اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iOS 4.3.5 توسط Redsn0w برای تمام iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بله باید فایلش رو داشته باشید و طبق آموزش انتخابش کنید و just boot tether رو بزنید تا بالا بیاد.

نظر

• سلام .من محدودیت دانلود دارم بچه ها میخواستم بدونم اگه به جای 4.3.4 به redsnow فریمور 4.3.3 بدم واسه جلبریک مشکلی پیش میاد؟؟ چون من هم 4.3.5 رو دارم هم 4.3.3 ولی واسه محدودیت دانلود دیگه نمیتونم 4.3.4 رو دانلود کنم

با تشکر

نظر

• سلام ساسان

من قبلا همین کار را کردم یعنی 4.3.5 گرفتم بعد با 4.3.3 جیلبرگ کردم اما نشد گوشیم حسابی ریخت بهم مجبور شدم 4.3.4 را دانلود کنم و دوباره ریستور کردم و از 4.3.4 برای جیلبرگ استفاده کردم
        پیشنهاد میکنم تا 4.3.4 نگرفتی ریستور به 4.3.5 نکنی که مثل من گرفتار نشی

نظر

• نوشته اصلی توسط sasan-s3 نمایش پست ها
          سلام .من محدودیت دانلود دارم بچه ها میخواستم بدونم اگه به جای 4.3.4 به redsnow فریمور 4.3.3 بدم واسه جلبریک مشکلی پیش میاد؟؟ چون من هم 4.3.5 رو دارم هم 4.3.3 ولی واسه محدودیت دانلود دیگه نمیتونم 4.3.4 رو دانلود کنم

با تشکر
          اگر 4.3.5 رو دارید خب به همون آپدیت کنید ؛ چون برای هیچ کدومشون جیلبریک untether نیومده ولی 4.3.5 بهتره بدون شک.

نظر

• پس آیپد 2 چی میشه؟

نظر

• در ایپد ۲ فقط ۴.۳.۳ جیلبریک میشه

نظر

• من این کارارو کاردم cydia روی آیپد نصب شد ولی هنوز نمی تونم چیزی نصب کنم؟؟؟؟چرا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط it4cu نمایش پست ها
                  من این کارارو کاردم cydia روی آیپد نصب شد ولی هنوز نمی تونم چیزی نصب کنم؟؟؟؟چرا؟
                  سورس cydia.hackulo.us رو اد کن

بعد برنامه appsync+4 رو نصب کن

نظر

• سلام من ایفونم ورزن 4.3.5 جیلبریک کردم ... بعد از سدیا appsync 4.0+ و installus 4 رو نصب کردم الان هرچی میخوام برنامه ی کرک شده نصب کنم نصب میشه و فقط برنامه های خود appstore نصب میشه چی کار کنم ؟

نظر

• من این کارو 3-4 بار انجام دادم

یه مشکلی دارم ، cydia میاد ، اما وقتی ایستالوس رو می زیرم نمیاد .
                      + وقتی جیل برک می شه ( بدون این که چیزی روش نصی شده باشه ) آیتونزم دیگه نمی شناسه آیفون رو

چی کار باید کرد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                        سلام من ایفونم ورزن 4.3.5 جیلبریک کردم ... بعد از سدیا appsync 4.0+ و installus 4 رو نصب کردم الان هرچی میخوام برنامه ی کرک شده نصب کنم نصب میشه و فقط برنامه های خود appstore نصب میشه چی کار کنم ؟
                        appsync 4.0+ هنوز واسه ۴.۳.۵ آپدیت نشده،یعنی اصلا دیگه هکر ها برای ۴.۳.۵ کاری نمیکنن همه منتظر ۵ هستن تا برای اون برنامه بنویسن.

نوشته اصلی توسط mistyc_7 نمایش پست ها
                        من این کارو 3-4 بار انجام دادم

یه مشکلی دارم ، cydia میاد ، اما وقتی ایستالوس رو می زیرم نمیاد .
                        + وقتی جیل برک می شه ( بدون این که چیزی روش نصی شده باشه ) آیتونزم دیگه نمی شناسه آیفون رو

چی کار باید کرد ؟
                        احتمالا فایل ای سیستمی شما دستکاری شده حالا هم صدمه خورده یکبار ریستور کنید.
                        ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 27-08-2011, 10:28 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط diabyte
                          احتمالا فایل ای سیستمی شما دستکاری شده حالا هم صدمه خورده یکبار ریستور کنید.
                          3 بار ریستور کردم تاحالا

نظر

• شما امکان دانگرید ندارید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                              شما امکان دانگرید ندارید؟
                              چطور باید بفهمم که می تونم دانگرید کنم یا خیر ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mistyc_7 نمایش پست ها
                                چطور باید بفهمم که می تونم دانگرید کنم یا خیر ؟
                                یعنی shsh از فرم ور دیگه ای دارید ؟ (فرم ور های قللی)

نظر

صبر کنید ..
                                X