اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک iOS 5 فینال بوسیله RedSn0w 0.9.9b4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• salam, man ipodamo jaile 5 kardam vali roshan nemishe rooye logoye apple mimoone ,chon tethered e,vali 2bare jail mikonam k roshan she nemiad bala mishe rahnamaiim konin??

نظر

• 1- لطفا فارسی تایپ کنید.
      2- برای بار دوم باید just boost رو بزنید از تو extras

نظر

• نوشته اصلی توسط i_man027 نمایش پست ها
        salam, man ipodamo jaile 5 kardam vali roshan nemishe rooye logoye apple mimoone ,chon tethered e,vali 2bare jail mikonam k roshan she nemiad bala mishe rahnamaiim konin??
        دوست عزیز ،

لطفا با قوانین انجمن احترام بزارید و پارسی تایپ کنید

شما نباید دوباره جیلبرک کنید

باید Boot tethered کنید ، که اگه قدم به قدم مراحل پست ۱ رو جلو برید ، میبینیدش

نظر

• دوستان قرار نیست دیگه هیچوقت جیلبرک انترناتیو داشته باشیم ؟

نظر

• دوستان محترم من ایفون 4 ورزن 4.3.3 دارم میخوام بیام روی ios5 فقط یه مشکلیه .... از یه طرف میگن احتمال اینکه برا نسخه 5 جیل انتر بیاد زیاده به 5.0.1 نرین از یه طرفم اگه بخوام به 5 ریستور کنم اینجا دوستان اشاره کردن که ایتونز گیر میده و نمیشه ... نظر شما چیه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nima12330 نمایش پست ها
              دوستان محترم من ایفون 4 ورزن 4.3.3 دارم میخوام بیام روی ios5 فقط یه مشکلیه .... از یه طرف میگن احتمال اینکه برا نسخه 5 جیل انتر بیاد زیاده به 5.0.1 نرین از یه طرفم اگه بخوام به 5 ریستور کنم اینجا دوستان اشاره کردن که ایتونز گیر میده و نمیشه ... نظر شما چیه ؟
              فقط می تونید به ورژن ۵.۰.۱ برید و مطلقا راهی نیست که به ورژن ۵ برگردید چون از قرار معلوم اس اچ اس اچ ورژن ۵ رو ندارید و اگه داشتید هم فعلا جواب نمی داد.

نظر

• بچه ها ورژن 5 بعد از اینکه اینستالوس رو ریختم گفت ریست بشه؟منم قبول کردم.بعد خاموش شد الان هر کاری میکنم دیگه روشن نمیشه! به کامپیوترم میزنم هیچی نمیشناسه..چیکارش کنم؟؟روشنش میشه دیگه؟

نظر

• جيلبريك تدره ديگه!!!!!!
                  بايد دوباره جيل كني تا گوشيت روشن شه

نظر

• الان وصل کردم اصلا کامپیوتر شناسایی نمیکنه..با رد اسنو
                    چیکارش کنم اصلا روشن نمیشه

ایفون 4 . ورژن 5.01 با رد اسنو

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
                      الان وصل کردم اصلا کامپیوتر شناسایی نمیکنه..با رد اسنو
                      چیکارش کنم اصلا روشن نمیشه

ایفون 4 . ورژن 5.01 با رد اسنو
                      خوب شما روشن کنید ، باید روی آرم اپل گیر کنه دیگه . اگه اصلا روشن نمیشه دکمه های home و power رو همزمان واسه حدود 7-8 ثانیه نگه دارید تا روشن بشه بعد با رد اسنو به قسمت extra برید و just boot ... رو بزنید .
                      نگران فردایت نباش ...
                      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• از extras گزینه just boot رو بزن

نظر

• گوشی انگار مرده. بعد نصب اینستالوس گفت ریست کنه، منم قبول کردم. موقع روشن شدن رو اپل سفید هنگ کرد. با نگه داشتن دکمه منو+پاور خاموش کردم. دیگه روشن نمیشه. نگه داشتن منو+پاور / وصل کردن به usb هم فایده نداشت.

مشکل شارژ نداره: شارژش قبل نصب اینستالوس فول بود. دیشب هم تا صبح زدم شارژ

نظر

• حرف من و آقای کریستال بوی رو گوش کن. چرا هی حرف خودت میزنی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
                              از extras گزینه just boot رو بزن
                              صفحه سیاه مونده و just reset هم میگه که no device detected

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                                خوب شما روشن کنید ، باید روی آرم اپل گیر کنه دیگه . اگه اصلا روشن نمیشه دکمه های home و power رو همزمان واسه حدود 7-8 ثانیه نگه دارید تا روشن بشه بعد با رد اسنو به قسمت extra برید و just boot ... رو بزنید .
                                اینو 50 بار انجام دادم، صفحه ام خاموش مونده

نظر

صبر کنید ..
                                X