اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه دانلود نقشه های آفلاین گوگل برای xGPS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mohammad8648 نمایش پست ها
    سلام من برنامه xgps را برای کامپیوترم دانلود کردم نصب هم می کنم ولی باز نمی شه ممنون می شم راهنمایم کنید ویندوز من xp سرویس پک 2 هست مصل همیشه منتظر راهنمایتون هستم
    شما برای اجرا باید Java را برای ویندوزت دانلود و نصب کنی که البته سایت ویندوز به دلیل تحریم نمیزاره باید از یجا دیگه دانلود کنی منم ویندوز7 داشتم با نصب java درست شد

نظر

سلام من PC SUITE نسب کردم و گوشی هم بهش وصل کردم ولی هر گزینه می زنم ples conecte your iphon to the computer first چیکار کنم
      ایتونز گوشیم را پیدا میکنه ولی هنوز هم pc suite نمی شناستش راهنمایم کنید ممنون
      ویرایش توسط mohammad8648 : https://i-phone.ir/forums/member/22734-mohammad8648 در ساعت 21-06-2010, 12:39 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad8648 نمایش پست ها
        سلام من PC SUITE نسب کردم و گوشی هم بهش وصل کردم ولی هر گزینه می زنم ples conecte your iphon to the computer first چیکار کنم
        pc suite آيفون شما رو پيدا نكرده . اين ميتونه به خاطر عدم هماهنگي ورژن برنامه با ورژن آيتيونز نصب شده تان باشه . چك كنيد كه حتما آيتيونز آيفونتان را پيدا كرده باشد و در اين حالت به pc suite اجازه بديد كه به طور كامل آپديت بشه .

نظر

نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
          pc suite آيفون شما رو پيدا نكرده . اين ميتونه به خاطر عدم هماهنگي ورژن برنامه با ورژن آيتيونز نصب شده تان باشه . چك كنيد كه حتما آيتيونز آيفونتان را پيدا كرده باشد و در اين حالت به pc suite اجازه بديد كه به طور كامل آپديت بشه .
          می تونی ورزن جدید pc suite رو از :

PandaApp.com | manage your smart phone easily and safely!

دانلود کنی!
          جدیدترین اخبار تکنولوژی در هر زمینه ای .....

نظر

سلام اولا دستتون درد نکنه با کمک شما من هم تونستم pcsuite وصل کنم هم نقشه دانلود کنم و مثل تصویر که نشون دادین منتقل کنم ولی اون قسمت که مرع سبز رنگ داره توی pc نیو فایل داره و نیو فولدر واپلود فایل واپلوددایرکتور من باید کودمش بزنم من همش هم زدم ولی نمیره توی گوشی از کجا میتونم بدونم رفته یا نه
            میشه لطف کنید و جواب منو بدین
            اینم شتنس منه یک سئوال دوروز منتظر جوابش هستم
            ویرایش توسط mohammad8648 : https://i-phone.ir/forums/member/22734-mohammad8648 در ساعت 23-06-2010, 09:07 AM

نظر

خیلی از دوستان این مشکل به این برنامه میگیرن که نمیشه هم زمان 2 تا نقشه جدا از هم داشت ، چون اسم فایل نقشه ها شبیه هم هست و روی هم کپی میشوند. به تاپیک زیر برین.
              http://www.i-phone.ir/forums/thread1...tml#post102567
              این لینک وجود نداره

نظر

نوشته اصلی توسط luckyboyiphone نمایش پست ها
                این لینک وجود نداره
                دوستان اگه لطف کنن لينک جديد بذارن.منم الان مشکلم با چندتا نقشه همزمان هست نمي تونم استفاده کنم واقعا به لينک جديد نياز دارم.

نظر

سلام
                  آیا برای مسیریابی برنامه ای بهتر از map خود گوشی است؟
                  اصلا برنامه ای مثل برنامه های نوکیا که بتونه برای مسیریابی راهنمایت کنه و مسیرت رو مشخص کنه و ... برای ایفون وجود داره؟
                  این xgps که اعصاب خورد کن هست و فقط با ادرس میشه بهش مسیر داد و نمیشه از pin برای مسیریابی استفاده کرد و خوب تو نقشه تهران هم که چقدر با ادرس میشه مکانی رو پیدا کرد!!!!!!
                  اما نسبت به تمام مکانیاب هایی که دانلود کردم (۸تا) از همه بهتر همون map گوشی هست فقط مشکلش اینه که یک بار باید انلاین مسیر رو پیدا کنی و بعد افلاین از gps موقیت خودت رو در مسیر داده شده پیدا کنی.

نظر

سلام
                    اصلا برنامه ای مثل برنامه های نوکیا که بتونه برای مسیریابی راهنمایت کنه و مسیرت رو مشخص کنه و ... برای ایفون وجود داره؟
                    این xgps که اعصاب خورد کن هست و فقط با ادرس میشه بهش مسیر داد و نمیشه از pin برای مسیریابی استفاده کرد و خوب تو نقشه تهران هم که چقدر با ادرس میشه مکانی رو پیدا کرد!!!!!!
                    اما نسبت به تمام مکانیاب هایی که دانلود کردم (۸تا) از همه بهتر همون map گوشی هست فقط مشکلش اینه که یک بار باید انلاین مسیر رو پیدا کنی و بعد افلاین از gps موقیت خودت رو در مسیر داده شده پیدا کنی.

نظر

نحوه دانلود نقشه های آفلاین گوگل برای xGPS

نوشته اصلی توسط elsid.m نمایش پست ها
                      سلام
                      من از motionx gps استفاده میکنم و راضی هستم
                      امکانات خوبی هم داره،تست کن

Power of Creation
                      www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
                        من از motionx gps استفاده میکنم و راضی هستم
                        امکانات خوبی هم داره،تست کن
                        من motionx gps رو دارم ولی کار باهاشو یاد ندارم میشه یه آموزش ازش واسم بذارین؟ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط dariush_hastam نمایش پست ها
                          دوستان اگه لطف کنن لينک جديد بذارن.منم الان مشکلم با چندتا نقشه همزمان هست نمي تونم استفاده کنم واقعا به لينک جديد نياز دارم.
                          یعنی هیچ کسی نیست روی xGPS چندتا نقشه داشته باشه؟همه می گن راضین یعنی فقط یدونه نقشه دارن؟لطفا یکی راهنمایی کنه!

نظر

دوستان نمیشه با خود از offline map تو خود maps استفاده کرد ؟؟؟

نظر

با سلام خدمت شما.من ویندوز 7 دارم و برنامه pc suite روی آن اجرا نمیشود. لطفا در صورت امکان آموزش پست اول را با ifunbox هم قرار دهید چون من در مورد آیفون کاملا تازه کارم و آموزش کار با ifunbox را هم در سایت پیدا نکردم.

نظر

نوشته اصلی توسط rezaz74 نمایش پست ها
                                با سلام خدمت شما.من ویندوز 7 دارم و برنامه pc suite روی آن اجرا نمیشود. لطفا در صورت امکان آموزش پست اول را با ifunbox هم قرار دهید چون من در مورد آیفون کاملا تازه کارم و آموزش کار با ifunbox را هم در سایت پیدا نکردم.
                                آپدیتش کن تو سون اجرا میشه.

نظر

صبر کنید ..
                                X