اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک Untethered برای iOS 5.0.1 منتشر شد . 'تبادل نظر'

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط akbarian-m نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان گلم.
    بچه ها دوست من ایفونشو آپدیت و جیلبریک کرده بود بدون هیچ مشکلی ولی شب خابیده صبح که پاشده دیده گوشی زده No Service !!!!
    هر سیمکارتی بذاری هم همینه.
    خواستیم دوباره ریستور کنیم که گزینه آپدیت و ریستور تو آیتونز غیر فعاله .
    الان گوشیش دست منه و روی کامپیوتر منم همینه.
    سیمکارت رو در آوردم. تو dfu بردم ، ولی هیچکدوم از این راه ها فایده نداشت.
    در ضمن گوشیشم آنلاکه
    ممنون میشم اگه کمکی بکنید

به ریکاوری ببر

نظر

• نوشته اصلی توسط akbarian-m نمایش پست ها
      دوستان راه حلی بلد نیستید؟؟؟؟
      منم یه مشکل تو این سبک داشتم که مدام سرچ میکرد دوباره با همون رداسنو بی۲ جیلبریکش کردم اکی شد

نظر

• اینام که هی بتا جدید میدن.
        البته اسمش روشه بتاست، هنو رداسنو اصلیه که فک کنم اسمشم ۱۰ باشه نیومده، من که دیگه جیل نمیکنمش دوباره. همین خوبه راضیم

نظر

• برا من تو قسمتی که میگه wait for reboot گوشی بالا میاد.... دیگه جیل درست نمیشه ....

چیکار کنم !؟

نظر

• دوستان منتظر باشیم که نسخه اصلی رداسنو بیاد و یا از این بتا ها استفاده کنیم؟

فکر کنم نسخه اصلی بعد از ارایه ios5.1 بیاد درسته؟

نظر

• دوستان من انترتر جیل میکنم بعد appscyncرو از سورس hackulo میگیرم بعد اش انتن ام میپره و اینکه ایتوز نمیتونه سینک کنه دیگه گوشی رو!! تا حالا چند بار ریستور کردم! ایا مشکل از اپ سینک ون سورس هست یا بقیه دوستان اگر از جای دیگه اپ سینک گرفتند و بی مشکل اند لطفا راهنمایی کنند!!
              راستی بعد از ریختن اپ سینگ و بعد از رسپیریگ از سایدیا هیچ ایکونی (حتی تو داک) نمیاد تو اسپرینگ برد به جز ایکون نیوز استند!! بعد ازخاموش و روشن کردن همه ایکون ها میاد اما انتن ندارم و رو سرچینگ گیر کرده و همین طور ایتونز هم ارور میده که نمیتونه سینک کنه!

نظر

• دوستان یک سوال داشتم ... اگر لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم .

من میخوام یه Iphone 4 و یک Ipad 1 رو جیل بریک کنم . خواستم بپرسم تیک Install Multitasking Gesture رو بزنم ؟ ( مخصوصا برای Ipad 1 ) ?

آخه دیدم خود IOS 5 مالتی تسکینگ گستچر رو داره .... ( روی آیپد 2 خیلی راحت بین برنامه ها حرکت میکرد )

نظر

• دوستان من با موفقیت تمامی مراحل را انجام میدادم ، فقط من گوشیم با گیوی سیم انلاک کردم بیس باندمم روی 4.10.1 هستش اما انتن ندارم چیکار کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط pared نمایش پست ها
                    دوستان من با موفقیت تمامی مراحل را انجام میدادم ، فقط من گوشیم با گیوی سیم انلاک کردم بیس باندمم روی 4.10.1 هستش اما انتن ندارم چیکار کنم
                    شما باید از فریمور کاستوم استافده کنید تا بیس باندتون حفظ شه
                    ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• RedSn0w 0.9.10b3 منتشر شد ( اطلاعات بیشتر )

دانلود برای Win :

دانلود برای Mac :

نظر

• نوشته اصلی توسط hamedzm نمایش پست ها
                        دوستان منتظر باشیم که نسخه اصلی رداسنو بیاد و یا از این بتا ها استفاده کنیم؟

فکر کنم نسخه اصلی بعد از ارایه ios5.1 بیاد درسته؟
                        نه از بتا ها استفاده کن فرقی نداره

نوشته اصلی توسط sepehrcuber نمایش پست ها
                        برا من تو قسمتی که میگه wait for reboot گوشی بالا میاد.... دیگه جیل درست نمیشه ....

چیکار کنم !؟

iPSW رو دستی بده بش ( فایل فرمور رو )

نوشته اصلی توسط smile2006 نمایش پست ها
                        دوستان یک سوال داشتم ... اگر لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم .

من میخوام یه Iphone 4 و یک Ipad 1 رو جیل بریک کنم . خواستم بپرسم تیک Install Multitasking Gesture رو بزنم ؟ ( مخصوصا برای Ipad 1 ) ?

آخه دیدم خود IOS 5 مالتی تسکینگ گستچر رو داره .... ( روی آیپد 2 خیلی راحت بین برنامه ها حرکت میکرد )
                        روی iPad 1 رو نمی خواد ولی اگه روی iPhone 4 میخواد بزن ( من قبلا اا زدم ولی کاار نکرد*)

نظر

• سلام . لطفاً راهنمايی کنيد . من با این روش بيس باندم هم آپ ديت شد روی 04.11.08 . جی وی سيم ان تن نميده چی کار کنم لطفا کمک کنيد

نظر

• من که فقط رد اسنو میبینم پس کو فایل 5.0.1

من که فقط رد اسنو میبینم پس کو فایل 5.0.1

نظر

• من که فقط رد اسنو میبینم پس کو فایل 5.0.1

نظر

• نوشته اصلی توسط wael نمایش پست ها
                                من که فقط رد اسنو میبینم پس کو فایل 5.0.1
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread12-2.html

نظر

صبر کنید ..
                                X