اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون سرویس iCloud

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من گوشیمو رست فکتوری کردم الان که گوشیمو میخوام از وای فای تنظیم کنم میره به قسمت apple id اونجا یوزر و پسوردمو مینویسم باز نمیکنه
    همین یوزرو پسو رو در icloud میزنم باز میشه و کنتاکتامو نشون میده .
    گوشیرو هم اولی بار خودم با aple id freeکه ساته بودم اکتیو کردم
    توروخدا یه راهی نشون بدین فقط نگین اپل آیدیت ه درسی بنویسرست میشه چون 100 دفه این کارو کردم درست نمیش

نظر

• سلام من رمز icloud رو گم کردم id را دارم کارتن وتمام وسایل هم دارم
      دستگاه را رسید کردم ازم رمز و ایدی را میخواهد به نظر شما جی کار کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط omib نمایش پست ها
        سلام من رمز icloud رو گم کردم id را دارم کارتن وتمام وسایل هم دارم
        دستگاه را رسید کردم ازم رمز و ایدی را میخواهد به نظر شما جی کار کنم
        اگه اکانت خودتون بوده به آی فورگت برید و ریست پسورد کنید و پسورد رو عوض کنید .

نظر

• الله

سلام بنده یه سوال داشتم
          چطور میتونم گوشی رو جوری تنظیم کنم که فقط شماره تلفن هامو توی ای کلود ذخیره کنه و روزی دیوایس رو ریستور کردم و بک اپ نداشتم اون شماره هارو برام بیاره روی گوشی ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط princo_65 نمایش پست ها
            الله

سلام بنده یه سوال داشتم
            چطور میتونم گوشی رو جوری تنظیم کنم که فقط شماره تلفن هامو توی ای کلود ذخیره کنه و روزی دیوایس رو ریستور کردم و بک اپ نداشتم اون شماره هارو برام بیاره روی گوشی ؟
            خوب فقط گزینه ی کانتکتز رو روشن کنید . البته راه های ساده تری هم واسه بکاپ گرفتم از کانتکت ها هست ! مثه استفاده از برنامه های اپ استور که به راحتی میتونید از شماره ها روی ایمیلتون بکاپ بگیرید و به راحتی روی هر دیوایسی استفادشون کنید .

نظر

• درود بر شما
              این گزینه icloud keychin داخل آیکلاد گوشیم نیستش. رو ورژن ۷.۰.۶ هستم

Sent from iPhone 4S

نظر

• سلام ایا میشه با برنامه ای مثلا یه بازی تا مرحله 10 روی گوشی رفتم روی ایبدمم از همون مرحله بیادش؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sam007 نمایش پست ها
                  سلام ایا میشه با برنامه ای مثلا یه بازی تا مرحله 10 روی گوشی رفتم روی ایبدمم از همون مرحله بیادش؟؟؟؟
                  بله میشه. از دیتا بک اپ بگیرید.

نظر

• چه شکلی؟؟؟؟

نظر

• سلام
                      من یه مشکل خفن دارم
                      هر از گاهی چند تا شماره خود به خود از روی گوشیم پاک میشه
                      کسی هم پسورد ایکلودمو بلد نیست
                      نمیدونم چی کارش کنم

نظر

• سلام
                        کسی میتونه منو کمک کنه از وقتی این آپل آیدی رو گرفتم نتونستم به آیکلود وصل بشم
                        هر بار که لاگین میکنم همین ارور رو میده
                        ممنون میشم یکی بهم کمک کنه

نظر

• چندتا اکانت برای گوشی تنظیم کردید؟ یکیش رو حذف کنید بعد امتحان کنید.
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

• دوستان من واسم سئوال هستش این بک آپ هایی که icloud از whatsapp یا برنامه های مشابه میگیره کجا میره ؟ منظورم اینه که از داخل سایت icloud مشخص نیست اصلاً.
                            بعد چجوری من میتونم از عکسهای توی icloud بک آپ داشته باشم که بتونم از طریق وب سایت icloud مشاهدشون کنم ؟ البته راهی که عکسام share نشن . چون وقتی توی تنظیمات icloud گوشی میخوام photo روشن کنم چند تا گزینه sharing داره.

نظر

• نوشته اصلی توسط usbili2 نمایش پست ها
                              دوستان من واسم سئوال هستش این بک آپ هایی که icloud از whatsapp یا برنامه های مشابه میگیره کجا میره ؟ منظورم اینه که از داخل سایت icloud مشخص نیست اصلاً.
                              بعد چجوری من میتونم از عکسهای توی icloud بک آپ داشته باشم که بتونم از طریق وب سایت icloud مشاهدشون کنم ؟ البته راهی که عکسام share نشن . چون وقتی توی تنظیمات icloud گوشی میخوام photo روشن کنم چند تا گزینه sharing داره.
                              تو خود سرور ای کلود میرن که میتونی از قسمت Setting/iCloud/Storage & Backup/Manage storage اونا رو پاک کنی...عکس ها هم در صورتی که روی یک دیوایس دیگه بزنی اپل ایدیتو میاد ، راه دیگه ای نداره.
                              نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                              مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                              --------------------------------------------------------
                              فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                              طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

• نوشته اصلی توسط usbili2 نمایش پست ها
                                دوستان من واسم سئوال هستش این بک آپ هایی که icloud از whatsapp یا برنامه های مشابه میگیره کجا میره ؟ منظورم اینه که از داخل سایت icloud مشخص نیست اصلاً.
                                دوست عزیز با استفاده از برنامه هایی این امکان وجود داره که شما بتونی تمام اطلاعات موجود در iCloud رو بازیابی کنی. یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه Wondershare dr.fone هستش که به تفکیک میتونید اطلاعات رو از سرور iCloud بر روی کامپیوتر خود باز یابی کنید.
                                منظور از به تفکیک یعنی مسیج ها ، عکس ها ، whats app ، نوت ها و ... هرکدام قابل بازیابی هستند..
                                این نرم افزار پولیه اما اگر بخواید من میتونم نسخه کرک شده اون رو براتون قرار بدم

نظر

صبر کنید ..
                                X