اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه دانلود نقشه های آفلاین گوگل برای xGPS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Cessna182 نمایش پست ها
    دوستان چطوری میشه نقشه satellite گوگل برای motionx gps دانلود کرد این آموزشی که ابتدای تاپیک هست برای نقشه خیابان و جاده هاست
    روش همینه ولی ip ایران برای دانلود این نقشه مسدود است و به همین جهت دانلود صورت نمیگیرد.

نظر

• سلام دوستان
      من نرم افزار xGPSManager رو دانلود کردم.نصب میشه اما اجرا نمیشه.کسی میدونه دلیلش چیه؟
      نرم افزار جانبی نمیخواد؟
      ویرایش توسط e_q_sun : https://i-phone.ir/forums/member/50943-e_q_sun در ساعت 05-07-2011, 11:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkan.sam نمایش پست ها
        منم همین مشکل رو دارم
        سلام parham66
        نرم افزار xGPS Manager رو نصب کردم ولی بالا نمیاد،ویندوز 7 رو سیستم نصب دارم
        java runtime environment رو نصب کن.

نظر

• نوشته اصلی توسط e_q_sun نمایش پست ها
          java runtime environment رو نصب کن.
          ریختم فایده ای نداشت !!!

نظر

• دوستان یکی توضیح بده
            من همه این کارها رو کردم ولی وقتی برنامه xGPS رو اجرا میکنم فقط یه صفحه خاکستری هست
            یکی راهنمایی کنه

نظر

• من دیویدیه نقشهای آف لاینتونو خریداری کردم ولی آموزش داخلش نیست نقشه هارو به گوشی انتقال دادم ولی وقتی xgps باز میکنم چیزی نمیاد صفحه خاکستریه لطفا راهنمایین کنین ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedj نمایش پست ها
                من دیویدیه نقشهای آف لاینتونو خریداری کردم ولی آموزش داخلش نیست نقشه هارو به گوشی انتقال دادم ولی وقتی xgps باز میکنم چیزی نمیاد صفحه خاکستریه لطفا راهنمایین کنین ممنون
                ایمیلتون رو برای من پ خ کنید تا فایل آموزش رو براتون بفرستم.

نظر

• ممنون از پ خ. یه سوال دیگه میشه همین نقشرو تو مپ خود گوشی استفاده کرد اگه میشه چجوریه ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedj نمایش پست ها
                    ممنون از پ خ. یه سوال دیگه میشه همین نقشرو تو مپ خود گوشی استفاده کرد اگه میشه چجوریه ممنون میشم

نظر

• خیر , اون نقشه هایی که خریداری کردید برای گوگل مپ خود گوشی قابل استفاده نیست.

نظر

• میشه برای همه آموزششو بزارید؟ آخه چرا پ.خ؟ چی میشه اینجا بزارید همه استفاده کنن؟

نظر

• من این برنامه ی xgps maneger رو سیستم اجرا نمیشه هرچی روش کلیک می کنم نمیاد فقط نصب میشه کسی برنامه ی مشابهی نداره که بشه براش واسه montinx gps هم نقشه دانلود کرد بدون تبدیل

نظر

• نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
                            من این برنامه ی xgps maneger رو سیستم اجرا نمیشه هرچی روش کلیک می کنم نمیاد فقط نصب میشه کسی برنامه ی مشابهی نداره که بشه براش واسه montinx gps هم نقشه دانلود کرد بدون تبدیل
                            منم همینطور!!!!!

ویندوز7 64بیتی!

نظر

• نوشته اصلی توسط kamancheh نمایش پست ها
                              آموزش استفاده از xgps و همچنین دانلود کردن مپ بسیار عالی و دقیق بود، سپاس فراوان
                              مشخصات من : آیفون 3gs و مک بوک - راحت نصب شد و کار میکنه

در برنامه ی مپ خود آیفون، یک نشانه ی آبی رنگ موقعیت رو نشون میده و به همراه حرکت شما نشانه ی آبی رنگ روی نقشه حرکت میکنه. برنامه ی xgps موقعیت من روی نقشه رو نشون نمیده که من الان کجا هستم! ایا این برنامه این قابلیت رو نداره؟
                              وقتی که آدرسی رو سرچ می کنم، پیام میده که شما به اینترنت وصل نیستی! ایا قابلیت سرچ رو به صورت افلاین نداره؟

میشه یک برنامه مثل Pc suite یا iFunbox برای مک هم معرفی کنین... تا انجایی که من فهمیدم این دو برنامه تحت ویندوز هستند. من PhoneView رو پیدا کردم ولی دمو هست و تا چند روز بیشتر مهمونم نیست!

نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
                              در منوي gps از ستينگ برنامه گزينه gps to use رو به iphone 3G GPS تغيير بديد.
                              ضمنا location service هم بايد روشن باشه.

برنامه AD disk اين كار رو ميكنه.

سلام منم همین مشکل رو دارم درضمن گوشی من ایفون 4 هست و اون برنامه (AD disk ) رو هم نتونستم پیدا کنم
                              ممنون

نظر

• کسی نیست جواب منو بده ؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X