اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک تمامی دیوایس ها در 8.1 / iOS 8 [ نرم افزار Pangu ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان از وقتی جیلبریک کردم گوشی هی ارور میده.... ی اروری تو مایه های not responding اندروید....ن میتونم با نت ایرانسل 4g از اپ استور دانلود کنم و موقع لود کردن لاین و کلش و هرچیز دیگه ک نیاز ب نت داره اول دو یا سه بار ارور میده بعد وارد میشه....اساتید این چیه؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط hamed.tyi : https://i-phone.ir/forums/member/174688-hamed-tyi در ساعت 27-11-2014, 12:58 AM

نظر

• دوستان سلام یه سوالی داشتم!
      واقعاً شرمندم! خودم جوابش رو میدونم! اما یکی از دوستان هم هست که میخام بهش ثابت کنم!
      سوال اینه:
      آیا ios 8.1.1 جیلبریک شده؟ عایا؟!

ممنون از همه.

نظر

• نوشته اصلی توسط ai_khujaste نمایش پست ها
        دوستان سلام یه سوالی داشتم!
        واقعاً شرمندم! خودم جوابش رو میدونم! اما یکی از دوستان هم هست که میخام بهش ثابت کنم!
        سوال اینه:
        آیا ios 8.1.1 جیلبریک شده؟ عایا؟!

ممنون از همه.
        نه دوست عزيز براي اين نسخه هنوز جيلبريك نيومده!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام من همیشه آپدیت هام از طریق خود گوشی بوده و الان 8.1 هستم این قضیه بکاپ ریسور چیه؟
          دقیقا باید چیکار کنم که موقع جیل مشکلی برام پیش نیاد؟
          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط shahedghz نمایش پست ها
            سلام من همیشه آپدیت هام از طریق خود گوشی بوده و الان 8.1 هستم این قضیه بکاپ ریسور چیه؟
            دقیقا باید چیکار کنم که موقع جیل مشکلی برام پیش نیاد؟
            ممنون
            بک آپ کپی گرفتن کل اطلاعات آیفون از طریق آیتونز
            ریستور برگرشتن به تنظیمات کارخانه با آیتونز
            برنامه ی کرک شده نصب نکنی
            هر سورس و توییک نصب نکنی حتی از سورس ایرانی

Sent from my iPhone 5S

نظر

• با توجه به عرضه جیلبریک پایدار 8.1.1 / 8.1 / iOS 8 و iOS 8.2 Beta توسط ابزار جیلبریک کننده TaiG برای دانلود و آموزش روش انجام جیلبریک به تاپیک زیر مراجعه کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread99344.html

نظر

• مرسی که کلا خبر جیلبریک و که دیروز گزاشتم حذف کردین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                تاپیک که به کنار
                جالبه از اینجام حذف شده !!!!!!!!!! فک کنم فقط مدیر باید اینارو بزاره !!!!!
                ویرایش توسط sam_ : https://i-phone.ir/forums/member/95771-sam_ در ساعت 30-11-2014, 03:45 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط sam_ نمایش پست ها
                  مرسی که کلا خبر جیلبریک و که دیروز گزاشتم حذف کردین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  تاپیک که به کنار
                  جالبه از اینجام حذف شده !!!!!!!!!! فک کنم فقط مدیر باید اینارو بزاره !!!!!
                  ایجاد خبر٬ باید توسط اعضای تحریریه و مدیران ایجاد شده و نمیتوانید در هر بخشی تاپیک خبری ایجاد کنید.

درمورد تاپیکی که شما ایجاد کردید به علت ناقص بودن آموزش٬ تایید نشد. بنابراین برای ایجاد تاپیک های آموزشی باید قالب عمومی آن حفظ و به طور کامل مراحل توضیح داده شود.

درضمن٬ نیازی نیست از علائم به اینصورت استفاده کنید. یک بار کفایت میکند.

نظر

• من هم امروز ۵ اس رو روی ۸.۱.۲ جیلبریک کردم تا الان که مشکلی نیست
                    اپن وی پی ن بدون مشکل هست
                    باتری هم بنظرم فرقی نکرده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• توییک air blue sharing به ورژن ۸ آپدیت شده

Sent from my iPhone 5S

نظر

• 8.1.2 را انگار ساپورت نمیکنه!!

نظر

• نوشته اصلی توسط iman1157 نمایش پست ها
                          8.1.2 را انگار ساپورت نمیکنه!!
                          بله باید بری سایت taig.com/en نرم افزار جیلبریک که با یک فلش روبه پایین نشون مبده دانلود کنی

Sent from my iPhone 5S

نظر

• نوشته اصلی توسط Hrsjamei نمایش پست ها
                            بله باید بری سایت taig.com/en نرم افزار جیلبریک که با یک فلش روبه پایین نشون مبده دانلود کنی

Sent from my iPhone 5S
                            مرسی اما اون گویا نسخه مک نداره

نظر

• من تازگی اپل 6 گرفتم میگین چیکار کنم با این برنامه جیلبرک کنم یا نه؟ به گوشی صدمه نمیزنه؟ تشکر اگه راهنمایی کنید ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط PooyaIrani نمایش پست ها
                                من تازگی اپل 6 گرفتم میگین چیکار کنم با این برنامه جیلبرک کنم یا نه؟ به گوشی صدمه نمیزنه؟ تشکر اگه راهنمایی کنید ممنونم
                                دوست عزیز اگه نیاز دارید جیلبریک کنید در غیر این صورت نکنید دردسرش کمتره مگه کاربر حرفه ای باشید

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X