اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کار با iCloud از ابتدا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هر دو رو نشون میده٬*کلا هر تعداد دستگاهی که باشه رو نشون میده
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
      هر دو رو نشون میده٬*کلا هر تعداد دستگاهی که باشه رو نشون میده
      بی زحمت این هم بگین که باید روی گوشی سرقت شده چه قسمتهایی on باشه؟؟؟؟اینترنت؟؟find my iphone??? location???

نظر

• نوشته اصلی توسط danyaljan نمایش پست ها
        بی زحمت این هم بگین که باید روی گوشی سرقت شده چه قسمتهایی on باشه؟؟؟؟اینترنت؟؟find my iphone??? location???
        بله هم نیاز به اینترنت هست
        هم location باید on باشه
        هم تو نرم افزار find my iphone باید لوگین کرده باشید
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

نظر

• برای فعال کردن icloud برای دفترچه تلفن باید برای اولین بار با اکانت اپل وارد ستینگ و بعد وارد icloud بشم و گزینه contactsv, رو on کنم و خوش خود به خود با اینترنت اطلاعات دفترچه تلفنم رو میبره به سایت icloud ؟؟؟
          2- اون حرکتی که دوستان میفرمایند که باید بریم تو سیتینگ ایفون و بعد در icloud قسمت contacs رو گزینه delete from my iphone برای پاک کردن اطلاعات بزنیم ..برای وقتی هست کهios جدید ریختیم و میخوایم اطلاعات دفترچه تلفن از icloud به گوشیمون برگرده ؟
          3- در ضمن برای اس ام اس هم بکاپ میگیره icloud ؟؟؟

نظر

• سلام کسی نیست جواب سوالات ما رو بده در این بخش ؟
            1- ایا بوسیله icloud میشه از اس ام اس ها بکاپ گرفت ؟
            2-برای on کردن note ها در icloud از ما ایمیل free@me.com میخواد ..چرا ؟ و چگونه بسازیم ؟ چون وقتی بهش اجازه ساخت در همان صفحه new icloud email رو میدیم زده example@icloud .com که این متفاوت با ایمیل me هست ؟
            3-در پایین storge $ backup زده icloud backup is off در صورتی که در صفحه اول icloud من برای contacts و bookmarks همه را on کردم...چرا زده off ?
            4-در قسمتaccount icloud همان اکانت اپا ای دی رو زدم فرقی میکنه ؟؟ باید حتما اکانت خود icloud باشه ؟
            ویرایش توسط air_damned : https://i-phone.ir/forums/member/40291-air_damned در ساعت 27-02-2013, 07:59 PM

نظر

• 1- ایا بوسیله icloud میشه از اس ام اس ها بکاپ گرفت ؟
              خیر نمیشه

2-برای on کردن note ها در icloud از ما ایمیل free@me.com میخواد ..چرا ؟ و چگونه بسازیم ؟ چون وقتی بهش اجازه ساخت در همان صفحه new icloud email رو میدیم زده example@icloud .com که این متفاوت با ایمیل me هست ؟
              در حقیقت me@ سرور قبلی کلود اپل بوده و حالا شده iCloud@ و بخاطر اینکه عده زیادی از me@ که همون سرویس موبایل می هست به iCloud مراجعه کردند برای همین هر دو در حقیقت یکی هستند. شما بعد از ساخت اکانت iCloud میتونید انتخاب کنید که me یا icloud رو می خواهید

3-در پایین storge $ backup زده icloud backup is off در صورتی که در صفحه اول icloud من برای contacts و bookmarks همه را on کردم...چرا زده off ?
              در اون بخش از دیتا های اپلیکیشن شما بکاپ میگیره

4-در قسمتaccount icloud همان اکانت اپا ای دی رو زدم فرقی میکنه ؟؟ باید حتما اکانت خود icloud باشه ؟
              فرقی که نمی کنه اما خوب اینجوری بکاپ های شما چند تیکه میشه
              وقتی اپل آی دی رو میزنید در واقع یک اکانت icloud دیگه بش معرفی کردید
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

نظر

• دوست من همین الان با همون user اپل ایدیم در همان صفحه icloud ایمیل icloud ساختم و اون موقع بود که وقتی note رو در صفحه icloud به حالت On در اوردم ...حالا جالبه در note هام صفحه جدیدی بنام icloud باز شده که توش خالیه ...چطوری نوت هاس قبلیم رو ببرم در اون icloud ؟؟

نظر

• سلام
                  photo stream من روشن هستش ولی چند روز هستش که هر عکسی میگیرم به photo stream انتقال پیدا نمیکنه اگر کسی علتش میدونه خیلی لطف میکنه که راه حلشو بگه
                  ممنون

نظر

• برنامه find my apple فقط زمانی که گوشی روشن باشه و به نت وصل باشه کار میکنه؟

نظر

• Find My iPhone منظورتونه دیگه؟!
                      بله؛ باید گوشی روشن باشه و اینترنت متصل بشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
                        Find My iPhone منظورتونه دیگه؟!
                        بله منظورم همین بود بعد آیا باید location services هم روشن باشه و enable 3G هم on باشه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                          بله هم نیاز به اینترنت هست
                          هم location باید on باشه
                          هم تو نرم افزار find my iphone باید لوگین کرده باشید
                          مگه یکبار log in کنیم بعد از برنامه خارج بشیم و از مولتی تسک هم ببندیم برنامه باز هم لاگ این میمونه یا اینکه sign out میشه؟؟
                          یک سوال دیگه که داشتم اینه که من برنامه را طبق آموزشی که گفتید فعالش کردم و داخل خود گوشی نشون میده که الان کجاست ولی اگه بخوام با pc از موقعیت گوشی با خبر بشم نشون نمیده باید چی کار کنم؟؟ ای کاش راجع به این برنامه find my iphone بیشتر توضیح میدادید و نحوه کار کردن و آپشن های موجودش بیشتر توضیح میدادید.

نظر

• یکبار رو گوشی لوگ این کنید کافیه. بستنش هم موردی نداره. تو تظمیات وارد صفحه آی کلود بشید و دقت کنید گزینه find my iphone روشن باشه. برای نشون دادن موقعیت باید gps هم قاعدتا روشن باشه.
                            برای پیگیری گوشی و ارسال آلارم یا چیزای دیگه وارد شاید icloud.com بشید.
                            .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
                              Find My iPhone منظورتونه دیگه؟!
                              داداش من هر کاری میکنم نمیشه تمام مراحل را طبق آموزش انجام دادم ولی وقتی از سایت آیکلود وارد میشم و اپل آیدی واردم میکنم و find my iphone که میزنم با این پیغام مواجه میشم؟؟[IMG][/IMG]

نظر

• گاهی این ارور ها داده میشه اما زودگذر هست و بعد از چند ساعت همه چیز خوب میشه
                                و اگر نشد با مرور گر های دیگه تست کنید
                                i-phone.ir
                                The Best or Nothing

نظر

صبر کنید ..
                                X