اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک iOS 5 فینال بوسیله RedSn0w 0.9.9b4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از شما ها می خوام بمن کمک کنین error میگیرم از ردسنو exploit failed میده هی.

نظر

• نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
      خوب شما حتما تیک Install Cydia رو نزدید

تیکش رو بزنید بعد از جیلبرک هم boot tethered رو طبق آموزش پست ۱ انجام بدید

- طبق آزمایش های دوستان ، بدونه دادن فرمور میشه جیلبرک کرد
      دوست عزیز اصلا تیکی نیست که من بخوام بزنم یا نه یه گیزینه هست به نام جیلبریک کن و cydia رو نصب کن .همین .من هم اونو زدم ولی بعد از 20 ثانیه گه گوشیرو به dfu بردم گوشی روشن شد و بالا اومد و جیل نشد .برنامه هم یه چیزی نصب کرد و همونجوری موند
      میگید من چیکار کنم؟؟

نظر

• سلام
        جیلبریک انتتره برای ios5 تاریخی برای ارئه ، مشخص نشده.
        ممنون

نظر

• ببخشید من سوالام واضح بود اما از جواب شما چیزی دستگیرم نشد از جوابتون
          ویرایش توسط rezzar : https://i-phone.ir/forums/member/21589-rezzar در ساعت 16-10-2011, 09:27 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza8531 نمایش پست ها
            سلام
            جیلبریک انتتره برای ios5 تاریخی برای ارئه ، مشخص نشده.
            ممنون
            نه اميدواريم تا 1 ماه ديگه بياد

نظر

• دوستان برای افرادی که ویندوزی هستند جیل کردن ولی الان فریمور gm رو ندارن تا به ورژن 0.9.9b4 بدن میشه از ورژن قبلی که فریمور نمیخواد برای بوت تتر استفاده کرد یا نه حتما باید با 0.9.9b4 بوتش کرد؟
              ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 16-10-2011, 11:18 PM

نظر

• 1 ماه دیگه ؟!!

نوشته اصلی توسط Forrest Gump نمایش پست ها
                نه اميدواريم تا 1 ماه ديگه بياد
                بابا بی خیال !! تا یه ماه دیگه چطوری صبر کنیم ؟

نظر

• من امروز تست کردم میشه فرمور فاینال رو بهش داد.

خوب هم جیل میکنه

نظر

• این جیلبریک جدیدش کی میاد خسته شدیم.
                    در ضمن دوستان من الان میتونم گوشیم رو روشن خاموش کنم بدون نیاز به redsn0w.واسه شمام اینطوریه؟!
                    البته بعد از روشن کردن برنامه هایی که کرک هستند کار نمیکنند.

نظر

• redsnow 0.9.9b5 هم برای مک رلیز شد

نظر

• نوشته اصلی توسط gavatti نمایش پست ها
                        redsnow 0.9.9b5 هم برای مک رلیز شد
                        دوست عزیز ، ممنون ,

ولی ۳-۴ روز هست که ریلیز شده و همون روز تاپیک آپدیت شد.

اسم تاپک رو خواستم به " آموزش جیلبرک نسخه نهایی iOS 5 توسط RedSn0w 0.9.9b4/5 " تغییر بدم ولی نشد ، به یکی از مدیران هم گتفم ولی نشد ، نمیدنم مشکل از کجاس !!!

نظر

• دوستان من تو ورژن 4.3.5 مشکل network داشتم یعنی نمی تونستم دانلود کنم در حالی که به راحتی با سایدیا و سافاری کار می کردم این مشکل باعث شد که برم 5 ولی هنوز همون مشکلو دارم گیج شدم هم reset network هم تمام توصیه های دوستان iphone.ir رو هم انجام دادم ولی هنوز اندر غم یک کوچه ام

نظر

• سلام برای من یه مشکلی پیش امده من .من براحتی گوشیمو جیل کردم سیدیا هم کار کرد اما برنامه کی برد فارسی از سیدیا نصب کردم .گوشی ریبوت شد با redsnow دوباره بالا اوردم اما در حالت safe mode مونده و رفع نمی شه دوباره هم فریم ور نصب کردم جیل هم کردم همین که گوشی یه بار خاموش روشن می شه دیگه ار safe mode در نمی یاد

نظر

• نوشته اصلی توسط spaiderman نمایش پست ها
                              سلام برای من یه مشکلی پیش امده من .من براحتی گوشیمو جیل کردم سیدیا هم کار کرد اما برنامه کی برد فارسی از سیدیا نصب کردم .گوشی ریبوت شد با redsnow دوباره بالا اوردم اما در حالت safe mode مونده و رفع نمی شه دوباره هم فریم ور نصب کردم جیل هم کردم همین که گوشی یه بار خاموش روشن می شه دیگه ار safe mode در نمی یاد
                              روی Safe Mode کلیک کن ، بعد Restart رو یزن

برنامه ای هم که فکر میکنی باعث این شده رو هم پاک کن اگه نشد

نظر

• همه این کار ها رو کردم اما بعد از زدن ریست دوباره گزینه safe mode ظاهر می شه

نظر

صبر کنید ..
                                X