اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iOS 4.3.5 توسط Redsn0w برای تمام iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آقا مصطفی یه لطف کن جامع تر توضیح بده کمی.ممنون

نظر

• سلام
      من یک آیون 4 آنلاک خریدم که آی او اس 4.3.2 روش بود، من با جیلبریک می سایدیا رو روش ریختم اما سورس انجمنو ارور می داد بعدش اومدم آی او اس 4.3.3 رو روش بریزم فکر می کردم چون سادیا رو نصب کردم خودش ش ش رو برمی داره اما مثل اینکه برنداشته، بعد نصب 4.3.3 گوشیم دیگه روشن نشد و با همه برنامه ها امتحان کردن مثل فیکس ریکاوری و رداسنو آر سی 16 ، مجبور شدم که به 4.3.5 برم که گوشیم ردیف بشه حالا کسی میتونه کمک کنه به 4.3.2 یا 4.3.3 برگردم ؟

الانم که برمیگردم حاستو عوض می کنم ارور 3194 میده ، با تی نی آمبرلا و آی رب 4 هم که آی او اس 4.3.3 رو میریزه آخراش ارور 1301 رو میده بعد بازم میره تو ریکاوری و بالا نمیاد با هر جور روشی که میشه تست کردم جواب نداد.
      در ضمن 4.3.3 رو که می ریزم با رد اسنو که تیک نصب سایدیا رو میزنم و بعدش جاست بوت رو می زنم میاد بالا اما آنتن ندارم و خاموش و روشن که میشه دوباره روز از نو روزی از نو
      این برنامه iFaith-v1.3.2 رو گرفتم اما جواب نمیده ش ش نمیگیره

نظر

• نوشته اصلی توسط sars2004 نمایش پست ها
        سلام
        من یک آیون 4 آنلاک خریدم که آی او اس 4.3.2 روش بود، من با جیلبریک می سایدیا رو روش ریختم اما سورس انجمنو ارور می داد بعدش اومدم آی او اس 4.3.3 رو روش بریزم فکر می کردم چون سادیا رو نصب کردم خودش ش ش رو برمی داره اما مثل اینکه برنداشته، بعد نصب 4.3.3 گوشیم دیگه روشن نشد و با همه برنامه ها امتحان کردن مثل فیکس ریکاوری و رداسنو آر سی 16 ، مجبور شدم که به 4.3.5 برم که گوشیم ردیف بشه حالا کسی میتونه کمک کنه به 4.3.2 یا 4.3.3 برگردم ؟

الانم که برمیگردم حاستو عوض می کنم ارور 3194 میده ، با تی نی آمبرلا و آی رب 4 هم که آی او اس 4.3.3 رو میریزه آخراش ارور 1301 رو میده بعد بازم میره تو ریکاوری و بالا نمیاد با هر جور روشی که میشه تست کردم جواب نداد.
        در ضمن 4.3.3 رو که می ریزم با رد اسنو که تیک نصب سایدیا رو میزنم و بعدش جاست بوت رو می زنم میاد بالا اما آنتن ندارم و خاموش و روشن که میشه دوباره روز از نو روزی از نو
        این برنامه iFaith-v1.3.2 رو گرفتم اما جواب نمیده ش ش نمیگیره
        شما بايد shsh فرمور هاي 4.3.3 يا 4.3.2 روداشته باشيد
        Rest in peace Steve
        Do What You Love
        Steve Jobs

نظر

• نوشته اصلی توسط red boy نمایش پست ها
          شما بايد shsh فرمور هاي 4.3.3 يا 4.3.2 روداشته باشيد
          سایدیا رو نصب کنیم مگه خودش نمی گیره ؟

نظر

• خیر
            برای ذخیره shsh باید از tinyumbrellla استفاده کنید

نظر

• دوستان کسی نمیدونه من چکار باید بکنم؟
              Cydia نصب شده اجرا هم میشه ولی همچنان موقع نصب ارور رو دریافت میکنم.
              یکی از دوستان کمی توضیح دادن ولی متوجه نشدم.
              کسی میتونه کمک کنه؟

نظر

• appsync4.0+ رو از سورس زیر نصب کنید
                http://cydia.hackulo.us

نظر

• اساتید عزیز فیرمور 4.3.5 دقیقا چه زمانی استفاده میشه !؟ الان فیرمور دستگاه 4.3.5 هست ولی من گیچ شدم و با توجه به پست اول معلوم نیست که چه زمانی از فیرمور 4.3.5 استفاده میشه

نظر

• مشکلم حل شد !
                    وقتی میخوام سورس hackulo رو ادد کنم request time out میده ! از کدام سورس ها میتونم appsync رو ادد کنم ؟

نظر

• آقا appsynce4+ ادد کردم حالا iTunes کلا گوشیه نمیشناسه sync نمیکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط Alcapish نمایش پست ها
                        آقا appsynce4+ ادد کردم حالا iTunes کلا گوشیه نمیشناسه sync نمیکنه
                        چه پیغامی میده؟

نظر

• اصلا پیغام نمیده فقط گوشی شارژ میشه آیتون نمیشناستش.علاوه بر اون خود گوشی توی سیتینگش نمیره نابود شده گویا

نظر

• installous روی گوشی نصبه؟

نظر

• یه سوال برای ریبوت دستگاه باید علاوه بر redsnow خود فایل iOs 3.4.5 رو هم داشته باشم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
                                installous روی گوشی نصبه؟
                                الآن که گوشی ریست شده دیگه هم بالا نمیاد رو آرم اپل گیر کرده.منم iOS 4.3.5 ,iOs 4.3.4 ندارم روی سیستم چجوری بوت کنم گوشیو؟

نظر

صبر کنید ..
                                X