اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین نقشه شهرهاي ايران با نام خیابان ها و ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط blackdeath1984 نمایش پست ها
    سلام خدمت پاج عزيز و بقيه دوستان
    مدتيه كه مكانم توي نقشه با مقدار زيادي خطا مشخص ميشه.اين در حاليه كه وقتي به اينترنت وصلم و نقشه رو از روي اينترنت لود ميكنم اين مشكل نيست.
    در نتيجه فكر كردم احتمالا نقشه هاي گوگل مپ آپديت شدن و مختصاتي كه روش نشون ميده با مختصاتي كه روي نقشه هاي ما هست فرق ميكنه.احتمالا نقشه ما هم احتياج به آپديت شدن دارند.
    لطفا بررسي كنيد و اگر نظر شما هم همين بود يه كاري درباره ش بكنيد.
    كدوم شهر هستيد؟

نظر

• تهران.البته بيشتر تومناطق شمالي تهران اين مشكل هست.
      ویرایش توسط SkyWalker : https://i-phone.ir/forums/member/4964-skywalker در ساعت 14-09-2009, 11:41 AM
      sigpic

نظر

تهران
        اين نقشه رو تست كنيد :http://www.i-phone.ir/forums/thread5055.html
        من الان تست كردم خيلي دقيق بود.

نظر

• من همون نقشه اي كه اول اول آپلود شد رو دارم.از همين تاپيك گرفتمش.ممنون.اين جديده رو دانلود ميكنم.
          ببخشيد ميشه روش درست كردن نقشه رو هم آموزش بديد؟
          sigpic

نظر

من همون نقشه اي كه اول اول آپلود شد رو دارم.از همين تاپيك گرفتمش.ممنون.اين جديده رو دانلود ميكنم.
            ببخشيد ميشه روش درست كردن نقشه رو هم آموزش بديد؟
            http://www.i-phone.ir/forums/thread457.html

نظر

• من بعد از زدن کلید link پیغام های maps و continue برام میآد.اگر maps بزنم مپ online میاره.اگرک continue بزنم اتفاق خاصی نمی افته.چکار باید بکنم ؟؟؟؟

نظر

• سلام
                حالا چه جوری میشه gps شو راه انداخت؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط Steve.Jobs نمایش پست ها
                  سلام
                  حالا چه جوری میشه gps شو راه انداخت؟!
                  منظورتون چيه؟

خوب location service بايد روشن باشه .
                  بعد روي اون علامت تارگت پايين سمت چپ نقشه كليد ميكنيد و gps كار ميكنه.

نظر

• سلام. ببخشید فایل نقشه hybrid که هم ستلایت و هم مپ عادی رو با هم داره واسه تهران نیست؟!

نظر

• من رو از سیدیا دانلود می*کنم ولی* هنوز برنامه باز نشده میپره بیرون! چیکار باید بکنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Steve.Jobs نمایش پست ها
                        من رو از سیدیا دانلود می*کنم ولی* هنوز برنامه باز نشده میپره بیرون! چیکار باید بکنم؟
                        من یک راهی پیدا کردم:

این مشکل از اینه که شما تو فولدر Maps یک فولدر دیگه درست نکردی و بعد اون دو تا فایل رو بریزی توش.

خوب افرادی که مراحل رو به خوبی رفتن و باز هم مشکل دارند مراحل زیر رو انجام بدن:

1. اول آفلاین مپ رو فقط از سورس خودمون نصب کنید. خوب

2. حتما تو فولدر Maps یک فولدر دیگه درست بکنین و اسمش رو شهری که نقشه مربوط به اونجاست بزارین و بعد اون دو تا فایل رو بریزن توش.

3. حالا میرین به آدرسی که میگم: Var\mobile\library\caches\maptiles\ و اونجا هر چی فایل به نام MapTiles.sqlitedb هست رو پاک کنین.

4. در فولدر نقشه ای که دانلود کردین یک فایل دقیقا به این نام هست، اون رو در آدرس فوق کپی کنید.

5. برین سراغ آفلاین مپ و اسم شهرتون رو لمس کنید و گزینه Copy رو بزنید و بعد از زدن گزینه کپی حال گزینه continue رو بزنید.

6. از آفلاین مپ خارج بشین و به سراغ map خود دستگاه برین.

7. حتی الامکان وقتی به اینترنت کانکت هستید سراغ Map نروید

8. موفق باشید
                        ویرایش توسط mahdibehzadpour : https://i-phone.ir/forums/member/4780-mahdibehzadpour در ساعت 09-10-2009, 08:01 PM

نظر

• سلام ست لايت تهران لينكشو ميزاريد؟ دانلود كردم ولي ست لايت نبود!! و نقشه تهران كه اسم خيابونا فارسي باشه هست؟

نظر

• سلام لطفا در صورت امکان نقشه سمنان گذاشته شود!

نظر

• ورژن 3.0 کار نمی کنه چه کار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nima_yazdinia نمایش پست ها
                                ورژن 3.0 کار نمی کنه چه کار کنم؟
                                اونی که تو سورس انجمن عزیز کاملا تست شده و روی فریمورهای 3x کار میکنه.

نظر

صبر کنید ..
                                X