اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کار با iCloud از ابتدا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    در ای او اس 6 تو سافاری ای پد یه گزیه ای کلود هم آمده است.کسی می دونه چطور میشه ازش استفاده کرد؟
    باید تو سافاری پی سی هم ایکون ای کلاد بیاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sancho نمایش پست ها
      سلام
      در ای او اس 6 تو سافاری ای پد یه گزیه ای کلود هم آمده است.کسی می دونه چطور میشه ازش استفاده کرد؟
      باید تو سافاری پی سی هم ایکون ای کلاد بیاد؟
      صفحه های باز شده روی دیوایس های دیگر شما رو به صورت اتوماتیک نشون میده
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
        صفحه های باز شده روی دیوایس های دیگر شما رو به صورت اتوماتیک نشون میده
        من الان روی ویندوز سافاری باز کردم
        ولی نمی دونم چطور عمل می کنه؟
        چون نه تو ای پد صفحه هایی را که در پی سی باز کردم نشون نمیده و نه در پی سی صفحه هایی را که در ای پد باز کردم
        فکر کنم یه تنظیمی باید داشته باشد
        ویرایش توسط sancho : https://i-phone.ir/forums/member/7333-sancho در ساعت 21-09-2012, 06:40 PM

نظر

• سلام يه سوال داشتم عکسهاي که ميره تو photo stream براي هميشه اون جا ميمونه يا اينکه بعد از مدتي پاک ميشه ???

نظر

• آموزش کار با iCloud از ابتدا

نوشته اصلی توسط doorazwataan نمایش پست ها
            سلام يه سوال داشتم عکسهاي که ميره تو photo stream براي هميشه اون جا ميمونه يا اينکه بعد از مدتي پاک ميشه ???
            براي هميشه ميمونه مگه اينكه فضا كم بياري كه ديگه بايد از اپل فضا بخري!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• با Find iphone دیگه نمیشه روی گوشی تکست فرستاد ؟

من الان فقط گزینه Play sound ، لاک کردن گوشی و پاک کردن اطلاعات رو دارم !

نظر

نوشته اصلی توسط Mohsen1001 نمایش پست ها
                با Find iphone دیگه نمیشه روی گوشی تکست فرستاد ؟

خير نميشه بنده هم امتحان كردم
                نيست!

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohsen1001 نمایش پست ها
                  با Find iphone دیگه نمیشه روی گوشی تکست فرستاد ؟

نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
                  خير نميشه بنده هم امتحان كردم
                  نيست!
                  چرا میشه!!! وقتی lost mode می زنی ازت یه رمز می خواد بعد ازت یه شماره می پرسه که اگه پیدا میشه بهت پیغام بده بعد ازت یه متن می خواد که برای گوشی پیغام بفرسته!
                  این عکس:

نظر

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
                    چرا میشه!!! وقتی lost mode می زنی ازت یه رمز می خواد بعد ازت یه شماره می پرسه که اگه پیدا میشه بهت پیغام بده بعد ازت یه متن می خواد که برای گوشی پیغام بفرسته!
                    این عکس:
                    توي سايت هم ميشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
                      توي سايت هم ميشه؟
                      این اسکرین شاتو از سایت گرفتم

نظر

• دوستان چطوری باید سیو بازی ها رو بردارم
                        تو این پست نوشته بود که همه ی بازی ها این قابلیت رو ندارن که بشه با icloud سیو ها رو بک اپ گرفت !
                        چیکار کنم پس میخوام جیلبریک کنم!
                        ifunbox یه قسمت داره که بازی و برنامه های نصب شده رو میتونی به صورت فایل ipa بگیری ، میخواستم ببینم سیو ها هم میمونه رو این فایل ipa ، که بعد جیلبریک 6.1 دوباره نصب کنم ؟
                        اگه نمیشه راهی معرفی کنید
                        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط NEO_BB نمایش پست ها
                          دوستان چطوری باید سیو بازی ها رو بردارم
                          تو این پست نوشته بود که همه ی بازی ها این قابلیت رو ندارن که بشه با icloud سیو ها رو بک اپ گرفت !
                          ifunbox یه قسمت داره که بازی و برنامه های نصب شده رو میتونی به صورت فایل ipa بگیری ، میخواستم ببینم سیو ها هم میمونه رو این فایل ipa ، که بعد جیلبریک 6.1 دوباره نصب کنم ؟
                          ممنون
                          دوست عزیز سیو های شما همه توی game center هستش، شما روی هر دیوایسی log in کنی سیو ها اونجا میان!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط NEO_BB نمایش پست ها
                          دوستان چطوری باید سیو بازی ها رو بردارم
                          ممنون
                          دوست عزیز سیو های شما همه توی game center هستش، شما روی هر دیوایسی log in کنی سیو ها اونجا میان!

نظر

• نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

یعنی چطوری ؟
                            باید اکانت game center داشته باشم؟ بعد حله ؟
                            خودم باید کاری انجام بدم که اونجا سیو شه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط NEO_BB نمایش پست ها
                              یعنی چطوری ؟
                              باید اکانت game center داشته باشم؟ بعد حله ؟
                              خودم باید کاری انجام بدم که اونجا سیو شه ؟
                              من روی آیفون 3gs تنها کاری رو که کرده بودم یه اکانت ساخته بودم و لاگ این کرده بودم، بعد از اون هیچ وقت بازش نکردم
                              وقتی آیفون 5 خریدم توی game center لاگ این کردم، بعد از اون هر اپی رو که قبلا روی 3gs بازی کرده بودم رو ادامه دادم، یعنی هیچ کدوم new game ندادن
                              فکر نکنم تنظیمات خاصی داشته باشه چون من هیچ کاری نکردم و کلا با game center کاری نکردم
                              کلا از game center سر در نمیارم! :دی ولی اینو میدونم که سیو بازی ها توش ذخیره میشه

نظر

• سلام ..اگه روی دو تا آیفون یک اپل آیدی در قسمتicloud وارد کنیم و بعد بریم توی سایت icloud و قسمت find my iphone سایت موقعیت هر دو آیفون رو برامون نشون میده؟؟؟؟یا اینکه نه باید برای هر آیفون باید جداگانه اپل آیدی واردکنیم؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X