اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک iOS 5 فینال بوسیله RedSn0w 0.9.9b4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ibooks====== After that we’ll try to fix the iBooks issue on jailbroken iOS5.
    این توی سایت dev team هست.....

نظر

• نوشته اصلی توسط amir65 نمایش پست ها
      دوستان منم مشکل همین دوستمونو دارم.وقتی رداسنو رو باز میکنم اصلا تیکی وجود نداره که من بزنم ممنون میشم کمک کنید
      دوستان کسی نیست مشکل منو حل کنه؟

نظر

• ما که الان از جیلبرک تتر واسه 5 استفاده کردیم ، وقتی آنتتر بیاد باید دوباره ریستور کنیم به 5 بعدش جیل آنتتر ؟ یا روی همین تتر ، انتترش می کنیم ؟

این درسته که می گن اگه ش ش هم داشته باشی بازم نمی تونیم از 5 دانگرید کنیم به ورژن ها ی پایینتر ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط i-morteza نمایش پست ها
          ما که الان از جیلبرک تتر واسه 5 استفاده کردیم ، وقتی آنتتر بیاد باید دوباره ریستور کنیم به 5 بعدش جیل آنتتر ؟ یا روی همین تتر ، انتترش می کنیم ؟

این درسته که می گن اگه ش ش هم داشته باشی بازم نمی تونیم از 5 دانگرید کنیم به ورژن ها ی پایینتر ؟
          باید رستور کنی بعد انتتر کنی
          اظلاعاتی که من دارم نه shsh داشته باشی میشه ولی مثلا 5.1 بیاد دیگه نمیتونی بیای به 5

نظر

• سلام دوستان
            این app syne واسه فریمور فینال 5 هست؟

نظر

• دوستان چرا خیلی از app های سایدا سازگاری نداره و گوشی دچار مشکل میشه و کارم نمیکنه

مثل : iphonedlivery - bitesms-winterboard-......

چه کار میشه کرد

iphon delivery وقتی نصب میکردی تو ستینگ مسیج عبارتش اضافه میشد اما الان نه
              ویرایش توسط nima2pac : https://i-phone.ir/forums/member/3459-nima2pac در ساعت 17-10-2011, 02:52 PM

نظر

• اينم نسخه 5 اين برنامه

دانلود

نظر

• مگه نباید ورژن 09.9b5 بیاد ؟
                  پس چرا ورژن این 0.9.6b5 هست ؟

نظر

• دوستان میشه ایفون 3gs بوت رام قدیم رو با این برنامه انتتر جیل کرد؟
                    اگه نه ایا راه دیگه نیست که 3gs بوت رام قدیم رو روی ios 5 final انتتر جیل کرد؟
                    چون یادمه همیشه جیل انتتر اول واسه این ایفون میمومد

نظر

• نوشته اصلی توسط omidsys نمایش پست ها
                      سلام دوستان
                      این app syne واسه فریمور فینال 5 هست؟
                      اره هس

نظر

• نوشته اصلی توسط afshin1980 نمایش پست ها
                        سلام
                        شما سورس mobile substrate رو پاك كن و بعد ريست كن درست ميشه و فعلا هيچ برنامه اي از سروس انجمن كه پيش نيازش اين سورس هستشو نصب نكن موفق باشيد
                        گزینه mobile substrate اصلا وجود نداره .در ضمن من قبل نوشتن یک سوال همه تاپیک به دقت می خونم.؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nima2pac نمایش پست ها
                          دوستان چرا خیلی از app های سایدا سازگاری نداره و گوشی دچار مشکل میشه و کارم نمیکنه

مثل : iphonedlivery - bitesms-winterboard-......

چه کار میشه کرد

iphon delivery وقتی نصب میکردی تو ستینگ مسیج عبارتش اضافه میشد اما الان نه
                          نسخه سازگار با ios 5 توی سورس زیر هست

کد:
                          Iphonedelivery.advinux.com/ios5beta

نظر

• برنامه هاي bitesms و winterboard چي؟ براي اونا آپديت برا ios5 هست؟ اگر هست تو كدوم سورس؟؟؟
                            ویرایش توسط greatliar : https://i-phone.ir/forums/member/39274-greatliar در ساعت 17-10-2011, 09:26 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط greatliar نمایش پست ها
                              برنامه هاي bitesms و winterboard چي؟ براي اونا آپديت برا ios5 هست؟ اگر هست تو كدوم سورس؟؟؟
                              داداشم وینتر بورد که فیکسر داره
                              بیت اس ام اس هم ورژن ۶.۸ بتاش هست
                              ولی اگه میتونی صبر کن

نظر

• دوستان معمولا جیلبرک کردن چقد طول میکشه؟ من ۴۰ دقیقه اس گذشته و روی لودینگی که بعد مارک اپل میاد مونده و هرچنوخ یه بار یه نیم دور میچرخه خسته شدم!!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X