم اگر بخوام آپدیت کنم به کدوم ورژن 8 آپدیت کنم که هم مشکلاتش کمتر باشه هم جیلبریکش شدنی باشه

ممنون
            شما اگه بخوای اپدیت کنی فقط میتونی به ۸،۳ یا ۸،۲ اپدیت کنی که فعلا جیلبریک براش نیومده . در اصل اپل این اختیار رو به شما نمیده که به هر ورژنی اپدیت کنی

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط enkaret1 نمایش پست ها
              شما اگه بخوای اپدیت کنی فقط میتونی به ۸،۳ یا ۸،۲ اپدیت کنی که فعلا جیلبریک براش نیومده . در اصل اپل این اختیار رو به شما نمیده که به هر ورژنی اپدیت کنی

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
              یعنی الآن من نمیتونم به 8.1 که جیلبریکشم هست آپدیت کنم ؟

آیفون رو آپدیت کردم یعنی آیپد نمیشه ؟

نظر

یعنی الآن من نمیتونم به 8.1 که جیلبریکشم هست آپدیت کنم ؟

آیفون رو آپدیت کردم یعنی آیپد نمیشه ؟
                لابد زمانی اپدیت کردی اخرین ورژن ۸.۱ بوده که تونسیتی ایفونتو اپدیت کنی ولی الان نمی تونی

نظر

• نوشته اصلی توسط hesamo نمایش پست ها
                  لابد زمانی اپدیت کردی اخرین ورژن ۸.۱ بوده که تونسیتی ایفونتو اپدیت کنی ولی الان نمی تونی
                  نه داداش با امروز میشه 4 روزه که آپدیت کردم

شما مطمعنی نمیشه ؟

یعنی الآن من 8.1.2 برای آیپد رو دانلود نکنم ؟

نظر

• سلام دوستان
                    متاسفانه من بر اثر بك اتفاق مجبور به ريستور ٨٠٢ شدم
                    و الان ١ ماهه بدون جيلبريك افتادم يه گوشه ي خونه دارم از بدن درد ميميرم نميدونم چيكار كنم
                    هر سايتي بود سر زدم كوچيك ترين راه براي اين كه جيلبريك به خونِ من برسه نيست !
                    شما نمي فهميد ويتامين جيل بدنِ من كم شده و به زودي خواهم مرد
                    كمكي ازتون بر نمياد حداقل ابراز همدردي كنيد دلم خوش باشه

نظر

نه داداش با امروز میشه 4 روزه که آپدیت کردم

شما مطمعنی نمیشه ؟

یعنی الآن من 8.1.2 برای آیپد رو دانلود نکنم ؟
                      کلا اپل همیشه اجازه میده به اخرین ورژن restore کنید ونهایت در روزهای ابتدایی اومدن هر ورژن اجازه down grade به یک ورژن قبل تر رو میده این قانون کلی اپل برای همه دیوایس هاش هست وایپد و ایفون فرقی نمی کنه..

نظر

کلا اپل همیشه اجازه میده به اخرین ورژن restore کنید ونهایت در روزهای ابتدایی اومدن هر ورژن اجازه down grade به یک ورژن قبل تر رو میده این قانون کلی اپل برای همه دیوایس هاش هست وایپد و ایفون فرقی نمی کنه..
                        داداش من نمیخوام داون گرید کنم الان ورزنم 7.1.1 هست میخوام اپدیت کنم به ورزن بالاتر که جیلبریک داره

نظر

داداش من نمیخوام داون گرید کنم الان ورزنم 7.1.1 هست میخوام اپدیت کنم به ورزن بالاتر که جیلبریک داره
                          عزیز دلم کلا من قانون کلیشو بهت گفتم وگرنه قسمت اول حرفم جواب شما بوده
                          کلا اپل همیشه اجازه restore به اخرین ورژن رو میده

نظر

عزیز دلم کلا من قانون کلیشو بهت گفتم وگرنه قسمت اول حرفم جواب شما بوده
                            آها حالا فهمیدم

من فکر میکردم میشه به هر ورژنی بالاتر از چیزی که هستی آپدیت کنی

خب آقا الآن چاره من که 7.1.1 هستم چیه ؟

به جز پانگو راهی نیست ؟

نظر

آها حالا فهمیدم

من فکر میکردم میشه به هر ورژنی بالاتر از چیزی که هستی آپدیت کنی

خب آقا الآن چاره من که 7.1.1 هستم چیه ؟

به جز پانگو راهی نیست ؟
                              اگر بخواین اپدیت کنین متاسفانه راهی نیست باید منتظر باشید که جیلبرک برای ورژن جدید بیاد که زمانش مشخص نیست...
                              ویرایش توسط hesamo : https://i-phone.ir/forums/member/9093-hesamo در ساعت 24-04-2015, 10:23 AM

نظر

• سلام.من الان 8.1.3 دارم .ورژن های جدید 8.2 و 8.3کدومشون جیلبریک میشن؟آپدیت کنم به ورژن های جدید؟

نظر

صبر کنید ..
                                X