اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه دانلود نقشه های آفلاین گوگل برای xGPS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آره داره

نظر

من xGPS 1.2.10 رو نصب کردم و نقشه شیراز(xgps) رو از http://www.i-phone.ir/forums/thread5055.html دانلود کردم و این فایل رو به var/mobile/library انتقال دادم.
      سپس وارد برنامه xGPS شدم ولی هیچ چیزی برام نیاورد. zoom in و zoom out هم کردم و صفحه رو هم جابجا کردم ولی هیچ چیزی نیاورد.
      offline mode رو هم on کردم ولی نتیجه ای نداشت.

نظر

نوشته اصلی توسط arianp30 نمایش پست ها
        من xgps رو از cydia نصب کردم
        از طریق wifi هم اینترنت دارم و مستقیم با خود xgps دارم دانلود میکنم نقشه هارو
        دو تا سئوال دارم
        1 - وقتی که محدوده رو مشخص میکنی و شروع به دانلود میکنی zoom level رو باید مشخص کنی و به صورت defult روی 0 هستش و تا 17 قابل افزایش . وقتی روی 17 میزارمش بلافاصله بعد از شروع میزنه download succesfuly completed ولی وقتی رو 0 هستش مثلا تهران رو زد 85 مگابایت و 3 ساعتی تول کشید تا دانلودبشه سئوالم اینجاست که اگر بخواهیم کل اطلاعات محدوده انتخابی دانلود بشه چه باید کرد باید رو 0 باشه یا 17 ؟
        2 - آیا با این روش آپدیت کردن نقشه ها نقشه های دانلود شده دفعه قبل پاک میشه یا محدوده جدید انتخاب شدخ بعد از دانلود به نقشه offline قبلی اضافه میشه ؟
        مسلما وقتی روی 0 باشه کل اطلاعات نقشه دانلود میشه ولی حجم بالایی داره!
        به نقشه قبلی اضافه میشه و قبلی ها پاک نمیشه.

نظر

آقای amin300 به نظر شما کجای کار من ایراد داره که نمیاره واسم؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir_network نمایش پست ها
            آقای amin300 به نظر شما کجای کار من ایراد داره که نمیاره واسم؟
            قاعدتا با این کارهایی که شما کردید باید بیاره ولی اگر بتونی از gprs سیم کارت استفاده کنی تا نقشه رو روی شیراز زوم کنی و بعد از زوم روی شیراز و پیدا کردن محل شیراز gprs قطع کنی احتمالا درست میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط amin1300 نمایش پست ها
              قاعدتا با این کارهایی که شما کردید باید بیاره ولی اگر بتونی از gprs سیم کارت استفاده کنی تا نقشه رو روی شیراز زوم کنی و بعد از زوم روی شیراز و پیدا کردن محل شیراز gprs قطع کنی احتمالا درست میشه.
              از wifi استفاده کردم و بعدش دیدم که حجم فایل xGPS_map.db شده بود 25KB
              مشکل از ورژن برنامه xGPS نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir_network نمایش پست ها
                از wifi استفاده کردم و بعدش دیدم که حجم فایل xGPS_map.db شده بود 25KB
                مشکل از ورژن برنامه xGPS نیست؟
                نقشه 25 کیلوبایتی خیلی کمه!
                xGPS از سیدیا نصب کن.
                نقشه ها با برنامه xGPS manager دانلود کن.(با استفاده از اولین پست همین تاپیک)
                حجم نقشه بستگی به این داره که نقشه کجا بخوای بگیری! مثلا نقشه تهران با زوم کامل 100 مگ میشه تقریبا!

نظر

نوشته اصلی توسط amin1300 نمایش پست ها
                  نقشه 25 کیلوبایتی خیلی کمه!
                  xGPS از سیدیا نصب کن.
                  نقشه ها با برنامه xGPS manager دانلود کن.(با استفاده از اولین پست همین تاپیک)
                  حجم نقشه بستگی به این داره که نقشه کجا بخوای بگیری! مثلا نقشه تهران با زوم کامل 100 مگ میشه تقریبا!
                  فایلی رو که از سایت گرفتم 24.4MB هست.
                  ولی وقتی با wifi روفتم داخلش و شیراز رو سرچ کردم حجمش از 24MB شد 25KB!!
                  xGPS رو هم از cydia گرفتم.

نظر

منم همین مشکل رو دارم امین جان
                    همه کار ها رو درست انجام دادم اما بعد از کلی زوم کردم و صبر کردن بازم یه صفحه خاکستری نشونم میده
                    نکنه حتما باید بیرون باشم تا نقشه رو نشون بده ؟؟؟!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط bocajuniors نمایش پست ها
                      منم همین مشکل رو دارم امین جان
                      همه کار ها رو درست انجام دادم اما بعد از کلی زوم کردم و صبر کردن بازم یه صفحه خاکستری نشونم میده
                      نکنه حتما باید بیرون باشم تا نقشه رو نشون بده ؟؟؟!!!!
                      این نقشه offline هست. نیازی نیست بیرون باشی.
                      من یک بار دیگه با wifi (اینترنت) نقشه شیراز رو آوردم و یه خورده zoom کردم و بعد یک دفعه خودش رفت روی offline. دیگه از به wifi کاری نداشت

نظر

من میخوام مکان یابش هم فعال باشه,موقیعت رو اعلام کنه و مسیر یابی.......
                        نمیشه یعنی ؟!؟!؟!

نظر

من برنامه xgps manager رو نصب کردم رو سیستم ولی برنامه باز نمیشه!!!!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط crazyboo نمایش پست ها
                            این آخرین ورژنشه ...
                            نصب کن ببین چی میشه
                            http://xgps.xwaves.net/download/xgps...ager-1.1.5.exe

نظر

نوشته اصلی توسط crazyboo نمایش پست ها

شما باید جاوا رو روی کامپیوترتون نصب کنید

http://www.p30share.net/users/531/so...oad.com%5D.zip

پسورد : www.p30download.com
                              ویرایش توسط Rezajaambax : https://i-phone.ir/forums/member/15446-rezajaambax در ساعت 14-04-2010, 06:10 PM

نظر

این xGPS کچل کرد منو بابا
                                کار نمیکنه ...
                                رو حالت آفلاین مد بود,قانونا نباید به اینترنت وصل بشه اما وقتی گداشتم نقشه های دانلود شده رو لود کنه ظرفه 3 ساعت کل 8000 تومان شارژ ایرانسلم رو تموم کرد !!!!!!!
                                هیچ کس درست جواب نمیده... این نرم افزار مکان یابی میکنــــــــــــه یا فقط آفلاین مپ هست ؟؟؟؟
                                اصلا چطوری میشه از GPS گوشی 3G استفاده کرد ؟
                                خواهشا یکی بیاد روشن کنه منو....
                                ویرایش توسط bocajuniors : https://i-phone.ir/forums/member/21073-bocajuniors در ساعت 15-04-2010, 02:10 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X