اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون سرویس iCloud

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
    پسورد آیکلود که همون پسوورد اپل آی دی میشه. کلا این دو آی دی یکی هستن.
    وقتی آیکلود رو غیر فعال می کنید خطایی میده؟

اینترنت گوشی مشکل داره ظاهرا. وصل کنید به کامپیوتر و از طریق آیتونز اکتیو کنید. در صورت لزوم از چیزپی ان استفاده کن.
    من زیاد وارد نیستم لطفا همشو توضیح بدین و بگین چیکار کنم لطفا با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط AffeR نمایش پست ها
      من زیاد وارد نیستم لطفا همشو توضیح بدین و بگین چیکار کنم لطفا با تشکر
      ی صفحه دیگه هم میاد میگه اپل ایدی و پسورد بزنید

نظر

• اول مطمئن شو کامپیوتر اینترنت داره. محض احتیاط فایروال رو اگه داری غیر فعال کن. آیتونز رو باز کن و اگه صفحه استورش باز میشه پس مشکلی نداره. حالا گوشی رو وصل کن و خودش وصل میشه به سرورش و اکتیو میشه. هرجا هم اپل آی دی و رنز خواست وارد کن مشکلی نداره.
        .There is no knowledge that is not power

نظر

اول مطمئن شو کامپیوتر اینترنت داره. محض احتیاط فایروال رو اگه داری غیر فعال کن. آیتونز رو باز کن و اگه صفحه استورش باز میشه پس مشکلی نداره. حالا گوشی رو وصل کن و خودش وصل میشه به سرورش و اکتیو میشه. هرجا هم اپل آی دی و رنز خواست وارد کن مشکلی نداره.
          ببخشید من اپل اید ندارم و الان گوشی اپل ایدی رمز میخواد باید چیکار کرد؟/

نظر

• مشکل نداشتن اپل ایدی و پسورد هستش؟!! ک ما نداریم

نظر

• گوشی کارکرده هست؟
              البته میتونید خودتون بسازید. روشش تو بخش آموزشهای مرجع هست. یا به بخش آیتونز برید و در تاپیک ساخت درخواست بدید.

نظر

گوشی کارکرده هست؟
                البته میتونید خودتون بسازید. روشش تو بخش آموزشهای مرجع هست. یا به بخش آیتونز برید و در تاپیک ساخت درخواست بدید.
                بله کار کرده هست ولی اون هم نزده فکر کنم اپل ایدی ولی میگفت برا این ک اپل ایدی نداشته به من داده فکر کنم

اگه میشه لینک اموزش هارو بزارید تشکر

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط AffeR نمایش پست ها
                بله کار کرده هست ولی اون هم نزده فکر کنم اپل ایدی ولی میگفت برا این ک اپل ایدی نداشته به من داده فکر کنم

اگه میشه لینک اموزش هارو بزارید تشکر
                لینکو لازم نیست بزارید خودم پیدا کردم سپاس

نظر

• اگه اپل ایدی کسی قبل وارد کرده باشه و ما نداشت باشیم باید چیکار کنیم؟؟

کاری نمیشه کرد؟؟یا راهی هستش؟؟

نظر

• برا خاموش کردن آیکلود باید آی دی و رنزی که با اون فعال شده رو داشته باشیم.

نظر

• سلام
                      دوستان کسی حجم اضافی از ایکلود خریده؟و اینکه فروشش برای هر ماه هست اگه من این ماه بخرم و اطلاعات پر کنم داخلش برای ماه های بعد نخرم اطلاعاتم چی میشه؟

نظر

• چطور ميتونم اطلاعات كل موجود در iCloud در ios پاك كنم؟
                        منظورم اينه وقتي ميخوام اپل ايديمو بزنم براي گوشي شخص ديگه ، اطلاعات خودم توي گوشي اون فرد نياد. ميخوام پاكش كنم. چطوري؟

نظر

• آی دی تون رو تو منو استور از ستینگ بزنید. اگه هم ناچارید در آیکلود وارد بشید هر گزینه و سرویسی که لازم ندارید غیرفعال کنید حتی اگه همش باشه.

نظر

• درود

دوستان یه ایفون 4 دارم لاک بود که دادم واسم انلاک کنن قبلش اپل ایدی و ایکلاد خودم رو گوشی ست کردم الان که ریستور کردم میگه ایدی قبلی رو وارد کنید ممنون میشم راهنمایی کنید
                            ار تو سایت ایکلاد هم خذف کردم ولی فایده ای نداشت

- - - - - - - - - -

درود

دوستان یه ایفون 4 دارم لاک بود که دادم واسم انلاک کنن قبلش اپل ایدی و ایکلاد خودم رو گوشی ست کردم الان که ریستور کردم میگه ایدی قبلی رو وارد کنید ممنون میشم راهنمایی کنید
                            ار تو سایت ایکلاد هم خذف کردم ولی فایده ای نداشت

نظر

• درود
                              متاسفانه در هرصورت باید آی دی و رمز مورد نظر رو داشته باشید.

نظر

درود
                                متاسفانه در هرصورت باید آی دی و رمز مورد نظر رو داشته باشید.

اخه دادا قبل از اينكه انلاك بشه با ايدي و اسكلايد خودم كار ميكردم باهاش بعد از انلاك كردن و ريستور به شكل در امده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X