اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک Untethered برای iOS 5.0.1 منتشر شد . 'تبادل نظر'

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یک روشی بود که از خود سیدیا میتونستیم جیلبریک تتر را به انتدر تبدیل کنیم:
    سوالم اینه که این روش را کسی امتحان کرده؟
    جواب داد؟
    میشه در مورد برنامه اش توضیحی بدین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamedzm نمایش پست ها
      دوستان b3 هم اومده؟
      اگه میشه لینک بدید
      مگه بتا 3 هم اومد؟!
      ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• کمک کمک
        سلام دوستان من فریمور 5.0.1 را دانلود کردم ولی موقع ریستور همون ابتدا کار ارور زیرو میده ( موقع اکسترکت)
        the iphone could not be restored because the firmware file was corrupt
        مگه فریمورهای تئ سایت مشکل دار ه ه ه؟

نظر

• دوستای عزیز این رداسنو مشکل داره باگ داره ورژن جدیدش اومده دان کنم یه بار دیگه ریستور کنم جیلبریک کنم اگه مشکل نداش خبرتون میکنم

نظر

• ارائه نسخه Redsn0w 0.9.10b3

:Redsn0w 0.9.10b3 - Win

:Redsn0w 0.9.10b3 - OSX

Earlier today, the iPhone-Dev team released Redsn0w 0.9.10b2 which was to fix issues with launchctl from b1. However, it became apparent that running this new version of Redsn0w on top of an already jailbroken device would cause any apps that used MobileSubstrate to stop working. If this has happened to you, you can simply reinstall MobileSubstrate and reboot your device, otherwise Redsn0w 0.9.10b3 will fix the issue for you as well.

Remember, when running b3 on top of an already jailbroken device, be sure to uncheck the "install cydia" option.

اگر از ورژن های 1 و 2 گوشیتونو جیل کردید . برای این ورژن تیک install cydia رو بردارید.
            ویرایش توسط HaMiD.TcI : https://i-phone.ir/forums/member/80588-hamid-tci در ساعت 29-12-2011, 02:17 PM

.

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid.tci نمایش پست ها
              ارائه نسخه redsn0w 0.9.10b3

:redsn0w 0.9.10b3 - win

:redsn0w 0.9.10b3 - osx

earlier today, the iphone-dev team released redsn0w 0.9.10b2 which was to fix issues with launchctl from b1. However, it became apparent that running this new version of redsn0w on top of an already jailbroken device would cause any apps that used mobilesubstrate to stop working. If this has happened to you, you can simply reinstall mobilesubstrate and reboot your device, otherwise redsn0w 0.9.10b3 will fix the issue for you as well.

remember, when running b3 on top of an already jailbroken device, be sure to uncheck the "install cydia" option.

اگر از ورژن های 1 و 2 گوشیتونو جیل کردید . برای این ورژن تیک install cydia رو بردارید.
              تیک برداشته نشه چه مشکلی پیش میاد؟
              من با تیک جیل کردم با همین بتای 3!

نظر

• نوشته اصلی توسط r-arash نمایش پست ها
                کمک کمک
                سلام دوستان من فریمور 5.0.1 را دانلود کردم ولی موقع ریستور همون ابتدا کار ارور زیرو میده ( موقع اکسترکت)
                the iphone could not be restored because the firmware file was corrupt
                مگه فریمورهای تئ سایت مشکل دار ه ه ه؟
                کسی نیست جواب ما رو بده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
                  تیک برداشته نشه چه مشکلی پیش میاد؟
                  من با تیک جیل کردم با همین بتای 3!
                  یه بار شد ما توی این انجمن یه چیزی بنویسیم و 4 نفر نیان یه چیز دیگه بپرونن؟!
                  اگه خیلی واردی که هرکاری دلت میخواد بکن. توی سایت رسمی رد اسنو نوشته. خوبه انگلیسیشم گذاشتم.
                  چی فکر میکنی شما؟

.

نظر

• نوشته اصلی توسط R-Arash نمایش پست ها
                    کسی نیست جواب ما رو بده؟
                    فایلی که گرفتید کامل دانلود شده؟ مطمئنید مال idevice خودتون رو دانلود کردید؟

.

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid.tci نمایش پست ها
                      یه بار شد ما توی این انجمن یه چیزی بنویسیم و 4 نفر نیان یه چیز دیگه بپرونن؟!
                      اگه خیلی واردی که هرکاری دلت میخواد بکن. توی سایت رسمی رد اسنو نوشته. خوبه انگلیسیشم گذاشتم.
                      چی فکر میکنی شما؟
                      آغا ناراحت نشيد چيز بدي نگفتن گفتن تيكشو برندارم چه مشكلي پيش مياد؟

نظر

• سلام به همه دوستان گلم.
                        بچه ها دوست من ایفونشو آپدیت و جیلبریک کرده بود بدون هیچ مشکلی ولی شب خابیده صبح که پاشده دیده گوشی زده No Service !!!!
                        هر سیمکارتی بذاری هم همینه.
                        خواستیم دوباره ریستور کنیم که گزینه آپدیت و ریستور تو آیتونز غیر فعاله .
                        الان گوشیش دست منه و روی کامپیوتر منم همینه.
                        سیمکارت رو در آوردم. تو dfu بردم ، ولی هیچکدوم از این راه ها فایده نداشت.
                        در ضمن گوشیشم آنلاکه
                        ممنون میشم اگه کمکی بکنید

نظر

• نوشته اصلی توسط aryasalahi نمایش پست ها
                          آغا ناراحت نشيد چيز بدي نگفتن گفتن تيكشو برندارم چه مشكلي پيش مياد؟
                          نه آخه مساله اینجاست که ما هروقت هرجای این انجمن تاپیک جدیدی زدیم چند نفر از اساتید بزرگوار اومدنو به جای تشکر کلی تیکه و متلک بارمون کردن.
                          سیدیا با ورژن قبلیش فرقی نداره. گذاشتن تیکش یعنی دوباره نصب کردن سایدیا. توی این ورژن ها خود redsnow از گوشیتون shsh میگیره. اگه تیک سیدیا رو برندارید دوباره shsh گرفته میشه و بعدهها ممکنه مشکل به وجود بیاد. در ضمن سرور سایدیا رو هم از اینی که هست مشغول تر میکنیم!

.

نظر

• نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                            فایلی که گرفتید کامل دانلود شده؟ مطمئنید مال idevice خودتون رو دانلود کردید؟
                            آره کامل دانلود شده برای idevice خودم هست
                            باید چی کار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
                              یک روشی بود که از خود سیدیا میتونستیم جیلبریک تتر را به انتدر تبدیل کنیم:
                              سوالم اینه که این روش را کسی امتحان کرده؟
                              جواب داد؟
                              میشه در مورد برنامه اش توضیحی بدین؟
                              تشکر از توجهتون.

نظر

• نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
                                تشکر از توجهتون.
                                شما corona رو از سیدیا بنصب
                                چند تن از دوستان هم تست کردن کاملا خوب جواب داده
                                در ضمن توضیحی نداره که نصب مبکنید و گوشیتون انتتر میشه
                                ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 29-12-2011, 02:54 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X