اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک iOS 5 فینال بوسیله RedSn0w 0.9.9b4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    به خاطر مشکلی که با ios 5 پیدا کردم و نتونستم ریستور کنم دوباره 5 رو مجبور شدم به ورژن 4.3.3 دانگرید کنم. میتونم با رد اسنو دوباره برم رو 5؟

نظر

• آنتدر چی شد پس؟

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
        سلام دوستان
        به خاطر مشکلی که با ios 5 پیدا کردم و نتونستم ریستور کنم دوباره 5 رو مجبور شدم به ورژن 4.3.3 دانگرید کنم. میتونم با رد اسنو دوباره برم رو 5؟
        نه باید برین ۵.۰.۱

نظر

• با سلام
          من هیچی از ios سر در نمیارم چند تا سوال داشتم لطفا جواب بدین
          من ipod touch 32gb 3.1.2 دارم shsh ندارم می خوام برم ios5 میگفتن صبر کن jailbreak final بیاد الان میگن اومده که دیگه بعده خاموش کردن دسگاه نیازی به jailbreak مجدد نیست.
          لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم.
          ممنووون

نظر

• من الان یه سری برنامه دانلود کردم که نمیخوام پاک بشن اگه با این برنامه جیلبرک کنم پاک میشن؟
            آیپاد ۴ ورژن ۵.۰.۱
            ویرایش توسط Apple. : https://i-phone.ir/forums/member/78650-apple در ساعت 19-12-2011, 01:55 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط apple. نمایش پست ها
              من الان یه سری برنامه دانلود کردم که نمیخوام پاک بشن اگه با این برنامه جیلبرک کنم پاک میشن؟
              آیپاد ۴ ورژن ۵.۰.۱
              خیر با جیلبریک چیزی پاک نمیشه

نظر

• آخه من چند وقت پیش با sn0wbreeze جیلبرک کردم همه چی پاک شد

نظر

• sn0wbreeze جیلبریک نمیکنه
                  کاستوم فرم ور جیلبریک شه میسازه که شما اگه با اون فرم ور ریستور کنید بله همه چیز پاک میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط pouriakhan نمایش پست ها
                    با سلام
                    من هیچی از ios سر در نمیارم چند تا سوال داشتم لطفا جواب بدین
                    من ipod touch 32gb 3.1.2 دارم shsh ندارم می خوام برم ios5 میگفتن صبر کن jailbreak final بیاد الان میگن اومده که دیگه بعده خاموش کردن دسگاه نیازی به jailbreak مجدد نیست.
                    لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم.
                    ممنووون
                    دوست عزيز براي گرفتن shsh دستگاه بايد اول آخرين ورژن نرم افزار tiny umbrellaرو دانلود و رو سيستم كامپيوتر نصب كنيد، ايپاد رو به كامپيوتر وصل كنيد وبعد از بردن ايپاد به DFU(اول خاموشش كنيد،دكمه HomeوPowerاو باهم ١٠ثانيه نگه داريد،همينطور دكمه Homeرو نگه داريد و Powerرو رها كنيد حدود١٥ثانيه،اگر صفحه خاموش موند موفق شديد بريدDFU)حالا به اينترنت وصل شيد و روي دكمه save shsh كليك كنيد،درمور ios5آخرين جيلبريكي كه اومده، بايد بعد از هر بار خاموش شدن اونو به كامپيوتر وصل كنيد و يه مرحله ي ساده ي چند دقيقه اي رو بگذرونيد همين!

نظر

• سلام

سلام دوستان من گوشیمو ریستور کردم به 5.0.1 حلا که می خوام با redsnow جیلبریک کنم این پیغامو میده باید چیکار کنم حالا؟
                      پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

نظر

• نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                        خیر مشکلی که نیست فقط جیلبریک tethered هست.

باگ هم نه من چیز خاصی ندیدم. ولی کلا جیلبریک و دستکاری فایل های سیستم خود به خود باعث ایجاد مشکل میشن هر چقدر هم کامل باشن!

مشکلی بوجود نمیاد. راحت و با خیال راحت انجام بدید.
                        البته دوستان من وقتی tether کردم بعد از نصب برنامه ها وارد برنامه ها که میشدم برنامه ÷س از مدتی دوباره می÷رید بیرون (البته بیشتر برنامه ها نه همشون)الانم که آی÷ادم به کل مرخصه

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza.m نمایش پست ها
                          البته دوستان من وقتی tether کردم بعد از نصب برنامه ها وارد برنامه ها که میشدم برنامه ÷س از مدتی دوباره می÷رید بیرون (البته بیشتر برنامه ها نه همشون)الانم که آی÷ادم به کل مرخصه
                          ولی وقتی یه بار روشن خاموش کردم و بعد jail کردم دوباره درست شد

نظر

• موقع جیلبریک با ارور زیر مواجهه می شوم چیکار باید بکنم . لطفا راهنمایی کنید .

Redsnow.exe
                            Redsn0w.exe has stopped working
                            A problem caused the program to stop working correctly.
                            Windows will close the program and notify you if a solution is
                            Availabl. Close program

نظر

• موقع جیلبریک با redsnow 0.9.10b4 با پیغام زیر مواجهه می شوم لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم .
                              http://www.i-phone.ir/forums/attachm...7-50-14-pm.jpg
                              ویرایش توسط shahran89 : https://i-phone.ir/forums/member/30602-shahran89 در ساعت 22-01-2012, 02:14 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amindvm نمایش پست ها
                                سلام دوستان من گوشیمو ریستور کردم به 5.0.1 حلا که می خوام با redsnow جیلبریک کنم این پیغامو میده باید چیکار کنم حالا؟
                                پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

خوب برادر شما آخرین ورژن رو دانلود کن، هم کلی ارورش برطرف شده هم آنتترد هستش

نظر

صبر کنید ..
                                X