اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكلات هنگام استفاده از gps

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط meraj110 نمایش پست ها
    سلام بی زحمت کل مراحل نصب اکس جی پی اس رو با گذاشتن نقشه آف لاین تو فولدرش و استفاده از اونو بگین
    1- نصب برنامه xgps از سیدیا (در سورسهای اصلی سیدیا هست و نیازی به افزودن سورس جدید نیست)
    2- باز کردن برنامه xgps در آیفون و سپس تنظیم ستینگ های مربوطه مطابق با پست فوق
    3- ریختن نقشه از طریق یکی از آیفون بروزر ها در فولدر var>mobile>libeary
    4- اجرای xgps و استفاده از برنامه

نظر

paj جان اگه زحمتی نیست طریقه مبدا و مقصد دادن به xgps و هدایتش را هم بگید

نظر

آقا من یک سوال داشتم اگه تکراریه و جاش اینجا نیست معذرت میخوام

میشه همزمان از دو یا چند نقشه مثلا: شیراز و تهران استفاده کرد؟
        اگه میشه میتونید راهنمایی کنید چطور میتونم دو نقشه رو با هم داشته باشم وکجا دو نقشه رو با هم کپی کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط pam نمایش پست ها
          paj جان اگه زحمتی نیست طریقه مبدا و مقصد دادن به xgps و هدایتش را هم بگید
          نمیشه متاسفانه.

نوشته اصلی توسط StunTMaN نمایش پست ها
          آقا من یک سوال داشتم اگه تکراریه و جاش اینجا نیست معذرت میخوام

میشه همزمان از دو یا چند نقشه مثلا: شیراز و تهران استفاده کرد؟
          اگه میشه میتونید راهنمایی کنید چطور میتونم دو نقشه رو با هم داشته باشم وکجا دو نقشه رو با هم کپی کنم؟
          افلاین مپ راه هایی داره ولی xgpsاز اول باید نقشه ترکیبی با xgps manager بسازید.

نظر

من دو تا نرم افزار xgps و motionx gps رو آیفون 4 ریختم (فیرم ویر 4.1) ولی وقتی می خوام روی نقشه جابجا بشم مقداری کند این کار رو انجام میده در حالیکه در نرم افزار پیش فرض google map به نرمی روی نقشه ها زوم و حرکت می کنه! مشکل از چیه؟ کسی این مشکل رو داره؟
            ورژن نرم افزارهام آخرین ورژن است چون دیروز از دانلود کردم

نظر

سلام من xgps رو نصب کردم.
              نقشه سنندج رو ریختم توی فولدر var/library ولی با وجود اینکه برنامه رو باز کردم تا فایل xGPS_map.db به وجود بیاد اما خبری از این فایل نبود به هرحال نقشه را ریختم ولی الان برنامه نقشه رو نمیاره با gps دقیقا روی نقشه سنندج هستم زوم رو هم بالا پایین میکنم ولی باز هم نقشه لود نمیشود. لطفا من را راهنمایی کنید.

نظر

برای پیدا کردن نقشه یک لحظه و انهم برای یکبار کلا باید به wifi یا اینترنت با استفاده از سیم کارتت وصل بشی و نقشه را پیدا میکنه و سپس off کنی .من خودم با کارت ایرانسل این کار را میکنم

نظر

من وقتی از xgps خارج میشم علامت به شکل دیش ******* دایم رو صفحه می مونه و باید گوشی رو خاموش روشن کنم تا بره لطفا کمک کنید.

نظر

من دی وی دی نقشه ایران رو از سایت شما خرید کردم و امروز بدستم رسیده ولی متاسفانه نمیدانم این دو فایلی که بر روی آن است رو چگونه بایستی روی آیفون بریزم؟ لطفا من را راهنمایی کنید. در ضمن برنامه xgpsرا قبلا با سیدیا از روی سایت شما نصب کرده ام و برنامه ifile را هم برروی گوشی دارم
                    فایل xgps_map.db را باید بر روی کجا و چگونه بریزم؟

نظر

نوشته اصلی توسط nafissis نمایش پست ها
                      من دی وی دی نقشه ایران رو از سایت شما خرید کردم و امروز بدستم رسیده ولی متاسفانه نمیدانم این دو فایلی که بر روی آن است رو چگونه بایستی روی آیفون بریزم؟ لطفا من را راهنمایی کنید. در ضمن برنامه xgpsرا قبلا با سیدیا از روی سایت شما نصب کرده ام و برنامه ifile را هم برروی گوشی دارم
                      فایل xgps_map.db را باید بر روی کجا و چگونه بریزم؟
                      شما ابتدا برنامه xgps ورژن 1.2.10 رو از سیدیا روی آیفونتان نصب کنید. سپس برنامه را یک بار اجراء کنید و در منوی gps گزینه iphone 3g gps رو انتخاب کنید . سپی از برنامه خارج شوید و با یک برنامه فایل بروسر آیفون فایل 2.3 گیگی داخل دی وی دی را به پوشه var/mobile/library بریزید. دقت کنید در این حالت باید فایل 2.3 گیگی جایگزین یک فایل هم نامش در اون آدرس بشه .
                      پس از ریختم فایل آیفون را یک بار ریست کنید و در فضای باز برنامه را اجرا کنید . نقشه در این صورت در اختیارتان خواهد بود.

نظر

لطفا بگيد اين فايل كه بايد توي پوشه library بريزيم بايد براش پوشه به اسم شهر بسازيم يا خود فايل رو بدون فولدر بايد بريزيم ؟ اگه بخوام نقشه يه شهر ديگه رو اضافه كنم كه دوباره ميريزه روي قبلي !!!! ضمنا نقشه هاي مپ خود گوشي تداخلي ندارن ؟
                        قبلا ممنون از راهنماييتون

نظر

نوشته اصلی توسط paj
                          اگر به مواردی که در پست اول گفتم توجه کردی ، مشکل میتونه از این هم باشه:http://www.i-phone.ir/forums/thread8196.html
                          یک مورد دیگه هم میتونه داشته باشه. لطفا در داخل برنامه xgps وارد نموی تنظیمات
                          setting> gps > gps to use رو روی iphone 3g gps بگذارید. اونوقت اگه توی محیطی که سیگنال هست باشید علامت ماه واره سبز میشه

نظر

آموزش xgps

سلام

لطفا یک آموزش جامع مانند offlinemap برای Xgps هم بسازید. که کسانی مثل من تازه وارد هم که میخواهم از xgps استفاده کنم هم بتوانم.

با احترام

نظر

با سلام.
                              دوستان من gps گوشیم اصلا دقیق موقعیت منو نشون نمیده.حداقل 500 متر با اختلاف نشون میده.
                              قبلا که روی فریمور 3.1.2 کار می کردم فقط 5 متر اختلاف داشت ولی الان روی 4.1 حداقل 500 متر اختلاف داره.من از برنامه های جدید استفاده کردم و هم از نقشه هایی که دوستان واسه دانلود گذاشته بودن.
                              به نظرت مشکل از کجاست؟

نظر

خیلی جالبه.حتی یه نفر هم نیومده بمن یه کمکی بکنه.

نظر

صبر کنید ..
                                X