اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه دانلود نقشه های آفلاین گوگل برای xGPS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط khodkar
    در قسمت setting برنامه xgps حالت offline mode رو on قرار بدید و در قسمت gps گزینه gps to use رو در حالت iphone 3g gps قرار بدی gps enabled رو هم در حالت on قرار بدید
    من همه این کار ها رو کردم اما نه نقشه ای میبینم نه مکان یابی

نظر

دوستان، اگه گوشیم جلبرک نباشه و امکان خرید برنامه از آیتیونز رو داشته باشم، چه برنامه ای برای جهت یابی و جی پی اس پیشنهاد می کنید که هم کار آمد باشه و هم خوب و هم ایران رو ساپورت کنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط omidbj نمایش پست ها
        دوستان، اگه گوشیم جلبرک نباشه و امکان خرید برنامه از آیتیونز رو داشته باشم، چه برنامه ای برای جهت یابی و جی پی اس پیشنهاد می کنید که هم کار آمد باشه و هم خوب و هم ایران رو ساپورت کنه ؟
        هیچ برنامه ای برای استفاده از gps به صورت آفلاین وجود نداره که امکان استفاده بر روی آیفون جیلبریک نشده داشته باشه چرا که آیفون تا جیلبریک نشه امکان ریختن نقشه روی آنها نیست.

نظر

من منظورم افلاین نیست دوستان، به هر حال لابد می تونه از نقشه ی گوگل استفاده کنه، اینطور نیست ؟

نظر

دوست گرامی، منظورم فقط نقشه افلاین نیست، راه یابی هم ممکن هست انجام بده ؟ اگه برنامه ای باشه که بخرم از آی تیونز ؟ و یا اینکه بتونه مثلا از جی پی آر اس استفاده کنه اگه لازم هست که آنلاین باشه*؟ مثلا می خویم از میدان هفت تیر بریم به فلکه سوم تهران پارس، بشه جهت یابی هم کرد باهاش ؟ ممنون میشم اگه میدونید کمک کنید

نظر

پس راهی ندارم، جز آفلاین، که می فرمایید چیزی آنلاین در ایران کار نمی کنه، مرسی از کمکتون

نظر

نوشته اصلی توسط ehsansystem نمایش پست ها
                xgps قابلیت مسیریابی داره؟
                داره ولی چه فایده اساتید میگن تو ایران کار نمیکنه

نظر

xgps manager روی کامپیوتر اجرا نمی شود . راه حل چیست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط sahasir نمایش پست ها
                    xgps manager روی کامپیوتر اجرا نمی شود . راه حل چیست ؟
                    شما java runtime رو نصب کردین؟؟؟

اگه نصب نباشه برنامه اجرا نمیشه

نظر

سلام میشه نحوی دانلود نقشه از طریق ایکس جی پی اس گوشی با وایرلس بگید و نصب و در مورد ستینگ خود ایکس جی پی اس کمی توضیح بدین ممنون میشم

نظر

سلام اقا این نرم افزاری که واسه دانلود گذاشتی رو ویندوز 7 نصب نمیشه چه باید کرد ؟

نظر

در مسیر

My Documents\xGPS Manager

فایلی را save نمی کند

در صورتی که در برنامه ، هیچ erorr نمی دهد

فکر می کنید مشکل کجاست ؟ ممنون

نظر

در تائید حرف های خودکار عزیز

اگه وسط کار اینترنت قطع بشه دانلود در ظاهر تا آخر میره ولی چیزی دانلود نمیکنه

پس حتی 1 ثانیه نباید دیسکانکت بشین تا کامل دانلود بشه و آخرش یک پیغام میده که شما با زدن بر روی ok میفهمید که با موفقیت دانلود شده

------------------------------------------------------------------------------------------------

ویرایش توسط Rezajaambax : https://i-phone.ir/forums/member/15446-rezajaambax در ساعت 09-06-2010, 03:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط khodkar
                              ارور میده؟ چطور میشه که ذخیره نمیکنه؟ بعد از اینکه دانلود تموم میشه تایید میکنه که تموم شد؟
                              نه جناب خودکار ، ارور نمی ده ، بعد از اینکه درصد دانلود تموم میشه هم ، تایید میده ، اما با مراجعه به آدرس ، که فایل را بردارم ، می بینم هیچی نیست

برنامه را ببندم ، بعد باز کنم ، دانلود ها و درجه زوم هاش جلوشه ، و حتی مقدار حجم دانلود هم پایین جدول هست ، اما فایله نیست

QUOTE=rezajaambax;146206]در تائید حرف های خودکار عزیز

اگه وسط کار اینترنت قطع بشه دانلود در ظاهر تا آخر میره ولی چیزی دانلود نمیکنه

پس حتی 1 ثانیه نباید دیسکانکت بشین تا کامل دانلود بشه و آخرش یک پیغام میده که شما با زدن بر روی ok میفهمید که با موفقیت دانلود شده
                              [/QUOTE]

نه ، بعیده ، چون 7-8 دفعه امتحان کردم ، ADSL هم هست

یه سئوال واسم پیش اومده ، وقتی با مپ خود گوشی جایی را زوم می کنی ، خوب یادش می مونه ، وقتی اینترنت نباشه هم ، میره اونجا
                              مگه نمیشه فایل های offline واسه ی خود برنامه ی اصلی آیفون را درست کرد ؟؟؟

نظر

سلام من برنامه xgps را برای کامپیوترم دانلود کردم نصب هم می کنم ولی باز نمی شه ممنون می شم راهنمایم کنید ویندوز من xp سرویس پک 2 هست مصل همیشه منتظر راهنمایتون هستم
                                من برنامه pc suite از کجا می تونم دانلود کنم
                                ویرایش توسط mohammad8648 : https://i-phone.ir/forums/member/22734-mohammad8648 در ساعت 20-06-2010, 05:46 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X