اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک تمامی دیوایس ها در iOS 8 / 8.1 / 8.1.1 / 8.1.2 [ نرم افزار TaiG ]

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من برنامه appcake رو از سورس ایکس مود نصب کردم. آیا این کار appsync رو انجام میده. اگه انجام نمیده باید از کجا appsync برای ios 8.1.2 نصب کرد.

نظر

• اقا دمتون گرم!
      من فقط الان یه مشکلی دارم!! دقیقا نفهمیدم بالاخره برم appsync بگیرم یا appcake یا چی!!!
      هر کدوم هم که بهتره بگیرم لطفا بگین که بهترین سورس کدومه بگیرم!
      با تشکر فراوان از زحمات همه شما عزیزان!!

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza.m نمایش پست ها
        اقا دمتون گرم!
        من فقط الان یه مشکلی دارم!! دقیقا نفهمیدم بالاخره برم appsync بگیرم یا appcake یا چی!!!
        هر دوتاشونو میتونین نصب کنید و اگه نصب کنید بهتر هم هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
          اين توييك به صورت پيش فرض موقع جيلبرك نصب ميشه نيازي به نصب مجدد نيست خواستين ميتونيد آپديت كنيد

اگه اشتباه نکنم تا حالا که ۲یا ۳ باری جیلبرک کردم هیچوقت هم این توییک نصب نشده خودم باید نصبش میکردم

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza.m نمایش پست ها
            اقا دمتون گرم!
            دوست عزیز کلا جوابگویی به شکل واضح ظاهرا اینجا ممنوعه و عاقلان را اشارتی ظاهرا کافیه
            ولی بهترین راه حل حل مشکلاتتون سرچ از منابع خارجی زبان هست که همه خنگن و کامل و واضح و هزار بار هم که بخوایین بهتون توضیح میدن.
            البته اینجا که توضیح نمیدن منظور بدی ندارن چونکه مثلا اگه تاپیک 500 صفحه هست در صفحه 254 یکبار اشاره شده بهش.

خلاصه بگذریم
            شما اول appcake رو نصب کن که ظاهرا سورسهای زیادی اونو دارن و بعد از سورس apt.178.com که چینی هست appsync برای ای او اس هشت رو هم نصب کن. من خودم تست کردم و مشکلی نبوده و بعد اینکار تمامی اپلیکیشن های قبلی رو تونستم نصب کنم.

نظر

• دوستان روی 8.1.2 آیفون 6 مصرف باطری چطوره ؟
              ارزش داره جیل کنم مصرف باطری خیلی برام مهم تره تا تویک و برنامه کرک همینجوریشم روزی یک بار شارژ میکنم

نظر

• سلام ... آیفون 5 دارم ریستور کردم به 8.1.2 و بعد جیلبریک کردم الان مشکل اینه که تو قسمت my number به جای شماره من میزنه unknown ... در ضمن imessage , facetime هم با شماره اکتیو نمیشه ... ممنون می شم که راهنمایی کنید ...

نظر

• نوشته اصلی توسط rezamn95 نمایش پست ها
                  سلام ... آیفون 5 دارم ریستور کردم به 8.1.2 و بعد جیلبریک کردم الان مشکل اینه که تو قسمت my number به جای شماره من میزنه unknown ... در ضمن imessage , facetime هم با شماره اکتیو نمیشه ... ممنون می شم که راهنمایی کنید ...
                  این مورد کاملا تعیبیه و مشکل از اپراتور‌های ایران هست.
                  حل هم نمیشه.

نظر

• با عرض سلام من تازه دیشب گوشیما خریدم
                    می خواستم بدونم آسیبی که به گوشیم نمی رسه اگهاین کارا انجام بدم

نظر

• نوشته اصلی توسط javadmzadeh نمایش پست ها
                      با عرض سلام من تازه دیشب گوشیما خریدم
                      می خواستم بدونم آسیبی که به گوشیم نمی رسه اگهاین کارا انجام بدم
                      چه آسیبی ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                        این مورد کاملا تعیبیه و مشکل از اپراتور‌های ایران هست.
                        حل هم نمیشه.
                        البته طبیعیه ....

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                          چه آسیبی ؟!
                          این که دیگه گوشیم بالا نیاد
                          یا مثلاً خراب شه
                          چون من گوشی قبلیم اندروید بوده و اصلاً از آی او اس سر درنمی یارم ازش می ترسم
                          ممنون می شم راهنماییم کنید

نظر

• آموزش جیلبریک تمامی دیوایس ها در iOS 8 / 8.1 / 8.1.1 / 8.1.2 [ نرم افزار TaiG ]

نوشته اصلی توسط javadmzadeh نمایش پست ها
                            این که دیگه گوشیم بالا نیاد
                            یا مثلاً خراب شه
                            چون من گوشی قبلیم اندروید بوده و اصلاً از آی او اس سر درنمی یارم ازش می ترسم
                            ممنون می شم راهنماییم کنید
                            اگه طبق آموزش پيش برين هيچ مشكلي پيش نمياد البته حتما قبل جيلبرك يه بار گوشيتونو ريستور كنيد
                            نگران نباشيد جيلبرك كنيد و از گوشيتون لذت ببرين
                            موفق باشيد

ویرایش توسط hajali01 : https://i-phone.ir/forums/member/172595-hajali01 در ساعت 09-01-2015, 03:00 PM

نظر

• دوستان من به تازگي آپديت كردم به ٨.١.٢ و با taig جيلش كردم.بعدش هم طبق دستورات اين صفحه appsync و app cake رو هم از hackyouriphone نصب كردم ولي هنوزم موقع سينك با آيتونز ارور ميده و ميگه نرم افزارا نتونستن سينك بشن! از ٣٠ تا نرم افزاري كه گذاشتم برا نصب فقط ٢-٣ تاشون نصب شد.بقيه ارور داد و تو صفحه اول آيپد هم بصورت waiting مونده!
                              به نظر شما دوستان مشكل چي ميتونه باشه؟

نظر

• با ايفون باكس يا ايتولز چك بكنيد نتيجه را اعلام كنيد

نظر

صبر کنید ..
                                X