اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین نقشه شهرهاي ايران با نام خیابان ها و ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شهرک نفت رو داره؟ :d

نظر

• نوشته اصلی توسط salarnosrati نمایش پست ها
      شهرک نفت رو داره؟ :d
      نه فقط کیانپارسه
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نوشته اصلی توسط tanin2424 نمایش پست ها
        سلام . آقا نقشه زاهدان میخوام . کی میزارید؟؟؟
        نقشه زاهدان دوباره آپلود شد.
        http://www.i-phone.ir/forums/thread1941.html

نظر

• اگه نقشه اراکم بگذارید واقعا ممنون میشم.

نظر

• نقشه دوبی رو هم بی زحمت واسه offline maps دوباره بزارين

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrdad.apple نمایش پست ها
              اگه نقشه اراکم بگذارید واقعا ممنون میشم.
              offline map اينجا هست. http://www.i-phone.ir/forums/thread1941.html
              نوشته اصلی توسط sarbaz22 نمایش پست ها
              نقشه دوبی رو هم بی زحمت واسه offline maps دوباره بزارين
              به زودي خواهم گذاشت.

نظر

• نقشه دوبي اضافه شد:http://www.i-phone.ir/forums/thread5055.html#post45872

نظر

• نقشه ارومیه رو می خواستم با نحوه نصب لطفا!

نظر

• نوشته اصلی توسط sina_climber نمایش پست ها
                    نقشه ارومیه رو می خواستم با نحوه نصب لطفا!
                    نقشه اروميه اينجا هست:http://www.i-phone.ir/forums/thread1941.html

اگر فريمور 2.2 هستي كه در همون تاپيك بالا نحوه نصب هم هست.
                    اگر فريمور 3 هستي نصب برنامه اينجاست:http://www.i-phone.ir/forums/thread4344.html

نظر

• سلام , بعد از 2 , 3 ماه کار نقشه شهرستان بابل رو در Google Mapmaker تموم کردم . چند هفته دیگه هم نقشه کامل اون تو گوگل مپ Update میشه .
                      تصویر نقشه آماده شده برای بابل :

نقشه شهر بابل
                      از نکات مورد توجه و مفید در گوگل مپ ( Google MAp ) می توان به امکان استفاده از GPS اشاره کرد .
                      برای مثال اگر تلفن همراه شما سیستم GPS یا موقعیت یاب ************** ای دارد . می توانید نرم افزار Google MAp را روی آن نسب کرده . و به طور زنده ببینید در کدام خیابتن یا کوچه شهر قرار دارید . یا برخی بیمارستان ها , مغازه ها , مساجد , … نزدیک شما کجا قرار دارند . چه فاصله ای با آنها دارید و یا از کدام مسیر ها امکان دسترسی به آمها را دارید .
                      برای دانلود Google Map برای موبایل از این لینک اقدام کنید:Google Maps for mobile featuring Latitude / free download
                      امکان Latitude :
                      با این امکان Google MAp که برای موبایل است شما میتوانید از وضعیت دوستانتان در هر لحظه و هر کجای شهر که هستند اطلاع پیدا کنید ( دوست شما نیز باید برنامه GoogleMapsformobilefeaturingLatitude را نصب کرده , گوشی دوستتان دارای GPS بوده و در Latitud وارد شده باشد ) .
                      از این قابلیت میتوانید برای یافتن دوستانتان در سطح شهر و قرار گذاشتن با آنها استفاده کنید . هیچ وقت آنهارا گم نخواهید کرد .
                      از تمام دوستان خواهش میشه اگه وقت داشتن , مقازه ها و محل های خرید محله خودشونو تو Google MAp وارد کنند. چون من تمامی نقاط شهر رو واضح است که نتونستم وارد کنم , حتما کمی هایی هم هست . برای وارد کردن اطلاعات محله تون برین به : Google Map Maker
                      ارادتمند شما : محمد رضا دومیری گنجی

نظر

• من نقشه مشهد رو دارم فقط 2 فایل هست که تو این دایرکتوری که کپی می کنم تو آفلاین مپ نشون میده اما لینک که می زنم از تو آفلاین مپ می پره بیرون و تو مپ گوشیم هم چیزی نمی یاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        کمک!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein.tafagho نمایش پست ها
                          من نقشه مشهد رو دارم فقط 2 فایل هست که تو این دایرکتوری که کپی می کنم تو آفلاین مپ نشون میده اما لینک که می زنم از تو آفلاین مپ می پره بیرون و تو مپ گوشیم هم چیزی نمی یاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          کمک!!!!
                          احتمالا شما فريمور 3 هستيد و بايد offlin map را از اينجا نصب كنيد.
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread4344.html

نظر

• سلام
                            منظورتون از اينکه تو شاخه بريزيد چيه؟
                            من تازه بعد از يکسال Iphone 3G رو JailBreak کردم اونم فقط بخاطر TOMTOM که الان کار ميکنه
                            برای اينه که با اين روشها زياد آشنا نيستم لطفا توضيح بديد که چطور به اين دایرکتوری تو آیفون برم و نقشه هارو بريزم توش

نظر

• نوشته اصلی توسط brilliant_idea نمایش پست ها
                              سلام
                              منظورتون از اينکه تو شاخه بريزيد چيه؟
                              من تازه بعد از يکسال Iphone 3G رو JailBreak کردم اونم فقط بخاطر TOMTOM که الان کار ميکنه
                              برای اينه که با اين روشها زياد آشنا نيستم لطفا توضيح بديد که چطور به اين دایرکتوری تو آیفون برم و نقشه هارو بريزم توش
                              براي ورود به دايركتوري ها يا بايد از برنامه هاي مانند iphone pc suite و ifun box استفاده كنيد كه با ارتباط usb كار ميكنند و يا بايد از winscp استفاده كنيد كه با واي فاي وصل ميشن.

نظر

• سلام خدمت پاج عزيز و بقيه دوستان
                                مدتيه كه مكانم توي نقشه با مقدار زيادي خطا مشخص ميشه.اين در حاليه كه وقتي به اينترنت وصلم و نقشه رو از روي اينترنت لود ميكنم اين مشكل نيست.
                                در نتيجه فكر كردم احتمالا نقشه هاي گوگل مپ آپديت شدن و مختصاتي كه روش نشون ميده با مختصاتي كه روي نقشه هاي ما هست فرق ميكنه.احتمالا نقشه ما هم احتياج به آپديت شدن دارند.
                                لطفا بررسي كنيد و اگر نظر شما هم همين بود يه كاري درباره ش بكنيد.
                                sigpic

نظر

صبر کنید ..
                                X