اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكلات هنگام استفاده از gps

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام به همه.
    من یک آیفون 3gs دارم که ios 4.1 روش ریختم.
    با maps مشکل دارم به این صورت که فقط وفتی نقشه و تصویر ******* ای می آره که با wifi وصل باشم و خودش نمی تونه چیزی بیاره (البته جاهایی که قبلا با wifi آورده شده مکان رو تقریبا درست نشون می ده).
    دوستم همین آیفون رو داره که البته ios 3 ریخته روش و GPS کاملا خوب کار می کنه و خودش نقشه ها رو می آره بدون اتصال به WIFI و یا GPRS . وقتی داره این کار رو می کنه یک علامت E و گاهی یک دایره کوچک کنار آیکون آنتن در سمت چپ پدیدار می شه.
    ما آبفون ها رو در بک مکان با هم امتحان کردیم وای مال من کار نمی کنه.
    تمام نتطیمات آیفون هامون مثل هم هستش (از نظر network و location ).
    کسی راه حلی داره؟
    آیا مربوط به ios 4 هستش؟

نظر

سلام دوستان
      من 3g گرفتم که ورژنش ۴.۱ روشه.میخواستم بدونم با xgps یا offline map مشکل نداره و اینکه شما کدوم رو توصیه میکنین.
      ممنونم.

نظر

برای استفاده از این امکان که نشون بده کجا هستیم آیا Acount باید بخریم ؟

نظر

نه عزیز برنامه offline map را از سیدیا بگیر بعدش نقشه را از طریق ایفون باکس بریز

نظر

منم همین کار رو کردم اما این Error رو میده

Your Location Culd Not Be Determined

نظر

ببخشید بر روی ipod tuch 3با ios 4.1 هم کار میکنه؟

نظر

یه سوال..آیفون ۴ دارم و جلبریک نکردم ، نمی خوام هم بکنم

بهترین برنامه پولی برای gps چیه؟ اسم یه برنامه نقشه آفلاین خوب رو هم بگید بی زحمت

نظر

نوشته اصلی توسط ammiir نمایش پست ها
                  با سلام از وقتی که فایل افلاین رو دان کردم دیگه جی پی اس کار نمی کنه و این ارور رو میده your location could not be determined
                  قبلا کار می کرد .حالا فایل افلاین رو هم پاک کردم ولی فرقی نکرده.گوشیم 3gs 3.1.3 lock
                  سلام
                  من هم گوشی با همین مشخصات دارم و مشکل سما را هم دارم . اگه راه حل پیدا کردی خبر بده .
                  مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط alexlotie نمایش پست ها
                    سلام به همه
                    من یه مشکل جدی دارم با gps کوشیم
                    من ایفون 3g دارم و جی پی اس کار نمی کنه و هیچ جا و مکانی انتن نمی ده با هیچ برنامه ای
                    ورگن روی همه ورژن ها امتحان کردم و با هر برنامه ای ولی انتن جی پی اس ندارم
                    maps کار می کنه و موقعیت نشون می ده ولی سرعت سنج ها کار نمی کنن
                    می خوام سرعت سنج راه بندازم لطفا کمک کنید
                    ورژن الان 4.0.1 و با jilldbrek me جلبریک کردم خواهشا کمکم کنید
                    بعيده كه مشكل سخت افزاري داشته باشيد چون كيت gps آيفون خيلي مقاومه و جاش هم تقريبا safe هستش . چك كنيد كه بعد از ريستور آيا مشك باقي ميماند يا خير؟
                    ضمنا برنامه xgps را نصب و با اون تست كنيد و رنگ اون علامت ماه واره رو بفرماييد.

نوشته اصلی توسط armaanmehr نمایش پست ها
                    سلام به همه.
                    من یک آیفون 3gs دارم که ios 4.1 روش ریختم.
                    با maps مشکل دارم به این صورت که فقط وفتی نقشه و تصویر ******* ای می آره که با wifi وصل باشم و خودش نمی تونه چیزی بیاره (البته جاهایی که قبلا با wifi آورده شده مکان رو تقریبا درست نشون می ده).
                    دوستم همین آیفون رو داره که البته ios 3 ریخته روش و GPS کاملا خوب کار می کنه و خودش نقشه ها رو می آره بدون اتصال به WIFI و یا GPRS . وقتی داره این کار رو می کنه یک علامت E و گاهی یک دایره کوچک کنار آیکون آنتن در سمت چپ پدیدار می شه.
                    ما آبفون ها رو در بک مکان با هم امتحان کردیم وای مال من کار نمی کنه.
                    تمام نتطیمات آیفون هامون مثل هم هستش (از نظر network و location ).
                    کسی راه حلی داره؟
                    آیا مربوط به ios 4 هستش؟
                    شما براي استفاده از نقشه به صورت آفلاين يا بايد xgps را نصب كنيد و يا offline map رو . نحوه نصب اونها رو ميتونيد در انجمن بيابيد.

نوشته اصلی توسط fade2black نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    من 3g گرفتم که ورژنش ۴.۱ روشه.میخواستم بدونم با xgps یا offline map مشکل نداره و اینکه شما کدوم رو توصیه میکنین.
                    ممنونم.
                    هر دو خوبن . حسن xgps اينه كه سرعت سنج هم داره ضمن اين كه با وجود يك نقشه اي مثل اين شما تا زماني كه در خاك پاك ميهنمان باشيد به هيچ نقشه ديگري نياز نداريد.

نوشته اصلی توسط sarataibi نمایش پست ها
                    ببخشید بر روی ipod tuch 3با ios 4.1 هم کار میکنه؟
                    آيپاد كلا كيت gps نداره تا موقعيت شما رو نشون بده ولي از نقشه ها به صورت آفلاين ميتونيد استفاده كنيد.

نوشته اصلی توسط mova نمایش پست ها
                    یه سوال..آیفون ۴ دارم و جلبریک نکردم ، نمی خوام هم بکنم

بهترین برنامه پولی برای gps چیه؟ اسم یه برنامه نقشه آفلاین خوب رو هم بگید بی زحمت
                    نقشه آفلاين رو شما زماني ميتونيد بريزيد كه به روت آيفونتان دسترسي داشته باشيد و اين مهم فقط با جيلبريك شدن بدست مياد.
                    كلا اكثر برنامه هاي gps اون بخشي از نقشه را كه در بافرشون هست ميتونن حفظ كنن . يعني شما يك بار كه نقشه يك منطقه رو با wifi يا gprs بگيريد بعد از اون ديگر نيازي به گرفتن مجدد نقشه نيست و به صورت آفلاين قابل استفاده است.

نظر

از وقتي كه به ٤.١ ريستور كردم gps موقعيتمو با چيزي در حدود ٥٠٠ كيلومتر يا بيشتر نشون ميده
                      كسي ميدونه چرا؟

نظر

نوشته اصلی توسط hichkass21 نمایش پست ها
                        از وقتي كه به ٤.١ ريستور كردم gps موقعيتمو با چيزي در حدود ٥٠٠ كيلومتر يا بيشتر نشون ميده
                        كسي ميدونه چرا؟
                        نقشه آفلاين استفاده ميكنيد يا آنلاين؟

نظر

با سلام برای استفاده از xgps یا افلاین مپ نیاز به اینترنت هستش ؟
                          روی 2g میشه نصب کرد؟
                          آیا این دو برنامه مثل گ.گل ارث عکس هواییه یا نقشه ترسیمیه ؟
                          میشه لینک آموزش استفاده از حالت آفلاین رو بدین ؟
                          کدوئم برنامه بهتره؟

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط raminet نمایش پست ها
                            من xgps رو از cydia نصب کردم و نقشه اصفهان که 45 مگ هم بود رو دانلود کردم و ریختم توی شاخه:
                            var/mobile/library
                            ولی وقتی xgps رو باز میکنم نقشه رو نشون نمیده! یه صفحه سفید شطرنجی میاد!
                            کسی میتونه راهنماییم کنه؟

گوشیم هم 3Gs 4.0.1

نظر

نوشته اصلی توسط مهشید نمایش پست ها
                              با سلام برای استفاده از xgps یا افلاین مپ نیاز به اینترنت هستش ؟
                              روی 2g میشه نصب کرد؟
                              آیا این دو برنامه مثل گ.گل ارث عکس هواییه یا نقشه ترسیمیه ؟
                              میشه لینک آموزش استفاده از حالت آفلاین رو بدین ؟
                              کدوئم برنامه بهتره؟
                              با تشکر
                              - خير براي استفاده از نقشه ها به صورت آفلاين به راه حل هاي ارائه شده در تاپيك مربوطه مراجعه كنيد . دقت فرماييد كه offline map متناسب با فريمور آيفون راه هاي متعدد دارد.

- هر دو برنامه نقشه هاي ست لايت (عكس هوايي) و terrain ( خطوط هم ترازي)*و گوگل مپ دارند و نمايش متناسب با نقشه لود شده نمايش داده ميشوند.

-در انحمن gps همه روش ها را مي يابيد:نرم افزارهای GPS - انجمن تخصصی آیفون

-به نظر من xgps ولي بستگي به نحوه استفاده و نياز شما داره.

نوشته اصلی توسط stuntman نمایش پست ها
                              آقا منم همین مشکلو دارم با این تفاوت که نقشه شیراز رو ریختم کسی نیست جواب ما رو بده

گوشیم هم 3gs 4.0.1
                              روي كدوم برنامه ريختيد ؟

نظر

ممنونم من برای 2g از کدوم برنامه استفاده کنم ؟
                                درست متوجه نشده آیا با xgps میشه مثل گوگل ارث نقشه هوایی با مشخصلت محل رو دید از هر زومی ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X