اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک تمامی دیوایس ها در 8.1 / iOS 8 [ نرم افزار Pangu ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من ایپد2 دارم اپدیت شد به 8.1 بعد جیلبریک اما با برگشت بکاپ همش کرش میکنه تو ایمیل هام و توی خیلی از برنامه ها اما بدون جیلبریک و با 8.1 و همون بکاپ روان و عالی کار میکنه

- - - - - - - - - -

سلام
    من ایپد2 دارم اپدیت شد به 8.1 بعد جیلبریک اما با برگشت بکاپ همش کرش میکنه تو ایمیل هام و توی خیلی از برنامه ها اما بدون جیلبریک و با 8.1 و همون بکاپ روان و عالی کار میکنه

نظر

• سلام خسته نباشيد
      از زمانی که جيل کردم نميتونم از Appstore چيزی دانلود کنم يا برنامه هايی که از قبل داشتمو آپديت کنم ميشه راهنمايی کنيد

نظر

• با سلام ایفون 6 دارم 8.0.1 بود فریم ور و دانلود کردم 8.1 بهد با ای تیونز ریستور نکردم بلکه اپ دیت کردم اول جیل اروور داد چون find my iphone فعال بود
        اونو غیر فعال کردم براحتی جیل شد.بیازی هم به ریستور بک اپ نشد چون اپ دیت کرده بودم هیچی پاک نشد.
        فقط یه اشکالل کوچولو داره وقتی خاموش میکنم بهد از روشن شدن یه مدت طول میکشه تا انتن و پیدا کنه و حدود یه دقیقه no servis میزنه بعد درست میشه

نظر

• فقط از عزیزان یه سوال داشتم.ایکون pangu رو میتونم دیلت کنم؟ یا اگه دیلت بشه جیل میره؟
          و چون هنوز از app synch خبری نداشتم برنامه های کرک شده رو نزدم. نیازی به app synch نیست؟
          اگهخ محبت کنین جواب بدین ممنون میشم.
          سپاسگزارم

نظر

• سلام دوتسان میخواستم گوشیم رو جلبریک کنم!
            و اینکه اگه جیلبرکش کنم دیگه نمیتونم ریستور کنم چون مشکل آیکلود دارم که همه میدونین چی هست!
            آیا صلاح هست که جلبریک کنم مشکلی پیش نمیاد؟
            و ایکه در توضیحات ذکر شده که باید find my iphone خاموش باشه که مال من نیست!
            ایا حتما باید باشه یا خیر؟!
            یکم راهنمایی کنین جامع باشه ممنون میشم

نظر

• از سورس انجمن appsync رو نصب کنید.

حتما باید find my phone خاموش باشه. توصیه میکنم جیلبریک نکنید تا وقتی که مشکل آیکلود دارید.
              .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                از سورس انجمن appsync رو نصب کنید.

حتما باید find my phone خاموش باشه. توصیه میکنم جیلبریک نکنید تا وقتی که مشکل آیکلود دارید.
                اخه من ای کلود رو دیلیت کرده بودم ولی بعد از ریستور یه بک آپ از ایتونز گرفته بودم که اشتباها اون رو تایید کردم و ای کلود برگشت و هر چقدر یوزر و پسورد اپل ای دی که واسه ایکلود بود رو میزنم قبول نمیکنه وگرنه نه هم اپل ای دی رو دارم هم پسوردش رو
                حالا خواستم جلبریک کنم گفتم بپرسم که این گذینه ازامیه یا مثل یه هشدارِ و میشه خاموششم نکرد!

نظر

• سلام مشکل اپن وی ان رو کسی تونست حل کنه من دیگه جرات نمیکنم جیل کنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed.tyi نمایش پست ها
                    سلام..دوستان عزیز من تاحالا آیفون نداشتم و جیلبریک نکردم....من گوشی را با خودش ب 8.1 آپدیت کردم حالا باید چیکارکنم؟؟؟؟رستور کردن چه شکلیه؟؟؟چجوری از تمام اطلاعاتم و نرم افزارهایی ک ریختم بکاپ بگیرم؟؟؟ببخشید سوالام زیاد شد....ممنون
                    ی مسلمون پیدا بشه جواب مارو بده

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed.tyi نمایش پست ها
                      ی مسلمون پیدا بشه جواب مارو بده
                      سلام
                      دوست عزیز برای جیلبریک باید فریمور 8.1 رو با دانلود و با آیتونز رستور کنید برای بک آپ میتونید با آیتونز بک اپ بگیرید و بعد از رستور بک اپ رو برگردونید ، آموزش در مورد بک اپ و رستور داخل انجمن به طور کامل توضیح داده شده با سرچ کردن میتونید به تاپیک های مربوطه برید

http://www.i-phone.ir/forums/forum472.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread98402.html
                      ویرایش توسط gaemshar : https://i-phone.ir/forums/member/46189-gaemshar در ساعت 17-11-2014, 12:42 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Hrsjamei نمایش پست ها
                        دکمه ولوم بالا و دکمه پاور را نگه دارید وقتی لوگوی اپل اومد دکمه پاور را رها کنید تا به safe mode برید و سیدیا را باز کرده و برنامه ها رو پاک کنید دوباره میاد بالا
                        نکته : شاید وقتی لوگوی اپل اومد هر دو تا را ول کنید تا به safe mode بروید

Sent from my iPhone 5S
                        سلام گوشی منم همینطور شد یه دفعه رو لوگو اپل گیر کرد ! اینکار که قرمودین کردم نشد !
                        دوستان نظری دارن ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                          سلام گوشی منم همینطور شد یه دفعه رو لوگو اپل گیر کرد ! اینکار که قرمودین کردم نشد !
                          دوستان نظری دارن ؟؟
                          خوب برید سرچ کنید حالت safe mode آیفون البته انگلیسی
                          ریستور کنید تا آپدیت جدیدنیومده

Sent from my iPhone 5S

نظر

• نوشته اصلی توسط Hrsjamei نمایش پست ها
                            خوب برید سرچ کنید حالت safe mode آیفون البته انگلیسی
                            ریستور کنید تا آپدیت جدیدنیومده

Sent from my iPhone 5S
                            ریستور نمیخوام کنم که !

نظر

ریستور نمیخوام کنم که !
                              مگه آیفون بالا نمیاد اگه با safe mode نشه راه دیگری نیست

Sent from my iPhone 5S

نظر

ریستور نمیخوام کنم که !
                                اگر ورژن پایبن تر از ۸ هستید semirestore استفاده کنید

Sent from my iPhone 5S

نظر

صبر کنید ..
                                X